Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van akkor ha lány nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha lány nem akarja elvetetni a gyereket, de nekem még túl korai a gyermek, és a lány személyiségét illetően is vannak fenntartásaim? Mit tudok ilyenkor tenni? Gyerektartást mindenféleképp kötelező lesz fizetnem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most nyomdafestéket nem tűrő szavakkal illetnétek, de szeretném tisztázni hogy a jelenlegi körülményeim nem alkalmasak még erre.


No mindegy is.

Aktus után ráeszméltem a dolgokra és volt eset utáni tabletta, amit előttem be is vett, majd még 5 órán keresztül együtt voltunk (nem szex) és nem volt semmi hányás meg semmi.


Az eset előtt volt még egy védekezés mentes aktusunk ahol én vigyáztam. Tartok attól, hogy abból adódóan lett ez az egész. Ergo hibás vagyok.


Az ő családi háttere sincs olyan állapotban, hogy bevállalhassa, viszont mégis megakarja tartani.

Ő 23 én 25 vagyok.


Mit tudok én tenni ebben az esetben? Még elméletileg el lehet vetetni, én mondtam hogy elviszem, kifizetem és még fizetek neki 200.000 ft-ot is csak vetessük el.


2019. jan. 20. 21:06
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Hogyan lehet olcsón DNS-t csináltatni, kérlek írd le.


Volt esemény utáni tabletta az aktus utáni 12 órában, de ezt leírtam.

2019. jan. 22. 19:55
 32/37 anonim ***** válasza:

De b.meg, ha nem akarsz gyereket, akkor nem telelövöd, aztán beveteted vele az esemény utánit, hanem GUMIT HÚZOL.

És pláne nem vagy együtt vele még egyszer védekezés nélkül.


[link]

2019. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Igen az egyik alkalommal volt esemény utáni a másik után még nem. Húzzál gumit a kis cerkádra és akkor nem kell fogni te pöc.s
2019. jan. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
*nyafogni
2019. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

"Volt esemény utáni tabletta az aktus utáni 12 órában, de ezt leírtam."


Igen, de ezt is leírtad: "Az eset előtt volt még egy védekezés mentes aktusunk ahol én vigyáztam. "


A megszakítás nem védekezés, az eseményutáni sem nyújt 100%-os védelmet, tehár bármelyikből összejöhetett, de nem is ez a lényeg.

Ha elég tökös volt gumi nélkül dugni egy érzelmisérült nővel, akkor vállald is a felelősséget! Őt nem sajnálod, hogyha lelépsz, és egyedül marad a gyerekkel!?

2019. febr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Na. Ez egy hónapja volt. Mi a helyzet?

Apa leszel?

2019. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 k.sz1995 válasza:
Nem tudsz tenne ellene. A apa nem szólhat bele ebbe sajnos. Mármint én abortusz ellenes vagyok és ezt a sajnost a fordítottjára értem, hogy ha pl te szeretnéd ezt a kisbabát és a lány nem, akkor se dönthetnél, ami nagyon nincs rendben. Tanulópénznek hatalmas volt, hogy mskor jobban figyelj oda. Fizetned csak akkor kell, ha kideürl, hogy te vagy az apa, ez csak apaságival bizonyulhat 100%-ig be. Ha nem ismered el, hogy a tiéd akkor nem kell fizetned, met kitudja, lehet mástól van. Bár a felelősséget mindenesetre vállalni kell. Ez még a jobbik eset. A rosszabbik az lenne, a szeretnéd a kisbabát és a lány megöletné.
2019. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!