Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akart folytatást?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akart folytatást?

Figyelt kérdés

Tudom, egyéjszakás kaland volt, csak szeretném megérteni.

Szóval lefeküdtem egy sráccal. Másnap keresett, beszéltünk róla, hogy majd találkozunk, áradozott róla, hogy ez volt élete legjobb estéje, stb. De elkezdett ritkulni, hogy visszaír. Amikor rákérdeztem, ez miért van, mert megmondhatja, ha nem akar többet találkozni, azt számon kérésnek vette. Úgy volt egyébként, hogy alkalmanként össze járunk és ennyi. Majd egyszerűen nem találtunk időpontot. Először hétvégente nem ér rá, majd hétköznap. Közben pedig azt mondja, én keresek kifogásokat a találkozó ellen. 🧐 Aztán ráhagytam. De még mindig frusztrál, mert nem értem. Ha jó volt a szex, akkor...?

Kinek mi a tippje?



2021. jan. 13. 12:11
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
78%

De lehet foleg auert, mert oda kene raknia magat megint, bizonyitania kellene es lehet ettol odzkodik kicsit

Altalaban ez van

2021. jan. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
78%

A pasi sztem mindenkinek azt mondja amit neked mondott,mert különben megvárta volna a jó alkalmat,vagy többet tett volna érte,hogy randizzatok.

Nem kell magyarázkodni senkinek ,hogy mit és miért csinálsz. A nemi betegségen behaltam ,jó,hogy laborleletet nem kért tőled a kommentelő :D

2021. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

#32

Örülök, hogy jót nevettél 😃

Köszönöm a hasznos választ! 😊

2021. jan. 23. 13:06
 34/37 anonim ***** válasza:
94%

Szívesen , én megértelek,hogy miért nem tudtál túllépni rajta.

46 N amúgy :)

2021. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Hát igen, elég helyes volt 😅

Én 29 vagyok.

2021. jan. 23. 13:37
 36/37 anonim ***** válasza:
29%

32-es!


”A nemi betegségen behaltam ,jó,hogy laborleletet nem kért tőled a kommentelő :D”

Akkor is nevess majd rajta, ha elkapsz egyet. Szerinted nem léteznek ilyenek, te szerencsétlen?

2021. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
94%
Azt mondtam volna ? Meg fog jönni ,vagy mi a gond ? :D
2021. jan. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!