Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy értessem meg a férjemmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a férjemmel hogy nem kívánom a szexet? 42 éves nő.

Figyelt kérdés
Nem akarom már..nem hiányzik. Privatot ne küldjetek. Szexéhes idióta barmok kíméljenek. Olyan válaszokat várok amik hasznosak.
2021. jún. 1. 17:26
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
76%
Mondd neki hangosan: "Nem kívánom a szexet"
2021. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
78%
Hogy értesse meg veled a férjed, hogy h nem teszel azért, h kívánd (pl szakember, nőgyógyász, szexológus, pszihológus, stb…) akkor előbb vagy utóbb megunja, és keres valakit, aki kívánja?
2021. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki hogy keressen vkit. Nem akarja.
2021. jún. 1. 17:31
 4/46 StevenUp ***** válasza:
44%
Akkor miért vagy vele? Gondolom a pénz jól jön amit megkeres... :/
2021. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
57%

El kell válni villámgyorsan. Minek szenvedjen szegény egy fap...a feleség miatt. Ha nem kívánod, attól Ő miért ne kívánhatná?


Íme amúgy a remek feminista kérdés: én nem akarom, miért a férjem a hülye.....

2021. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
77%
Mond el nyíltan neki.
2021. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
63%

Mondd neki hogy dugja sorra a barátnőidet!

Amelyiket szereted annak azt mondod, milyen cuki hogy kiüríte az urad f-át. Aki utálatos, annak meg hogy milyen dög k÷rvä hogy rámászik az uradra! És mihelyt sündörögnek körülötte viszketni fog a puncid!

2021. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
82%
A szemét mocskos parasztja, kívánja a feleségét, hogy rohadna meg az összes ilyen.
2021. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Nem ő tart el. Én is dolgozom. Szeretem, de a szexet már nem kívánom. Nagyon okosak vagytok de arra nem vagytok képesek hogy bárminek is utánanézzetek. Változó kor stb..eddig egy hasznos válasz sem jött. Persze én vagyok a hülye..egyértelmű. itt mindenki imádja a szexet.
2021. jún. 1. 17:39
 10/46 anonim ***** válasza:
76%
A szexet nem kívánod abszolút, vagy a férjeddel a szexet nem kívánod, eléggé más, de gondolom az utóbbi opció.
2021. jún. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!