Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélik el, ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el, ha egy férfi a legénybúcsúján sztirptíztáncosnőkkel, prostituáltakkal mulat a haverokkal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem fér a fejembe ez az ostoba, konzervatív nézet. A legénybúcsú az agglegény élet feladásaról szól, aminek szerves része a csajozás. Vagyis egy legénybúcsún el kellene búcsúztatni ezt az életstílust is, és megadni a módját. Miért baj, ha egy ilyen bulin a vőlegény nőkkel nevetgél, ölelgeti őket, miközben mindenki eufórikus állapotban van? Miért baj, ha a bulit követően a vőlegény még utoljára tart egy hatalmas orgiát a nőkkel? Amire aztán mindig úgy emlékezne vissza, mint ami a legextrémebb szexuális élménye a házassága előtt?


Utána úgyis a feleségevel fog élni, szexelni egész életében.


2020. máj. 20. 10:06
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező! Légy szíves, írd le, hogy aki így gondolkodik, mint ahogyan a kérdés leírásában jellemezted, annak mi oka van arra, hogy megnősüljön? Mi neki abban a jó? Miért választja azt az életet?
2020. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy az általam felvázolt agglegény búcsú ellen mennyien tiltakoznak. Ezzel szemben a szvingerklubbok tele vannak párokkal, házastársakkal. Kíváncsi lennék, hogy az a nő, aki belement a szvingerezésbe, vajon mit szólt volna egy prostikkal való legénybúcsúhoz. Feltehetően ugyanezt, mint ti. Micsoda képmutatás.
2020. máj. 20. 13:03
 33/48 anonim ***** válasza:
94%
Ezt nem tudhatod. Nekem a swinger épp olyan kizáró tényező mint a "sima" kvzás. De könnyen lehet hogy valóban fennakadnának rajta mert a swinger közös döntés és tiszta előre megbeszélt "legális" félrelépés szemben a sutyiban leszervezett krvával aki ugye titok marad örökre a tervek szerint. A nyitott kapcsolat is azon alapul hogy a felek őszinték. A megcsalás meg épp azon alapul hogy titok.
2020. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, válaszolnál kérlek arra, amire már többen is kíváncsiak vagyunk?

Egy ilyen alak miért akarna megházasodni?


Amúgy az megvan, hogy a nyitott kapcsolat és a titokban félrekefélés nem ugyanaz? :D

2020. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
95%

"Az a baj, hogy a nőknek nem kell az őszinteség."


A nőknek nem az őszinteség nem kell, hanem az olyan xar alakok, mint te.

2020. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
95%

#26 Mikor értitek meg a csökött agyatokkal, hogy nem az őszinteség nem jön be, hanem konkrétan az, amiről hazudni kell?


Ha én azt mondanám, hogy van 3 kölyköm, strici alatt futó prosti vagyok és az anyámat tutira nem bírnád, illetve minden nap a szoba közepére szarok, akkor azt nem bírnád elviselni, hogy őszinte vagyok? Nem. Hanem azt, amilyen egyszerűen vagyok.

2020. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim válasza:
94%
Nekem a legénybúcsúval szemben azért van ellenérzésem, mert: Ugye ez egy jelkép. Tehát innentől nincs nőzés, csajozás. Csakhogy: EDDIG szabad volt? Miért? Már eddig is együtt volt a szerelmével, akivel házasodni készülnek. Tehát teljesen logikátlan az egész, és sértő is:(
2020. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim válasza:
91%
Most látom, ezt többen is kifejtették már. (37-es voltam).
2020. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
94%

" Kíváncsi lennék, hogy az a nő, aki belement a szvingerezésbe, vajon mit szólt volna egy prostikkal való legénybúcsúhoz. Feltehetően ugyanezt, mint ti. Micsoda képmutatás."


Magadtól vagy ilyen ostoba?

Elárulom mi a különbség. A swingerező pár ELŐRE megbeszéli, nem pedig titokban sunnyog az egyik. A swingerező pár helyzete kölcsönös, mert mindkettő lehet mással. A swingerező pár nem sunyiban csalja a másikat. A swingerező pár mindkét tahja hasonlóan gondolkozik a témáról.


És igen, ismerek egy ilyen párt. Egyedül nem csalják meg a másikat, viszont néha elmennek swinger klubba.


Amíg te titokban, sunnyoga teszed és egyoldalúan, addig nem tudom miről beszélsz.

És mivel igen kevesen járnak swinger klubba, biztosra veheted, hogy azonnal ki fog vágni az asszony, még a "boldogító" igen kimondása előtt.

2020. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
91%
Több "nők egymás között" típusú fórumon olvastam nem egy olyan történetet, miszerint a férj gyakorolt nem csekély nyomást a feleségre, hogy menjenek el swinger klubba.
2020. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!