Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti is utáljátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti is utáljátok ha a barátnőtök melltartó nélkül van otthon?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk össze a párommal. Alapból jól megvagyunk, viszont amint meglepődtem, hogy teljesen kiakad ha nincs rajtam melltartó. Szinte mindig hordok, de azért alváshoz elég kényelmetlen szóval leveszem (már erre is forgatja a szemét). Reggel ha együtt reggelizünk és még nem vettem fel, akkor elküld érte. Ma reggel elfelejtettem bevinni magammal a fürdőszobába szóval kijöttem simán egy pólóba és szinte leüvöltött, hogy vegyek már fel egyet.

Férfiak, ez titeket is ennyire zavar? Én szinte mindig viselek, de azért éjjelre otthon jó lenne megszabadulni tőle, de nem akarom hogy erre rámenjen a kapcsolat

22L ő 32F



2020. márc. 25. 11:28
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
10%
Biztos lógós cicid van és nepszép.
2020. márc. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem lóg! Mint már írtam is kicsi (sajnos), de formás. És én sem szeretek amúgy melltartó nélkül lenni napközben, de alváshoz nagyon kényelmetlen!
2020. márc. 26. 08:02
 23/33 anonim ***** válasza:
58%
Még szép, hogy nem abba alszol.
2020. márc. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
És légyszi ne küldjetek több beteg privát üzenetet! Nem keresek itt társat, nem küldök képet és a többi perverz dolgot sem csinálom!!
2020. márc. 26. 08:26
 25/33 anonim ***** válasza:
Csak nem képet is kértekmár tőled?
2020. márc. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a barátod beteg, most komolyan, otthon vagytok és megszabja mibe legyél? Ez nem normális. Legközelebb mi lesz melegítő legyen rajtad ha strandra mentek? Vagy nagykabátba ha jönnek hozzátok? Vagy ennyire nem szereti a melleidet és undorítónak tartja? Itt azért szerintem vala nincs rendbe, lehet ezt még a jövőben megbánod hogy vele maradsz.
2020. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Ezt írtad:

"de azért éjjelre otthon jó lenne megszabadulni tőle, de nem akarom hogy erre rámenjen a kapcsolat"

Tehát inkább szenvedsz és tűrsz, mert neki ez nem tetszik. Nem foglalkozik azzal, hogy kényelmetlen neked, tehát önző. Miért gondolod, hogy ez normális dolog és nem lesz rosszabb? Látod itt is sok pasi írta, hogy egyáltalán nem baj, sőt klassz dolog, ha melltartó nélkül van otthon a barátnő.

Egyébként még mindig nem írtad meg, miért zavarja őt ennyire.

2020. márc. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért zavarja! Megkérdeztem 100x de az a válasz hogy “mert csak”
2020. márc. 26. 13:13
 29/33 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem a legjobb dolog a nőknek amikor hazamennek és végre levehetik azt a kényelmetlen melltartót. Ha otthon ezt nem engedi meg, akkor tényleg önző, mint ahogy azt valaki már fentebb írta. Egyáltalán nem foglalkozik vele, hogy neked mi a kényelmes.


Másrészről viszont, jogod van eldönteni hogy mibe vagy. Ne ő szóljon már bele, azért mindennek van határa!

2020. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

A te párod egy ordas nagy tirpák már meg ne haragudj. Nyilván ő sosem fogja megérteni, hogy még a legjobb melltartó is kényelmetlen egy idő után. De, hogy azért megszóljon mert otthon kényelmesen szeretnél létezni! Több a soknál!

Ha nem akarod, hogy erre rámenjen a kapcsolat akkor mondd meg neki, hogy sürgősen állítson a hozzáállásán!

2020. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!