Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van akkor ha lány nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha lány nem akarja elvetetni a gyereket, de nekem még túl korai a gyermek, és a lány személyiségét illetően is vannak fenntartásaim? Mit tudok ilyenkor tenni? Gyerektartást mindenféleképp kötelező lesz fizetnem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most nyomdafestéket nem tűrő szavakkal illetnétek, de szeretném tisztázni hogy a jelenlegi körülményeim nem alkalmasak még erre.


No mindegy is.

Aktus után ráeszméltem a dolgokra és volt eset utáni tabletta, amit előttem be is vett, majd még 5 órán keresztül együtt voltunk (nem szex) és nem volt semmi hányás meg semmi.


Az eset előtt volt még egy védekezés mentes aktusunk ahol én vigyáztam. Tartok attól, hogy abból adódóan lett ez az egész. Ergo hibás vagyok.


Az ő családi háttere sincs olyan állapotban, hogy bevállalhassa, viszont mégis megakarja tartani.

Ő 23 én 25 vagyok.


Mit tudok én tenni ebben az esetben? Még elméletileg el lehet vetetni, én mondtam hogy elviszem, kifizetem és még fizetek neki 200.000 ft-ot is csak vetessük el.


2019. jan. 20. 21:06
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

A probléma ott kezdődik hogy kicsit kattant. Depis meg ilyenek. Volt hogy összekarcolta a kezét. Én nem vagyok erre vevő.


Mellesleg rajtam kívül még volt egy faszi akivel kavart, plusz van egy olyan akivel soha nem találkozott de nagyon szerelmes belé.

Most akivel kevert, azzal állítólag 2 hónapja nem találkozott. Ergo, állítása szerint csak én voltam ezen időszak alatt.


23 éves létére nem erőssége a takarítás, főzés és egyéb háztartási feladatok. Én 25 éves vagyok, teljesen egyedül maradtam. Igyekszem az életszínvonalamat egy univerzálisan elfogadható szintre fejleszteni. Ha látnák hajlandóságot a lányban, meg ha normális lenne, talán azt mondanám vágjunk bele.

De ez még így is túl korai. Kéne még legalább 2 év. Nem akarom hogy a semmibe szülessen bele. Nem akarom hogy úgy nőljön fel ahogy én vagy a lány.

2019. jan. 21. 10:58
 22/37 anonim ***** válasza:
Próbáld meg rábeszélni, hogy vetesse el. Nem vagyok ennek híve, de jobb lenne ebben az esetben.
2019. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
71%
Ne próbálj úgy tenni, mintha nem a gyerekedről lenne szó, csak egy tárgyról. Ha terhes és tőled terhes, akkor van egy gyereked a méhében. Ezt visszacsinálni már nem lehet, csak megölni. Ébresztő a felnőttek világában.
2019. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
71%
Még azt mondja nem benne mentem el😂😂😂😂Vicces vagy. Előváladékról hallottál már? Legközelebb huzol gumit a micsodádra. Ha ennyi eszed volt hogy így vedekezz (sehogy) akkor megérdemled hogy fizess. Nehogy már a te fa.zságod miatt tegye ki magát egy beavatkozásnak
2019. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
54%

"A probléma ott kezdődik hogy kicsit kattant. Depis meg ilyenek. Volt hogy összekarcolta a kezét. Én nem vagyok erre vevő."


Ó hát persze, nem vagy rá vevő, de azért hemperegni jó volt mégis?


Egyébként ha bizonytalan a dolog akkor tényleg inkább DNS teszt,az a tuti. Nem kell bíróság által elismert hivatalos. Csak hogy tényleg biztos lehess, mert ki tudja...

2019. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Nem értem mi ez a túlzott feminista hozzá állás... Nektek egyáltalán nem fontos, hogy csak attól szüljetek, vagy csináljatok gyereket, akit szerettek?

Én gondolom ezt ennyire konzervatívan normálisnak?


