Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem a mostoha bátyámmal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a mostoha bátyámmal..mit csináljunk?

Figyelt kérdés

1 éve ismerem őt, anyum össze jött az apjával és hozzájuk költöztünk, és így ismertem meg a mostoha bátyámat, aki velem egyidős, 18-ak vagyunk mindketten. (én csak 1 hónapja, ő 5 hónapja)

Nekem már az első pillanattól bejött, tényleg ilyen tipikus "lányok álma" fiú. Na, és többször érintette már meg a fenekem "véletlen", meg ahogy nézett rám az mindent elmondott. Aztán 1 hete lefeküdtem vele, úgy volt az egész, hogy borozgattunk (1-1 üveggel megittunk) és hát aztán jött aminek jönnie kellett. Azóta titokban csókolózunk, nem feküdtünk le azóta újra. A szüleinknek természetesen nem mondtunk semmit, de nagyon nem tudom, hogy mit kéne most csinálni.

Anyukám alapból rohadt mérges lenne rám, így is ki van akadva, hogy állítása szerint qrvásan öltözködök, meg hogy mennyi fiúval voltam együtt..

Szóval, szerintetek mit kéne tennünk?


2020. nov. 29. 17:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/151 A kérdező kommentje:

#20 Az én családom anyámból áll:)) Ennyi, nincs más.

Ja, bocs van egy nevelőapám, aki full jó fej

Nem értem mit kell drámáznod, azon, hogy lefeküdtem vele, kurvára nincs köztünk semmiféle családi kapcsolat, a több pasit nyilván úgy értem, hogy idegenek"

2020. nov. 29. 19:35
 22/151 anonim ***** válasza:
8%

Nem drámáztam, drámázni anyád fog amikor megtudja én csak megvetlek :)

Ja várj.. ő is meg fog :)


Én azt nem értem, hogy miért nem tudtátok magatok türtőztetni? Gondolom nem egy lakatlan szigeten éltek csak ti ketten.

2020. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/151 A kérdező kommentje:

#22 Úgyis ki fogom magyarázni, ha meg nem érti meg akkor sajnálom, ez van.


Nekem már első pillanattól fogva bejött, tényleg ilyen pasit soha az életbe nem láttam még, és ráadásul iszonyat jófej, tud flegma is lenni, és ez nagyon tetszik benne

És szerintem így is elég nagy dolog, h egy évet vártunk egymásra

2020. nov. 29. 19:40
 24/151 anonim ***** válasza:
16%
Anyádra (és a nevelőapádra) való tekintettel sem tudtátok türtőztetni magatokat?
2020. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/151 anonim ***** válasza:
21%
Akkor folytassátok csak :(
2020. nov. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/151 A kérdező kommentje:

#24 Sajnos nem

Soha nem éreztem még senki iránt ilyen vonzalmat, ez van, tényleg nem tudunk mit csinálni

2020. nov. 29. 19:42
 27/151 anonim ***** válasza:
3%

,,sajnos nem" = önzők voltatok és leszartátok


Remélem sosem lesz ilyen lányom.

Szia

2020. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/151 A kérdező kommentje:
#27 Én meg rohadtul remélem, hogy lesz ilyen lányod, és meg fogod egyszer érteni, hogy a szerelmet nem lehet irányítani...
2020. nov. 29. 19:45
 29/151 anonim ***** válasza:
25%
Mikor lett a részeg dugásból szerelem?
2020. nov. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/151 A kérdező kommentje:
#29 Istenem, írtam már, hogy egy éve szerelmes vagyok belé
2020. nov. 29. 20:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!