Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti is utáljátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti is utáljátok ha a barátnőtök melltartó nélkül van otthon?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk össze a párommal. Alapból jól megvagyunk, viszont amint meglepődtem, hogy teljesen kiakad ha nincs rajtam melltartó. Szinte mindig hordok, de azért alváshoz elég kényelmetlen szóval leveszem (már erre is forgatja a szemét). Reggel ha együtt reggelizünk és még nem vettem fel, akkor elküld érte. Ma reggel elfelejtettem bevinni magammal a fürdőszobába szóval kijöttem simán egy pólóba és szinte leüvöltött, hogy vegyek már fel egyet.

Férfiak, ez titeket is ennyire zavar? Én szinte mindig viselek, de azért éjjelre otthon jó lenne megszabadulni tőle, de nem akarom hogy erre rámenjen a kapcsolat

22L ő 32F



2020. márc. 25. 11:28
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem utálom, nem zavar, sőt... Egyébként meg mi az, hogy ő mondja meg, hogy miben legyél?! Ez beteges... ilyenekből lesznek később a pszichopata férjek. Szerintem lépj ki ebből a kapcsolatból, míg nem késő. Ha ilyenért leordít, akkor egy agresszív tetű.
2020. márc. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Írtad hogy kicsi de formás.


Ez a legjobb kombó (szerintem). Nem értem hogy minek otthon ehhez a melltartó. Ha lógna mint a vizslafül akkor érthető lenne, (akkor sem helyeselné senki) de így wtf?

Adom a többiek szavait. Hagyd el gyorsan. Ebből nagyobb baj is lehet később.

2020. márc. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Igen
2021. okt. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!