Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti ha megkaptok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti ha megkaptok egy lányt hamar, utána akartok még tőle többet is?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, ki hogy gondolja ezt, főleg férfiak véleménye érdekelne. Velem többször fordult már elő, hogy az ismerkedés korai szakaszában lefeküdtem a másikkal, de nem tapasztaltam azt, hogy emiatt ne akartak volna többet, sőt, volt ami szexkapcsolatnak indult és szerelem lett. Mások szerint viszont igenis várni kell minimum a 3-4. randiig, mert így elveszik a varázsa.
2021. jan. 8. 18:23
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
72%

3-4 randi?? Muhaha. Három hónap is van mire én valakit beengedek a bugyimba. Addig nem várnak azok akik csak a strigulákat gyűjtik, én meg nem sietek sehová.

Ja bocs, pasikat kérdeztél. Ők tutira megmondják előre is, hogy csak fel akarnak próbálni... 😉👍😁

2021. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
34%
Ha jó vele a szex akkor marad ha nem akkor vége.
2021. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
74%
Igazából nem ettől függ. Bár én szerintem csak akkor próbálkoznék ilyen korai szakaszban, ha látnám a lányon, hogy nagyon vevő lenne rá.
2021. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
59%

Engem inkább úgy érdekelne a kérdés hogy akartok-e bármi komolyat.


Mert az oké hogy van egy rbanc aki fél perc után már leszp titeket de hogy utána hogy gondoltok rá? Oké dgjátok még egy kicsit de komolyan venni már nem tudjátok igaz?!

2021. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Nem csak a "fél perc után lesz.p" és a hónapokig randizás a két véglet.. Tegyük fel, a lány izgalmas, érdekes ÉS kívánjátok egymást.
2021. jan. 8. 18:36
 6/39 anonim ***** válasza:
5%
Igen! Én a tartós kapcsolatok híve vagyok!
2021. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
13%
Tudom férfiak véleménye érdekel, de nőként írom, hogy nekem minimum egy év kell, hogy a bugyim alá nyúljon valaki.
2021. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
41%
Nekem a két legjobb kapcsolatomban egy héten belül szex volt.
2021. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
25%
#7 hány éves vagy? hány kapcsolattal a hátad mögött így? :D
2021. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
86%

A badoo ról 8 randim volt, ebből 5 lány az első randin leszopott a kocsiban.

Nem akarok komoly kapcsolatot mert ha velem megtesz akkor mással is

Sőt volt olyan aki azt mondta hogy neki átmenetileg kell a szex mert komoly kapcsolata van kialakulóban. Csak pár hónap mulva fog digni a sráccal hogy ne nèzze lotyónak. De addig se maradjon szex nélkül, addig dugtam én, komolyan összejöttek, megkérte a kezèt is akkor szakítottunk.

2021. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!