Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélik el, ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el, ha egy férfi a legénybúcsúján sztirptíztáncosnőkkel, prostituáltakkal mulat a haverokkal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem fér a fejembe ez az ostoba, konzervatív nézet. A legénybúcsú az agglegény élet feladásaról szól, aminek szerves része a csajozás. Vagyis egy legénybúcsún el kellene búcsúztatni ezt az életstílust is, és megadni a módját. Miért baj, ha egy ilyen bulin a vőlegény nőkkel nevetgél, ölelgeti őket, miközben mindenki eufórikus állapotban van? Miért baj, ha a bulit követően a vőlegény még utoljára tart egy hatalmas orgiát a nőkkel? Amire aztán mindig úgy emlékezne vissza, mint ami a legextrémebb szexuális élménye a házassága előtt?


Utána úgyis a feleségevel fog élni, szexelni egész életében.


2020. máj. 20. 10:06
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
97%

Az nem férfi, akinek nincs töke otthon is elmondani ezt ilyen vagányul. Érdekes, hogy mindenki addig csődör csak, amíg a párja háta mögött kell kúrni. Vele szemben már nem megy... :)


Egy darab szar többet ér nálatok. Még arra sem vagytok képesek, hogy nyitott kapcsolatban éljetek, csak gyáva féreg módjára lapítotok és azt hiszitek, ez férfias.

2020. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 Hellmano ***** válasza:
4%

19-es az igaz, hogy a 3-ból az egyik az krvázik azóta is neki nem jelentett nagy dolgot bevállalni :D 3 gyerek, lassan 20 éve házas és hetente 2-3 krvát dug meg. Aki nem vállalta be az meg van viszont a 3. a legjobb barátom az bevállalta, de azóta se volt ilyen neki. Ők teljesen kiegyensúlyozott kapcsolatban élnek.


18-as, ami egy ilyenen történik annak oda-vissza nincs köze a másiknak. Általában tudja mindkét fél, hogy lesz krva a másik oldalon, pedig táncosfiú szóval benne van a pakliban a dolog, hogy megtörténik az is.

2020. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
93%
Az én páromnak ezért nem lesz. Vagy ha lesz és kiderül ezért fogok borítani mindent. Nekem se lesz táncos fiú mert pont semmi értelmét nem látom és igényem sincs rá. Ha annak ellenére hogy a párom tudja hogy állok az egészhez mégis kell neki egy numera hát vállalja a következményeket is. Engem egyszer lehet átverni nem várom meg a következőt.
2020. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
96%

"A legénybúcsú az agglegény élet feladásaról szól, aminek szerves része a csajozás. Vagyis egy legénybúcsún el kellene búcsúztatni ezt az életstílust is"


Annak akkor kellett volna csendben integetni, mikor összejöttek a leendő feleségükkel, mert akkor lett vége.


Arról nem is beszélve, hogy a többség nem volt szuperkan, és amit búcsúztatni tud, abban több volt a magányos f***szverés, mint a csajozás. Ha színpadiasan elbúcsúzik a kezétől, és a puncimedence "életstílustól", amiben sosem lett volna része a házasság nélkül sem, az vicces, és legfeljebb egy ürügy, hogy életében egyszer (pont a legrosszabb pillanatban) orgiázhasson egyet.


Nem tudom, mi a legénybúcsú/leánybúcsú szokásának eredete és eredeti célja, jelentősége, módja, de remélem, hogy nem az, hogy egy régóta tartó monogám kapcsolatban vééégre (???!) félreb***hass egyet, pont az esküvőd előtt. Remélem, csak az amcsi filmek alakították ki ezt a képet róla, de ha nem, akkor a világ egyik legelcseszettebb szokásával állunk szemben.


Szerintem az elköteleződés, révbe érés megünneplésének kéne lennie, ahol legfeljebb csak közhelyes, hagyományos viccként merülhet fel a "jaj neked, te szegény, többé nem dughatsz mással" nézőpont.


Ha régesrégi dolgokat akarsz búcsúztatni és ünnepelni, rendezz inkább magadnak babazsúrt vagy szalagavató bált harminc évesen, azzal legalább nem bántasz meg senkit.

2020. máj. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 Hellmano ***** válasza:
3%
Én nem teszek ilyent, mert nem fogok nősülni soha, tehát nem lesz legénybúcsúm se az életbe :) Én elvagyok papír nélkül is 2 éve a mostani kapcsolatomban és a párom is ugyanígy látja a dolgokat. Amúgy én erkölcsös ember vagyok és az adott partnerem még soha nem csaltam meg. Viszont olyan már volt, hogy megkívántam valakit és egy üzenetet küldtem, hogy szakítok, majd megdugtam a csajt :D És ennyi, de akkor sem csaltam meg senkit és ez a tisztességes. Lehet kíméletlen dolog így szakítani egy numeráért, de olyan jól ment a szekér, mindig, hogy fiatal koromban nem igen érdekelt a komoly kapcsolat őszintén csak mentem, mindig az aktuális numerára. Szóval én kiestem a kalapból, viszont azt a "barátom", aki 20 éve majdnem házas és azóta is csalja az asszonyt heti 2-3 krvával azt baromira lenézem, mert nem tartom fernek, de az ő életük és vele már nem is annyira tartom a kapcsolatot, hogy érdekelne a dolguk.
2020. máj. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
3%

Az a baj, hogy a nőknek nem kell az őszinteség.


Nem mondhatod meg egy nőnek, hogy:


"Figyu kicsim, nem foglak verni, nem piázok, sosem drogoztam, ha akarod...na jó, lesz gyerek is, és vedd meg azt a retkes kutyát. Anyád is átjárhat. Stabil, fix, jól fizető szakmám van. Nem lesz gond a pénzzel. DE! Én néha megrakok más csajokat is."

2020. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
96%
Tévedsz 27 megmondhatod és lesz olyan aki benne lesz nyitott kapcsolatban. De ha monogámiát vállalsz hát legyél gerinces és tartsd be az ígéreted. Vannak nyitott kapcsolatok sőt nyitott házasság is. De aki közli veled hogy ő monogám attól nem várhatod el hogy mosolyogva várjon haza ha te más nőkben járkálsz.
2020. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
95%

#28

Na ez az amit egyáltalán nem értek. Vannak férfiak és nők között is olyanok, akik nyitottak a nyitott kapcsolatra. Ezek az emberek mi a f-ért nem találják meg egymást? Miért kell olyanokat átbni és megalázni akik nem kérnek ebből? Miért?

2020. máj. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 Hellmano ***** válasza:
0%
Arra veritek, hogy lenulláztok elettelen banda? :D Ezt is toljátok le nyugodtan. Amúgy, ha ezen az oldalon valaki igazságot ír meg élet tapasztalatot azt , mindig le nullázzák ebből is látszik, hogy élettelen emberek vannak az oldalon, akik csak olvasott dolgokból állapítanak meg mindent, de semmit se éltek meg. Követés leszedve erről a kérdésről nem írjatok már nekem választ.
2020. máj. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
0%

28.-ra.


Elmondom.


Mert kevés az ilyen ember.


Nincs és nem is volt nejem, sem jegyesem soha. Viszont 20 éves koromtól viselek jegygyűrűt.

100-ból 99 nő elhajt anyába és/vagy leköp, ha csak rájuk köszönök!!!


Pedig normális külsőm van, és látszik hogy van pénzem lóvéra. De az a rohadt arany karika...


Viszont az az 1%...na ők nem akarnak gyereket, válást, és még a gumit is lenyelik! :)

2020. máj. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!