Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akart folytatást?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akart folytatást?

Figyelt kérdés

Tudom, egyéjszakás kaland volt, csak szeretném megérteni.

Szóval lefeküdtem egy sráccal. Másnap keresett, beszéltünk róla, hogy majd találkozunk, áradozott róla, hogy ez volt élete legjobb estéje, stb. De elkezdett ritkulni, hogy visszaír. Amikor rákérdeztem, ez miért van, mert megmondhatja, ha nem akar többet találkozni, azt számon kérésnek vette. Úgy volt egyébként, hogy alkalmanként össze járunk és ennyi. Majd egyszerűen nem találtunk időpontot. Először hétvégente nem ér rá, majd hétköznap. Közben pedig azt mondja, én keresek kifogásokat a találkozó ellen. 🧐 Aztán ráhagytam. De még mindig frusztrál, mert nem értem. Ha jó volt a szex, akkor...?

Kinek mi a tippje?



2021. jan. 13. 12:11
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

#11

Már nem beszélünk. Régen kérdeztem, de az volt a válasz, hogy szerinte én keresek arra kifogásokat, hogy miért nem találkozunk. De hát, ha arról beszéltünk, hogy találkozunk, kb mondott egy napot, ami neki jó azon a héten, de én meg épp azon a napon nem értem rá... Ilyenek.

2021. jan. 13. 13:12
 12/37 anonim ***** válasza:
35%

#12 akkor ez meg is van válaszolva. Az hogy a mostani palid mellett is tartanád az előzőt, arra értették a többiek hogy ribi vagy. 3 hónapja volt ez, és lehet egy héttel később találtad a mostanit. Figyi... Szerintem is gyorsan szállsz egyik bibéről a másikra. De miért érdekel annyira, ha már lezártad és nem akarsz tőle semmit?


Ui: ügyesen lepontoztál mindenkit, aki azt írta amit most én. Tudom, tudom, mindjárt írod hogy nem te voltál hanem a többiek.:D És a "higgy amit akarsz" szöveget is előre látom.

2021. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

#13

Nem akarok már tőle semmit. De van egy olyan rossz tulajdonságom, hogy amit nem értek, az frusztrál. Szóval ez most frusztrál és ezért tettem fel a kérdést, hátha valaki okosabb nálam.

De valódi választ eddig nem igazán kaptam, csak a r|bancozás különböző formáit.

2021. jan. 13. 15:33
 14/37 A kérdező kommentje:
Egyébként 2 hónap volt a két srác között, mivel a mostanival kb egy hónapja randizok. Szerintetek fél évig kellene siratnom egy egyéjszakás kalandot? Komolyan kérdezem.
2021. jan. 13. 15:38
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál választ, neki nem volt jó. Különben keresett volna.
2021. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
75%
Csak szimplan ennyire serti az egodat, hogy valaki nem volt veled megelegedve...
2021. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

#16

Én is elkönyveltem volna ennek, ha utána egyáltalán nem keres, de nem így történt.

2021. jan. 13. 16:33
 18/37 anonim ***** válasza:
77%
Nem akart megbántani téged. Lehet egy darab fa voltál az ágyban de azt mondta hogy egy szexistennő. Csak nem akart megbántani, aztán keresett jobbat
2021. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

#19

Nem vagyok fa típus.

2021. jan. 13. 16:38
 20/37 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehetett esetleg valakije? Illetve néha az ember bizonytalan önmagában és nem is hiszi el hogy ő egy kedves lánynak kellhet.
2021. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!