Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha teljesen beleszerettem a munkatársamba, de a munkahelyváltás egyikünknél sem jöhet szóba?

Figyelt kérdés
13 évvel idősebb nálam, először csak nagyon közvetlen kollegiális nexusban voltunk és megállapítottam magamban, hogy milyen sármos, de eszembe sem jutott kezdeményezni a korkülönbség miatt (is). 2-3 havonta szokott lenni a cégnél csapatépítő tréning, melynek során még közelebb kerültünk egymáshoz, szinte az egész èjszakát átbeszéltük az egyik alkalommal, akkor elindult valami mindkettőnkben. Van felesége és 2 kisfia, akikre (mármint a kicsikre) már többször is volt alkalmam vigyázni, a feleségét is bemutatta nekem, persze csak mint jó barát aposztrofált. Munkahelyen ügyelünk arra, hogy ne bukjunk le, mondjuk volt már olyan, hogy mindketten bennmaradtunk túlóra címszó alatt, hogy kettesben tudjunk lenni, de általában hozzám szoktunk menni, valamint közös programokat is csinálunk. Ő partner már a cégnél, majdnem 12 éve ott dolgozik, én 2 éve kerültem ide, de olyan specifikus területtel foglalkozunk (a felsimerhetőséget elkerülendő nem fogom kiírni pontosan mivel), hogy nem találnék ilyen jellegű állást, lejjebb meg nem adnám a már elért szintet.

2020. jún. 27. 17:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%

Tedd tunkre teljesen a csaladjat! Nem ezt teszed epp? Az ilyen nok miatt nolnek fel a gyerekek kulon az apatol! Egy gatlastalan @urva vagy. Mert nem ismerkedsz sajat erodbol? Konnyebb a keznel levot lenyulni egy idosebb gyermekes anyatol aki valamikor meg kuzdott ezert a csaladert?

Hagy ott a munkadat es ne legyel fereg tovabb!

Meg hogy nem adod lejjebb...mibol vagy te?

2020. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Kellett neked odaxarni ahonnan eszel..
2020. jún. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem a főnököm, nem vagyunk alá-fölérendeltségi viszonyban. Normális hangvétrlű válaszokat szeretnék, nem kioktatást. Nem kértem sosem, hogy hagyja ott miattam a feleségét.
2020. jún. 27. 18:02
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Gusztustalan vagy! Hiaba pontozod le a hozza szolasokat, aki megvetni valo az te vagy. Ha tudnam, h te jossz el mellettem az utcan, jesztetest ereznek, hogy kopjek egyet.
2020. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontoztam le. Az sokat elárul az intelligenciádról, hogy egy quasi ismeretlen embert leköpnél. A kérdésem nem az volt, hogy minősítsétek a kialakult szituációban a szerepemet.
2020. jún. 27. 18:06
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

Kiírtad egy online felületre. Ne mondd meg milyen válaszokat vársz. Ne kérdezz ha nem vagy kíváncsi a véleményekre.

Tudod én is így vagyok. Annyira belezúgtam a kollégámba, hogy minden másodpercemet és az álmaimat is ő tölti meg.

DE! Felesége és gyermekei vannak. Úgyhogy bennem van annyi gerinc, hogy nem engedek a közeledésnek, nem reagálok a flörtre, és nem megyek el vele kávézni, mikor hív. Pedig teper rendesen.

Mit tegyél? Hagyj fel a r..banc életmóddal, keress egy olyan férfit, aki csak beléd tesz a nemi szervét, és mikor megcsókol, nem kell arra gondolnod, hogy pár óra múlva azzal a nyelvvel nyalja a feleségét.

Gondolom valamelyik BIG4 audit vállalatnál vagy. Én a helyedben munkahelyet váltanék és megszakítanék minden kapcsolatot vele

2020. jún. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
En is ezt nem ertem, annyi ferfi van es erre ki kell a kis libanak? Egy 2 gyerekes csalad apa akiert egy idosebb no valamikor az eletet adta, hogy gyermekeket szuljon neki.
2020. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%
Mi a kérdés??? Szereted? Igen. Belevágtatok? Igen. Meg tudjátok oldani? Igen. Akkor most mire vagy kíváncsi pontosan??? Mit tegyél? Tedd azt amit te magad helyesnek érzel. Önigazolast keresel? Vagy erkölcsi támogatást? Ennyi korlátolt fogyatékos nyomorult közt hiába... A felük még életében nem látott igazi puncit, te pedig egy nős ember faszát szopod, úgy hogy nekik csak recsázás jut egész életében... Ilyenektől ne számíts más reakcióra!
2020. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%

Ez egy munka helyi ribi es beleszeretett a kolbaszos emberbe ennyi!

Egy kihasznalt kis @urva...sok ilyen van! Ajj ajj...

2020. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
1-2 ember reakciója azért túllép egy bizonyos határt. Nem azzal van a gondom, hogy sokatok szerint erkölcsileg elítéltendő, amit teszek, hanem azzal, hogy mindenféle r.bancnak lehordtok úgy,hogy világ életemben tartós és hosszútávú kapcslataim voltak, egyéjszakás sosem. Ő pont az, akit világ életemben kerestem, mindent megtestesít, amit egy férfitól elvárok, nemcsak külsőleg nagyon sármos, de borzasztó okos, segítőkész, talpraesett és nagyon hosszan sorolhatnám a pozitív tulajdonságait. Mielőtt valaki azzal jönne, hogy a pénzére utazom, leírom, hogy elértem a számomra elegendő jövedelmi szintet, nem szorulok senki támogatására ilyen téren. A kérdésem arra irányult, hogy egyre nehezebb fenntartani a látszatot a munkatársak előtt, nem szeretném, hogy miattam támadások érjék, de munkahekyváltás nem lehetséges sem nála, sem nálam.
2020. jún. 27. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!