Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol tudnék ezek után ismerkedn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ezek után ismerkedni???? Úgy érzem az én koromban kB lehetetlen a valóságban a külvilágban ismerkedni? Interneten pedig borzalmas.... 27 vagyok

Figyelt kérdés
Badoon, pinken mindenhol fent vagyok, szívesen ismerkednék valódi leszbikkel vagy bisex lányokkal de nincs szerencsém..... Van aki még így van a korosztályomban? Hogy léptek ezen túl?

2020. nov. 20. 01:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos a vírus megnehezíti, online tényleg szar az egész ismerkedés úgyhogy én szórakozóhelyen szoktam.
2020. nov. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miért érzed azt, hogy 27 évesen lehetetlen ismerkedni? A "te korodban"? Még fiatal vagy..

Persze most az élő ismerkedéssel mindannyian meg vagyunk lőve. A covid előtt miért nem ment szerinted?

Én 25 vagyok. Ha gondolod, írj rám nyugodtan.

2020. nov. 20. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
OK. Szórakozóhelyen kívül hol lehet :)
2020. nov. 20. 05:02
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem nyitottak a lányok úgy gondolom, el tunedeznek megbízhatatlanok. Komolyat senki se keres. De sexre se xd
2020. nov. 20. 05:03
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Szexre mindig lehet találni. Én is csak arra keresek.

Nagyjából egy korosztály vagyunk, hidd el a vírus is rátesz egy lapáttal. Ne keseredj el, majd innen is érkezik egy csomó privát, majd meglátod.

2020. nov. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szexre se keresnek?? Ahhh
2020. nov. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A te korodban? Írod ezt 27 évesen, hát lol.

27 évesen még bárhol bárkivel tudsz ismerkedni, ha meg csak szex kell, akk végképp nem értem a dilemmát.

2020. nov. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, mondjuk én egyáltalán nem görcsölök rajta, mindenféle ilyen appot is letöröltem. :D
2020. nov. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Remélem csak nők válaszoltak, mert leszbikus téma.
2020. nov. 20. 09:54
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még fent van a badoo, néha belépek pinkre, de annyira nem görcsölök ezen, hagyom, h legyen, aminek lennie kell. Covid után is könnyebb lesz azért, a netes ismerkedés nekem annyira nem fekszik, szeretek hamar találkozni, h gyorsan kiderüljön, mi van, és ne húzzuk feleslegesen a végtelenségig.
2020. nov. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!