Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Smpixien tényleg lehetetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smpixien tényleg lehetetlen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem tudná az oldal BDSM társ/partnerkereső. Elég régóta fenn vagyok de egy normális beszélgetést nem tudtam összehozni, nemhogy találkozót. Pedig van kinn képem (nem vagyok csúnya gyerek), normális bemutatkozásom, normális személyre szabott leveleket írok nem annyit hogy szia, dugnálak!, de legtöbbször még válasz se jön. Magamról: 27 éves tapasztaltabb, izmos testalktú, domináns pasi vagyok ergo nem 40 éveseknek írok, azt se mondhatjuk, hogy az a baj velem, hogy kezdő vagyok, nem írok olyanoknak akikkel nem egyeznek a vágyaink. Egyszerűen mégsincs eredmény.. ennek mi lehet az oka? Hozzáteszem általában meg se nyitják a leveleimet. Olyan nő vagy férfi aki fenn az oldalon tudna nyilatkozni erről? :D

2020. nov. 29. 19:51
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
10-es igen ezt én is tapasztaltam.. egy csajszi nagy büszkén hirdette, hogy ő ilyen -olyan szub, erre meg erre izgul, beszéltünk egy keveset és kiderült, hogy nem is tudja mit jelent az hogy szub, és amúgy amikre izgul azokra inkább csak fantázia szintjén. De sok olyat láttam aki 20 éves kezdő szub lány de amikor találkozóra kerül sor beijed, mert ő amúgy igazából csak azért van itt mert látta a szürke 50 árnyalatát
2020. nov. 30. 07:45
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
meg tele van kamu profillal amit az oldal üzemeltetői hoznak létre úgymond csaliként hogy többen előfizessenek (20 éves csinos egyeteimista sub lány mindenre nyitott az ilyen hirdetések szinte kivétel nékül kamuk)
2020. nov. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
12-es ez sajnos nagyon igaz.. és mindegyiknél ugyanaz az olcsó szöveg fut: " Sziasztok! Dögös, szexéhes egyetemista lány várja férfiak levelét. Kor: 18-60. Szeretem a f@szt, írjatok bátran, nem bánjátok meg!"
2020. nov. 30. 19:46
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam, nem jött össze semmi
2020. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
14-es! Pacsi...
2020. nov. 30. 19:57
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Terjeszteni kellene, hogy mások is tudják..
2020. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom, hogy ennyire lezüllött ez az oldal. Igény pedig lenne normálsi BDSM partnerkeresőre, mert a hétköznapi életben ez nem valami egyszerű. Kevés ember van akiknek tényleg bejön ez a "műfaj" és nem csak pózerkednek, nem sok esély van arra, hogy egy buliban összefutok tök véletlen egy szub lánnyal
2020. nov. 30. 20:38
 18/25 anonim ***** válasza:
60%
Egyalkalmas nekem osszejott, de ugy hogy informatikus vagyok s csinaltam egy automatizmust ami irt mind a 3000 női tagnak egy sablonlevelet.
2020. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Estimese
2020. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
21. században ez már egyáltalán nem lehetetlen, mindenesetre ha igaz is ez nem valami jó arány :D
2020. nov. 30. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!