Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság még létezik olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság még létezik olyan férfi akinek a szex az egy óránál hosszabb gyengéd, érzéki szeretkezést is jelenti, vagy a múltban ragadtam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az 5 évem alatt mióta aktív szexuális életet élek 1 ilyen férfivel találkoztam. Rajta kívül mindenki 40 perc alatt kipörgetett 6 pózt, de a legalapabbakat. Majd közben kétszer össze élvezte a mellem meg a hasam, és a csiklómat leszarta, csak ujjazott de azt is úgy mintha csak egy műp*na lennék. Ezt kicsit megelégeltem már. Szerintetek van esélyem még gyengéd szeretkezésre? 26 vagyok, de lehet hogy kicsit régimódiak a vágyaim akkor, és most erre divat vágyni!

2020. nov. 27. 11:36
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Az alapkérdésre a válasz, igen, létezik még ilyen pasi, csak nem lesz egyszerű megtalálni. 47F
2020. nov. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, csak elég ritka, viszont vigasztaljon az, hogy férfiban még mindig gyakrabban fordul elő ez a típus, mint nőben! :) Ha viszont létrejön egy ilyen találkozás, akkor ott felforrósodik a levegő körülöttük a szexuális együttléteknél... ;)
2020. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
33%

Nem, mert ha 1 oranal hosszabb, akkor 2 orara kell befizetni...


36F incel

2020. nov. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

incel spotted



kys u coping subhuman

2020. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát, egyszer volt olyan hogy 5 óra szeretgetés, csók, simogatás, és a többit még elnapoltuk..
2020. nov. 29. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
9%
Ne viccelj, az baromi sok. Nálunk kb. 7-10 perc. Egyszer volt negyed óra amikor részegek voltunk, de aztán elaludtunk közbe. Amikor fölébredtünk 3 órával később akkor 5 perc alatt be fejeztük. Úgyhogy ha így vesszük, a mienk is órákig tartott.
2020. dec. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!