Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti is utáljátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti is utáljátok ha a barátnőtök melltartó nélkül van otthon?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk össze a párommal. Alapból jól megvagyunk, viszont amint meglepődtem, hogy teljesen kiakad ha nincs rajtam melltartó. Szinte mindig hordok, de azért alváshoz elég kényelmetlen szóval leveszem (már erre is forgatja a szemét). Reggel ha együtt reggelizünk és még nem vettem fel, akkor elküld érte. Ma reggel elfelejtettem bevinni magammal a fürdőszobába szóval kijöttem simán egy pólóba és szinte leüvöltött, hogy vegyek már fel egyet.

Férfiak, ez titeket is ennyire zavar? Én szinte mindig viselek, de azért éjjelre otthon jó lenne megszabadulni tőle, de nem akarom hogy erre rámenjen a kapcsolat

22L ő 32F



2020. márc. 25. 11:28
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
81%
Hát elég érdekes a párod, annyi szent... maximum ha vendégek vannak nálatok, akkor ok, hogy vegyél fel, de amúgy nem fontos. 33/F
2020. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
81%
Hát én meg pont szoktam kérni a páromat hogy ha olyan helyre megyünk se vegyen fel mindig, engem izgat ha látom avagy tudom higy nincs rajta!
2020. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
65%

Ha olyan indáid lennének amivel lasszózni lehet akkor lehet meg tudnám érteni. Az azért tény hogy nem esztétikus. Főleg ha a bimbó a póló vonala alatt kikandikál.


Gyanítom hogy nem erről van szó. (22 évesen azért még nem szoktak ott tartani)


Egyébként én szeretem ha melltartó nélkül van otthon. Ha emellé a felsője olyan akkor mégjobb hogy a léptekkel látszik a mozgása is.

2020. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes ember.. Én szeretném, ha a nôm így màszkàlna
2020. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
73%

Engedd el ezt a kapcsolatot bátran... Én nem szólok bele, ha hordja, ha nem. Pedig hordja otthon is, a nagy mérete miatt, csak estére veszi le.


Az ex például lakáson belül nem hordta egyáltalán.


Sose szóltam bele és nem határoztam meg.

2020. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Elég kicsi melleim vannak sajnos, viszont formásak. Egyébként elfogadom, hogy nem szép látvány mert picik, de alvás közben úgysem látja nekem viszont kényelmetlen.
2020. márc. 25. 15:42
 17/33 anonim ***** válasza:
69%

Ne hülyéskedj már! Nekem sincsenek hatalmas melleim de formásak, mégis ahogy hazaérek, le is kapom magamról (már ha nem jönnek vendégek), és olyan jó érzés, szinte megkönnyebbülök. Csak egy pólóban mászkálok de sose szólt a barátom ez miatt, eszébe se jut szerintem.

27N

2020. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
79%
Nőként írok én is, mint az előttem szóló. A pasid fejében komoly probléma van. Alig várom, hogy levehessem, mire hazaérek; és ebből még soha nem volt férfival gond otthon. Egyébként az sem zavarná, ha az utcára sem vennék.
2020. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
77%
néha amikor hasonlót olvasok mint ez a történet,egyik felem nem akarja elhinni hogy ez nem kamu sztori,mert egyszerűen nevetséges :D szerintem van ott még furcsaság ahonnan ez jött...nem kellene mindent ráhagynod a pasira kérdező,mert agyrém ez a dolog...
2020. márc. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
48%

Meg nehogy te feszengj már otthon akkor is, ha kényelmetlen... Kapd le ugynúgy, aztán ha továbbra is idegrohamot kap ettől ahelyett, hogy tetszene neki, gondolkozz el azon, érdemes-e ilyen önző pasival lenned. Később lehet még több dologba bele fog kötni.

Egyébként nem mond semmit, miért zavarja?

2020. márc. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!