Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolja a nők nagyrésze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja a nők nagyrésze elítélendőnek ha egy férfi prostizott már?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 20:32
 111/132 anonim ***** válasza:
70%
Én férfi vagyok 66 éves. Ha most nem tudnék meghódítani egy nőt hogy legyen barátnőm elásnám magam. Amellett hogy én is elítélem a QÁ-zást nem csak a nők, még szánalmasnak gondolom mindkét részről. De gondolj bele, hogy a legtöbb QA csak alamizsnát kap a pénzből, és te a stricijét fizeted, aki ha olyan kedve van, még jól el is veri!
2021. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/132 anonim ***** válasza:
72%
Beszél itt mindenki mindenről, csak arról nem, hogy az egészségedet teszed kockára. És meg lehet ám úgy betegedni, hogy az egy életre szól, és már visszasírod az egészséged. És persze meg is fertőzhetsz másokat, akár öntudatlanul is. Erről mért nem esik soha szó?
2021. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/132 anonim ***** válasza:
94%

#112

A 8. és a 12. oldal között javarészt erről esik szó, lol.

2021. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/132 anonim ***** válasza:
93%
*12. helyett 11.
2021. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/132 A kérdező kommentje:

Nos, a szavazás eredménye is azt igazolja hogy bizony a férfiak közel fele volt már prostinál. Most lehet azzal jönni hogy a gyakorin csak hülyék vannak, van benne valami, de szerintem az átlag magyar társadalmat tükrözi.

A szavazást nem tudtam befolyásolni és kérdezőként szavazni se tudtam.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2021. máj. 1. 15:14
 116/132 anonim ***** válasza:
96%

Értem, tehát a te 57(!) fős mintád gyk-ról hitelesebben tükrözi a valóságot, mint az általam linkelt lekérdezéses kutatás, amelyeket rendszerint különféle társadalmi osztályokból származó, ezerféle életvitelt folytató emberekből állítanak össze. :D

Szánalmas vagy.

2021. máj. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/132 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg szánalmas vagy. De dzerintem ez a többieknek már magától értetődő.
2021. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/132 A kérdező kommentje:
Találtál esetleg Magyarországról szóló statisztikát is? Vagy csak belinkelted az első találatot aminek lehet hogy köze nincs a valósághoz?
2021. máj. 1. 15:32
 119/132 anonim ***** válasza:
95%

Nem tehetek róla, hogy Magyarországon ez nem egy intenzíven kutatott kérdés. Elhiheted, hogy nem álltam meg két találatnál. Ami információt találtam a témával kapcsolatban, és releváns lehet:


"Maradjunk a 15 ezer nőnél, napi 3, heti 5, 40 hét, vagyis 9.000.000 dugás egy évben. Ha minden férfi csak egyszer megy évente, akkor 9 millió férfi – ez nem valószínű. Ha pont ugyanannyi a vevő, mint az áru -személy, az csak 15 ezer férfit jelentene (fejenként napi 3, heti 5 alkalommal

stb.): ez sem reális.

Én iteráltam, szoroztam, osztottam és megtettem tétemet:

6-800 ezer körül lehet azon férfiaknak a száma, akik

évente LEGALÁBB egy alkalommal Magyarországon prostituálthoz mennek. Ez a hazai ivarérett férfilakosságra vetítve 15-20%."

[link]

(8. oldal)


De gondolom, ez meg azért nem fog megfelelni neked, mert arról szól, hogy évente legalább egyszer hányan mennek prostihoz, és nem pont arról, hogy életük folyamán hányan voltak valaha. :D Belinkelhetnék még pár cikket vagy tanulmányt, ami azt támasztja alá, hogy az európai országokban az utóbbiak aránya (a teljes, nagykorú férfi populáción belül vizsgálva) átlagosan 10 és 20% között van, de fölösleges, mert szerinted abból nem lehet a magyarországi tényállásra következtetni, csak abból az 58 szavazatból, ami a kérdésed alá érkezett; mivel az illeszkedik a te narratívádba, amit meg én írok, az nem.

Nem tudok mit csinálni veled, statisztikát kértél, megkaptad, elutasítottad. Btw egy szót sem ejtettél arról, hogy mekkora gyökérség volt a részedről amellett kardoskodni, hogy márpedig a prostihoz járók semmivel sincsenek nagyobb veszélyben egészségügyi szempontból, mint azok, akik nem mennek qrvához.

2021. máj. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/132 anonim ***** válasza:
87%

A téma kapcsán megszólítva érzem magam.


Igen, én ahhoz kisebbséghez tartozom, akiket nagy bőszen elmondtok mindenfélének, mert "fizetős szolgáltatást" vesz igénybe. Mért teszem? Azért, mert előnytelen külsőm, gátlásaim és más problémák miatt lényegében esélytelen vagyok a nőknél, viszont szexuális késztetéseim nagyon is vannak. Úgy gondolom, hogy, ennek a probémának a lényegét csak olyanok tudják igazán átlátni, megérteni, elfogadni, akik lehúznak egy csomó évet úgy, hogy nincs semmi szex az életükben.


Lehet lepontozni, mindenfélének elmondani, vállalom!

2021. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!