Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság még létezik olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság még létezik olyan férfi akinek a szex az egy óránál hosszabb gyengéd, érzéki szeretkezést is jelenti, vagy a múltban ragadtam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az 5 évem alatt mióta aktív szexuális életet élek 1 ilyen férfivel találkoztam. Rajta kívül mindenki 40 perc alatt kipörgetett 6 pózt, de a legalapabbakat. Majd közben kétszer össze élvezte a mellem meg a hasam, és a csiklómat leszarta, csak ujjazott de azt is úgy mintha csak egy műp*na lennék. Ezt kicsit megelégeltem már. Szerintetek van esélyem még gyengéd szeretkezésre? 26 vagyok, de lehet hogy kicsit régimódiak a vágyaim akkor, és most erre divat vágyni!

2020. nov. 27. 11:36
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
80%

Ezeknek amit írtál, mind egy változata az alap háromnak, kivéve az álló, bár ha hátulról csinálod, az is kutya, hiszen a kutya sem térdel... ha úgy veszed :D

Minimum még 2 új pózt kéne mondj, különben beégsz :D

2020. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

A térdelésnek semmi köze az alap 3hoz szerintem

A híd is más mint az alap misszi

De amúgy ez a cikk ami a legjobban összefoglalja a gondolataimat: [link]

2020. nov. 27. 12:09
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Gyengéden szeretkezni azzal tudsz, akivel szeretitek egymást. ilyen kapcsolatot próbálj kialakítani!
2020. nov. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
74%

1 órán keresztül szexelni nehéz dolog. A farok nem úgy működik, hogy csettintésre áll, amikor szeretnék és ameddig szeretném (sajnos, pedig nagyon jó lenne).

Én max 15percig bírom, de előtte van gyengéd, érzéki, hosszú előjáték. A szex meg hangulatunktól függően vad vagy érzéki szeretkezés, néha váltogatjuk a hevességet. A hosszú előjáték miatt van, hogy pár perc alatt egyszerre megyünk el, de ez nem baj. Szex után is szokott lenni kis nyalás-szopás levezetésnek.

Így mindennel együtt kb 1-2 óra szokott lenni.

De a jó szex nem a vetkőztetésnél kezdődik, hnem reggel és egész nap tart. Szavakkal izgatjuk egymást, fogdossuk egymást, bókolgatunk, fb-on irogatunk egymásnak, hogy mit fogunk a másikkal csinálni, stb... és mire a közös zuhanyzáshoz és vetkőztetéshez jutunk, akkor már mindketten nagyon izgatottak vagyunk (néha nem vetkőztetjük egymást, hnem letépjük egymásról a ruhát, aztán kezdődik a szenvedélyes, érzéki, gyengéd előjáték és szex).

24F

2020. nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
75%
Hát igen, 24-es megfogalmazta a lényeget...
2020. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Én a hosszabb mint egy órát nem az aktusra értettem, hanem az egész szeretkezésre, szerencsések azok akiknek egy egész nap tart ez a “kedves izgatás”
2020. nov. 27. 12:28
 27/36 anonim ***** válasza:
61%
Én voltam egy csajjal akivel reggel 8.-tól du. 4.-ig szeretkeztünk, Fantasztikus volt. Este már írt SMS-t, hogy ezt a napot minél hamarább meg kell ismételni. Valami ilyesmire gondoltál? Én ilyen nőt keresek, aki élvezi és akarja is. Sajnos egyedül vagyok, és nincs egy nő sem aki meg akarna ismerni.
2020. nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
37%
Igen, vagyunk még páran. De mivel nincs ránk igény, háttérben maradunk ezzel az attitűddel. Ez persze nem azt jelenti, hogy ne tudnék keményen pumpálni. 32F
2020. nov. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

#22

a lerajzoltak 95%-a az alappózok különböző testhelyzetben.

Viszont 1-2 póz olyan, hogy garantált a végtag-, izomfájdalom, vagy egy jó kis görcs (fotel, béka...vagy mi volt a nevük)

2020. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
#22 nem tudom ki volt az a borult elme aki ezeket kitalálta, de biztos szeret legózni. Gondolkodni már nem annyira. Vannak benne olyan pózok amiket egy percig sem bírnál.
2020. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!