Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélik el, ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el, ha egy férfi a legénybúcsúján sztirptíztáncosnőkkel, prostituáltakkal mulat a haverokkal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem fér a fejembe ez az ostoba, konzervatív nézet. A legénybúcsú az agglegény élet feladásaról szól, aminek szerves része a csajozás. Vagyis egy legénybúcsún el kellene búcsúztatni ezt az életstílust is, és megadni a módját. Miért baj, ha egy ilyen bulin a vőlegény nőkkel nevetgél, ölelgeti őket, miközben mindenki eufórikus állapotban van? Miért baj, ha a bulit követően a vőlegény még utoljára tart egy hatalmas orgiát a nőkkel? Amire aztán mindig úgy emlékezne vissza, mint ami a legextrémebb szexuális élménye a házassága előtt?


Utána úgyis a feleségevel fog élni, szexelni egész életében.


2020. máj. 20. 10:06
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
93%

Mert ha valaki ilyenre vágyik, akkor nem kell házasodni.

Ha én szeretek valakit, szerelmes vagyok, vele tervezem az életem, akkor nem vágyom arra, hogy vadidegenekkel orgiázzak még utoljára. És ezt a partneremtől is elvárnám.

2020. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
96%
Nem, aki így áll hozzá az valószínűleg 15 év múlva vagy elvált lesz, vagy titokban csalja a feleségét.
2020. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Ez nem megcsalás. Ez legénybúcsú.
2020. máj. 20. 10:11
 4/48 anonim ***** válasza:
96%
Ott van elrontva valaki, amikor a szexet ennyire a világ legjobb dolgának és az élet értelmének tartja. Ezzel hosszú távon tönkre teszi a saját maga, de sokszor mások életét is.
2020. máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
97%

Legénybúcsúkor már rég nem vagy agglegény. Eljegyeztél valakit, akkor vége lett.

Te más nőkre akarod csorgatni a nyálad (remélhetőleg többet nem)... hogyne lenne ez megcsalás? Azt gondolod, hogy egy ilyen nagy buli és utána 60 évre megalapozod a hűséget? Persze...

2020. máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
97%
A nő is feladja az addigi életét. Remélem nem zavar, ha a menyasszonyod táncos fiúkkal kavar.
2020. máj. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. máj. 20. 10:19
 8/48 anonim ***** válasza:
97%
És a nők meg leánybúcsún chippendale fiúkat fogadnak, akikkel utána nagy orgiákat rendeznek, elvégre megérdemlik, hiszen a házasságban meg kell majd elégedniük a férjükkel. Na és persze a nászéjszakájukon mindkettő elmeséli a másiknak, milyet jót dugtak ismeretlenekkel.
2020. máj. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
97%

A mással való szex és egyéb izgalmak ott értek véget mikor monogám kapcsolatba kezdtél. Ha már minden le van foglalva és holnap esküvő és úgy derül ki hogy a párom átvert és volt krva a legénybúcsún én nem leszek szégyenlős és elmondom az egészet. Egy olyan féreggel aki hazudozik hogy másokkal kefélhessen nem fogok egy fedél alatt élni. Mindegy hogy a hazudozás és a félre kefélés a kapcsolat első hetében a legénybúcsún vagy 20 év házasság után történik meg instant szakító/váló ok.

Minden párom tudta hogy számomra a monogámia a kapcsolat alapja. Ha nincs hűség akkor pont semmi értelme a kapcsolatnak mert akkor őszinteség és tisztelet sincs. Akkor a legkevésbé sem számít a másiknak az hogy én mit érzek nem számít mit ígért nem számít mi mindent éltünk át együtt. Az ilyen faxnak egy valami számít hogy felállt a farka.

Két olyan esküvőn voltam ahol tudom hogy volt a legénybúcsún krva. Az egyik házasság már kb egy év után halódott de már előtte is mindkét oldalról jellemző volt a megcsalás majd két év után elváltak. A másiknál a nő hűséges volt de a pasi ott is járt nőzni már a házasság előtt is. Tudtommal még mindig együtt vannak bár a csalások miatt (amik persze folytatódtak az esküvő után is) elég viharos. Idővel talán megjön a nő esze és elválik.

Szóval akinek bármilyen indok megfelel arra hogy megcsaljon soha többet nem kell hogy velem legyen. Nyugodtan mehet és szexelhet idegenekkel amennyit bír csak előbb pakolja össze a holmiját és tűnjön el.

2020. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
97%
Biztos neked sem lenne baj, ha a párodat pár csinos fiú szórakoztatná orgiával az esküvő előtt. Aki ilyesmire vágyik és még ennyire "élni akar", az ne házasodjon.
2020. máj. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!