Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélik el, ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el, ha egy férfi a legénybúcsúján sztirptíztáncosnőkkel, prostituáltakkal mulat a haverokkal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem fér a fejembe ez az ostoba, konzervatív nézet. A legénybúcsú az agglegény élet feladásaról szól, aminek szerves része a csajozás. Vagyis egy legénybúcsún el kellene búcsúztatni ezt az életstílust is, és megadni a módját. Miért baj, ha egy ilyen bulin a vőlegény nőkkel nevetgél, ölelgeti őket, miközben mindenki eufórikus állapotban van? Miért baj, ha a bulit követően a vőlegény még utoljára tart egy hatalmas orgiát a nőkkel? Amire aztán mindig úgy emlékezne vissza, mint ami a legextrémebb szexuális élménye a házassága előtt?


Utána úgyis a feleségevel fog élni, szexelni egész életében.


2020. máj. 20. 10:06
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
97%
A legénybúcsú abban a pillanatban kezdődik h összejösz a barátnőddel.
2020. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
96%

Nekem valahogy nem fér össze a kép a fejemben, hogy ott vagyok vélhetően a világ legboldogabb embereként, aki alig várja, hogy összekösse az életét álmai nőjével (különben minek kértem volna meg a kezét) és azon örömködök, ahogy a szememben nagy nulla, zs kategóriás nők kéjelegnek velem, holott a párkapcsolat elejétől értelmezi normális ember a hűséget és ez alól nem menti fel semmilyen rituálé vagy hagyomány.


Tudod, ez arra emlékeztet, mint mikor a szálkásító diéta kezdete előtt az ember szétcsapja magát és minden szart összezabál, mert a következő pár hónapban önmegtartóztatásra kényszerül. Na most, akinek kényszer a házasság, az szerintem ne házasodjon. Én azért nősülök, mert jólesik és mert nem érzem kísértésnek, ha csak arra az egy nőre tekintek nőként. Nem érzem azt, hogy lemondanék bármiről... Akkor mit is kell kiélni legénybúcsún olcsó lotyókkal?


Persze, a legtöbb ilyen esetben az a forgatókönyv, hogy a vőlegény tartja magát, a haverokat meg szórakoztatják a prostik. És ebben az esetben azt kellene élveznem, hogy kortyolgatom a sört, miközben std-s luvnyákat löködök le az ölemből az állófarkú haverjaim között ülve? Kösz, de valahogy nem ilyen estét képzelek el a nagy nap előtt és a barátaim sem ilyenek szerencsére. Inkább elmegyek velük valami extrém sportot űzni vagy nők nélkül csinálunk egy kemény kocsmatúrát, ami közben teljesítünk olyan hülye feladatokat, mint amiket a menyasszonynak is kell. A végén meg találkozunk a lány bagázzsal és együtt tombolunk. Számomra ez az igazi legénybúcsú, nem a megcsalósdi. 4 éve együtt vagyunk, komolyan az lenne a helyes, ha megcsalnám (vagy megaláznám), mielőtt elveszem?

2020. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
97%

Aki szerint a házasság az "élete feladása", azt egész egyszerűen képtelen vagyok megérteni, hogy minek házasodik.

Számomra ezért értelmetlen ez a szokás.


(Mellesleg jó esetben a házasságot meg szokta előzni egy párkapcsolat, nem értem miért az esküvő vetne véget a csajozásnak...)

2020. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
97%
Ha neked a házasság az élet feladása és nem egy új kezdete, akkor ne hazasodj.
2020. máj. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
4%

Azért, mert ő a FÉRFI!


Csak a nőknek szabad megdugatniuk magukat a leánybúcsún, a HIV+, feka sztriptíztáncossal.


De az pikáns csajos titok, a barinőkkel!


Te meg férfiként egy féreg vagy, ha utoljára kiveri egy táncoslány!



ÉRTEM???

2020. máj. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
97%
A csajozásos életstílus normál esetben a kapcsolat kezdetekor ér véget.
2020. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 Hellmano ***** válasza:
0%
Nálunk a baráti körben, mindig rendeltünk krvát és teljesen elfogadott volt. Szorosabb barátokra gondolok, akiknek rendeztük a legénybúcsúját ez 3 főt jelent, akik házasodtak már a baráti társaságomból. 40-es korosztály vagyunk. Jó a házasságok kicsit régebben voltak már, de az utolsó 5 éve. Érdekes módon a 3 esetből 2 bevállalta a csaj megdugását a 3. nem ,ott megdugtuk helyette partiba mi többiek, mert már ki volt fizetve. Ez csak itt GYK-n van, mindig lepontozva, ha valaki ilyent tesz, mert azt hiszik ezt nem lehet. Igen a férfi döntése, hogy megdugja e vagy sem a csajt, nem erőlteti neki senki, aki ott van ez igaz. De sokan élnek a lehetőséggel és bevállalják. Többen, mint gondolnátok :) Nem elítélendő ez így, ahogy a kérdező is írja.
2020. máj. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
97%

#17

Oké, de akkor ugye az se elítélendő, ha a menyasszonyok is valami nagyfarkú csődörökkel henteregtek? Hiszen nem megcsalás, csak egy kis móka. :))))

2020. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
97%

Csak tisztán kíváncsiságból kérdezem 17 hogy hányan vállalták be azt is hogy otthon elmondják?

Ez megcsalás és gyanítom ahhoz volt merszük hogy csaljanak ahhoz nem hogy elmondják otthon. És vajon azóta mennyire monogámok?

2020. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
97%

#19

Ó, megnyugodhatsz hogy nagy részük akkor már nem erős férfi mikor az asszonynak el kellene mondani az őszintét. :D Csak akkor van férfipóver mikor egy kifizetett lotyóba kell bedugni a kukikát, utána megáll a tudomány. :D

2020. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!