Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy értessem meg a férjemmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a férjemmel hogy nem kívánom a szexet? 42 éves nő.

Figyelt kérdés
Nem akarom már..nem hiányzik. Privatot ne küldjetek. Szexéhes idióta barmok kíméljenek. Olyan válaszokat várok amik hasznosak.
2021. jún. 1. 17:26
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom ezt a helyzetet. Korrekt vagy, mivel megengednéd, hogy szexeljen mással. És ő is egy áldott jó ember lehet, ha még mindig téged akar.

Próbálj légyszi orvoshoz fordulni ezzel a problémával, és próbáljátok megoldani, mert ebbe a férjed előbb utóbb tönkre fog menni, aztán te is, és szépen tönkre megy a házasságotok.

2021. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyi idősen ennyire nem kívánod a szexet és ennyire traumatizál már a gondolata is, akkor itt hatalmas bajok vannak. Nem csak nőgyógyász, de pszichológus is elkelne nektek.
2021. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

A bunkóknak is. Nem lettem okosabb de nem is számítottam rá. Valahogy megoldom/megoldjuk.

2021. jún. 1. 20:52
 34/46 anonim ***** válasza:
100%

Végre!!!!!

Na az én asszonyom.pont ilyen. Nem te vagy az?

Na ezzel az a baj ha egy nőnek akit keresek kérdezi független vagy? Mondom nem. Erre hogy ő nem kezd házas férfivel.

Így kb marad a fizetős.

Ami nem is gáz ha normális lenne

2021. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek el szexuálterápiára! Nem hiszem hogy itt fogsz választ kapni a kérdésedre, nincsenek itt orvosok, pszichológusok!

A feleségemnek is volt ilyen időszaka, hogy nem kívánta a szexet, ő is sírt miatta, elmentünk terápiára, ott ajánlották a pszichológust, mert nála lelki eredetű, elkezdett járni, fél év alatt rendbe jött

2021. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

34es vagyok. Mi voltunk mindenhol. De a feleségem nem kíván azóta se.

De mást sem ez a fura.

Én meg a falat kaparom 38evesrn

2021. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
50%

Előfordul az ilyesmi. Ha nem akar prostihoz menni, az az ő baja... állj a sarkadra, mondd meg h kényszerből nem fogsz szexelni és kész. Tudom h szomorú de ez van minek kínoznád magad? Sztem kifejezetten rendes vagy h megengeded h legyen szeretője.

Egyébként orál/kézimunka sincs?

2021. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Úgyis szerető lesz a vége!
2021. jún. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
43%

Az napi szopi es kiveres az megvan?

Azzal tudnak nemileg ellensulyozni es nem is gondolnam, h egy megerolteto feladat lenne a hazassag megmentesere.

2021. jún. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Megérthető vagy te is. Csak az a baj a férfi pl én is ilyen helyzetben vagyok évek óta, keresgélem a szeretőt de

.1. fizetős masszőr nő van vagy prosti, az ugye pénz is meg hát nem is biztos hogy a legjobb

.2.normalis pénz nélküli szerető meg nagyon nem egyszerű már amikor 40 környékén család,munka gyerek háztartás van. Aki össze jönne annak is kb ugyanez úgy aztán kb olyan hogy neki is van 1.2 szabad órája nekem is és az pont ugyanakkor na ez a baj

2021. jún. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!