Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolja a nők nagyrésze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja a nők nagyrésze elítélendőnek ha egy férfi prostizott már?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 20:32
 101/132 anonim ***** válasza:
95%

"A neki való nő hetente egyszer egy órát foglal le, kevesebbe kerül, mint egy állandó vagy az alkalmi vadászat és nem vesz el időt a gyerekektől. Nyilván létezik olyan nő, akivel az együtt lét nem tűnik pénz vagy idő pazarlásnak de ilyet találni időbe telik. Vágyak meg addig is vannak."


Esetleg normális kapcsolatra nem gondoltatok? Ez tényleg nagyon gáz, ha egy nő nektek csak használati tárgyként kell, hogy legyen szex. Akkor meg is érdemlitek a prostikat, csak a gyerekeiteket sajnálom. Illetve bocsánat, a prostikat is sajnálom.

2021. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/132 anonim ***** válasza:
81%

"De ugyanúgy ennyi erővel egy buliban is leszophat bármilyen leprás szutyok csaj aki nemibeteg nem?"

De. Írta itt valaki, hogy aki random csajokat szopat(ott korona előtt) szórakozóhelyeken minden hétvégén, vagy akár csak havonta egyszer, az nem vállal nagyobb kockázatot? Csakhogy ezek az emberek, csakúgy mint a prostihoz járók, kevesen vannak a populáció többi részéhez képest.

2021. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/132 anonim ***** válasza:
65%
#101 kérlek, nézz utána, akár itt a gyk-n is, hogy miként vélekednek a nők azokról a férfiakról akiknek gyereke van. És (utálom ismételni magam,,,) idővel persze lehet találni valakit (a nehezített pálya ellenére is) de vágyak addig is vannak.
2021. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/132 anonim ***** válasza:
81%
103: Szerintem ne a GYK alapján vonj le következtetést a nőkről! Másrészt, amíg nem találsz valakit, ott a kezed.
2021. ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/132 anonim ***** válasza:
76%
Itt azóta is megy a buli? 🍿🍿
2021. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/132 anonim ***** válasza:
82%
#104 tudod, ott az "akár" kulcsszó. Amúgy másutt sem jobb a helyzet. A kezes javaslatot meg max akkor tudnám komolyan venni, ha a nők meg mindeközben szűzen várnák a házasságot és nem bulikázni járnának. Mielőtt bárki félre értené mindkét dolgot nonszensznek tartom!
2021. ápr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/132 anonim ***** válasza:
100%

"Persze ez is csak találgatás de jóval reálisabbnak tűnik mint az hogy 30szor annyian nem mentek mint aki igen."

Még mindig NEM ÁLLÍTOTTAM azt, hogy harmincszor annyian nem mentek, mint ahányan igen, csak azt mondtam, hogy NINCS INFORMÁCIÓNK erről a dologról, ezért elméleti szinten még az is LEHETSÉGES, hogy ennyivel többen vannak, akik nem mentek. Ugyanígy igaz lehetne ELMÉLETBEN az is, hogy a(z egykori) kuncsaftok vannak harmincszor annyian, mint a prostihoz nem járók, és akkor valóban ki lehetne jelenteni, hogy örömlányhoz menni biztonságosabb egészségügyi szempontból, mint mondjuk állandó partnerrel lenni, aki nem prostituált. De egyik végletről sem gondolom, hogy hűen tükrözné a valóságot. Amit később hoztam, mint példát, tehát azt, hogy 1 (valaha) qrvázó férfira jut kb. 10 soha nem qrvázó, azt éreztem nagyjából reális aránynak. Ehhez képest a valóság:

[link]

"About 14 percent of American men said they paid for sex at some point in their lives, but just 1 percent said they visited a prostitute in the past year (2010), according to the study, which is, in part, based on data collected as part of the General Social Survey by researchers at the National Opinion Research Center."

Tudom, hogy ez nem Magyarországra vonatkozik, de olyan felmérést egyelőre nem találtam, ami igen. Ami néhány európai országot illet, ez az arány:

[link]

Hollandia: 13,5% és 21,6% között

Svájc: 19%

Franciaország: 16%

Svédország: 7,9% és 13,6% között

Finnország: 10% és 13% között

Norvégia: 12,9%

Anglia: 7% és 8,8% között

Amit te mondtál – hogy a férfiak közel fele belekóstol a fizetős szexbe – esetleg Olaszországra lehet igaz, ahol a legvadabb becslés szerint 45% a prostikkal próbálkozók aránya, noha a legalacsonyabb becslés szerint ugyanez az érték 16,7%. Spanyolországban mondhatók még relatíve nagynak ezek a számok (27-39%).

Gondolom, abban nincs vita közöttünk, hogy itthon az ehhez hasonló témákat nagyobb tabu övezi, mint az imént említett nyugati típusú társadalmakban, tehát erősebb stigmatizációval néznek szembe azok, akik igénybe veszik a szexmunkások szolgáltatásait, ami visszatartóerőként hathat. De csak most, csak a te kedvedért a fenti számokat átlagolom: 18%.

Nem tudom, hogy a te szemedben ez ekvivalens-e a férfiak felével, mindenesetre remélem, ezúttal kellően objektív voltam.

2021. ápr. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/132 anonim ***** válasza:
93%

Ui. Elnézést, elfelejtettem értelmezni neked a korábbi kördiagramot az általam leírtak fényében.

Ha nem befolyásolná a nemi baj összeszedésének a valószínűségét az, hogy ki megy prostihoz és ki nem, akkor a nemi betegek között is 18% lenne a qrvázók aránya, ahogyan a teljes populációban. Ehhez képest 23%, tehát arányaiban többen vannak ők, mint azok, akik nem látogatnak/látogattak örömlányokat.

2021. ápr. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/132 anonim ***** válasza:
94%
(És akkor még figyelembe sem vettem azt a tényt, hogy a diagram nemektől függetlenül veszi számításba az összes nemi beteget, tehát több mint valószínű, hogy jelentős hányaduk nő, akik között lényegesen kevesebben voltak kuncsaftok valaha, mint a férfiak között. A teljes népességnek nem a 18%-a qrvázik, hanem a 9%-a + néhány nő elenyésző számban.)
2021. ápr. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/132 anonim ***** válasza:
100%
Megkukultál, kérdező?
2021. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!