Igen elbasztam. Én maximálisan támogatom abban, hogy ne szülessen meg egy olyan gyerek, ahol egyik oldalon sincs biztosítva a gyerekneveléshez szükséges alapok. Ezen felül nincsenek semmilyen kölcsönös érzelmeink egymás felé. Ha én felismerem ezt problémát ebben az esetben, akkor mi ez buzgó (megérek szarni a nyomorúságtól, de még is kell a gyerek) hozzáállás? /Ugyanis leírtam, hogy nem adottak a feltételek/


Ezenfelül mennyire elfogadott egy nő vagy férfi esetén, az amikor találkozik egy faszival, hogy helló szimpi vagy, am van egy gyerekem egy alkalmi kapcsolatból...

Ezen a ponttól lépnék is. Tehát én más gyerekét nem nevelem és nem is fogom. Kedves egészségükre azoknak, akik ezen feltételek mellett összeállnak valakivel.


Szubjektív gondolataim, mint az itt kárörvendőek és mocskolódok többségének gondolatai.

2019. jan. 21. 14:49
 27/37 anonim ***** válasza:

A gyerek már adott. Te meg akarod ölni, a párod ezek szerint megtartaná. Ő dolga, ő fogja akkor felnevelni. Neked csak egy minimális anyagi hozzájárulást kell adnod.


Anyagiak amúgy nem érv semmire. Egy baba az első néhány évben gyakorlatilag nem kerül semmibe szinte. Az alatt meg tanulhatnak a szülők, lehet jobb munka, több pénz, vállalkozás, akármi. Ha megölöd a gyereket az végleges, ott már nem tudsz azon változtatni.

2019. jan. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Bence_ ***** válasza:
Örökbe adás?
2019. jan. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Tehát:

Van DNS vizsgálatból több féle, ha kételyeid vannak, azt el lehet oszlatni relatíve olcsón.

DE!

Ha a bíróság előtt letagadod, hogy a te gyereked, a nő meg állítja, hogy márpedig a tied, akkor a bíróság elrendel egy DNS vizsgálatot (egy jó drágát) és a vizsgálat árát az fizeti, akinek a hibájából ezt a vizsgálatot el kellett rendelni.

Ha a tied a gyerek, csak letagadtad, akkor utólag te fizetsz, de ha nem a tied, csak rád fogta a csaj, akkor a nő fizeti ki.

2019. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Annyira imádom, mikor hosszasan ír valaki arról, hogy az adott lány miért is nem alkalmas párkapcsolatra és gyereknevelésre, de érdekes módon arra, hogy gumi nélkül teledurrantsd, arra persze jó volt.

Nyilván nem azt mondom, hogy csak és kizárólag azzal és akkor szexeljen az ember, akivel és amikor gyereket akar, de csókolom, miért nem lehet normálisan védekezni, ha egyszer NEM akarsz kölyköt?

Magad is leírtad: kétszer nem védekeztetek, ebből egyszer legalább arra volt ész, hogy esemény utánit bevegyen, de gondolom tisztában voltál vele, hogy annak a hatásfoka kb. 85% még akkor is, ha 24 órán belül beveszi, később meg még kevesebb.


Fel lehetne végre fogni, hogy akár igazságos, akár nem, amíg a a nőnek van méhe és csak ő képes teherbe esni, addig bizony a férfinek csak és kizárólag addig van beleszólási joga a dolgokba, míg meg nem csinálja a gyereket. Neked ott lett volna választásod, hogy ha nem akarsz kölyköt, akkor kotont húzol a farkadra. Ezt nem tetted meg, innentől kezdve a döntés a nőé. Lehet sírni, hogy igazságtalan, de ilyen a biológia. Amíg az ő testében van a magzat, addig ő dönti el, mi történjen vele. Más se mondhatja meg, hogy mondjuk csináljanak rajtad vazektómiát úgy, hogy te nem akarod. Ez pont ilyen.


Azt is mondhatod, hogy felelőtlen, nem érett az anyaságra, stb. És ez talán igaz is, de azért gondold már végig. Neked könnyű, neked max annyiban kellene részt venned egy abortuszban, hogy kifizeted. De egy nőnek nem csak ennyi ám. Hiába rutin műtét, azért bizony lehetnek komplikációk. És lehet, hogy inkább bevállal 23 évesen egy gyereket, mint hogy 10 évvel később majd ne lehessen.

Mert igen, ritka, de megesik. Láttam én már méheltávolítást is abortusz után, meg stomát is, miután sikerült a méhén keresztül kihúzgálni a beleit az illetőnek.


A gyerektartás pedig kötelező.

2019. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!