Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy rosszlányok.hu oldalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rosszlányok.hu oldalon hirdető prostinak havonta átlagosan hány vendége van?

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:

Egy átlag rosszlánynál 18-20-25ezer 1 óra. Aki 40E az nem a "rosszlányok.hu"-n hirdet (kivéve Kelemen Anna) és főleg nem lop.

Aki lop, az alacsonyabb árfekvéssel csalogat magához, hogy inkább hozzá menj. Telefonban mindent beígér (mindent vállal). Személyesen már más a menü. Te kicsengeted a kis összeget (13-15E környékét), Ő megfigyeli hova teszed a tárcádat, s amíg tusolsz - akár szex előtt, akár utána - addig szépen kiszedi belőle a megmaradt lóvét.

Mikor távozol, Ő szépen letiltja a telefonszámod, hogy ne tudd hívni, rögtön jelzi a stricijének vagy a védő-emberének, hogy helyzet van (ha esetleg visszamennél hozzá), illetve jelez az oldal készítőinek, hogy ilyen olyan bunkó vendége volt és lopással vádolta - ezzel megelőzve, hogy az illető a beszámolójában esetleg megemlítse az esetet, azt így azonnal le is szedik az oldalról.

2021. jan. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
#61 ez picit véglet. aki gondol előre az nem visz semmit sem a pénzen kívűl. ha tartana valamitől akkor meg a biztonság kedvéért eldobhatós telefont visz magával. én sosem viszek telefont, iratot stb. csak én megyek egyedül semmi cuccal.
2021. jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 A kérdező kommentje:
58, Ne hazudozz és ne próbálj keménykedni mert csak még nevetségesebb leszel.
2021. jan. 5. 14:26
 64/77 anonim ***** válasza:
28%
#63 szerintem is buta vagy XD ertem mar mit erezhetett a masik ember XDDDD
2021. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 A kérdező kommentje:
Bántanak otthon a szüleid azért vagy ilyen?
2021. jan. 5. 15:13
 66/77 anonim ***** válasza:
58%
kezdem azt hinni h troll vagy, mert amugy csak olyan kerdeseket teszel fel ami banto lehet egy gyerek szamara.
2021. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 A kérdező kommentje:

Szóval erről van szó... apu ver otthon és azzal akarsz kompenzálni, hogy hazudozol idegeneknek a neten? :(

Ne félj segítséget kérni.

2021. jan. 5. 15:24
 68/77 anonim ***** válasza:
58%
na valoban egy trollal van dolgom.
2021. jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
58%

nemtom hány éves vagy de az ilyen emberek miatt mint te, lesznek az emberek még inkább maguk alatt..

rajtam nem fogsz ki, mert egy arctalan troll vagy. nem veszem magamra.

de más lehet. tudod majd a karma ugyanazokat a jókat amiket okoztál és okozni akartál visszaadja. előbb vagy utóbb ;)

2021. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 A kérdező kommentje:

Mármint édesapád? Nem tudom mi az a "troll", ez valami karakter a kedvenc mesédből?


Ők tudnak neked segíteni:

[link]

2021. jan. 5. 17:01
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!