Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy dollgozam fel hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dollgozam fel hogy körülöttem mindenki szexel nekem meg esélyem sincs rá mert incel vagyok?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok sose volt barátnőm. 10 éve próbálkozom de semmi. Mindig vissza utasitanak.


Sokáig nem fogtam még egy női kezet se.

Majd egyszer krváztam de ennyni, azóta semmi.


Az összes lány aki tetszett mind vissza utasított. Izmos bunkó férfiakkal jár, akik naponta megdgjak őket.

Rám meg egy lány se nézett.


Az összes lány aki tetszik az mással szexel és már gyerekük is van, munkájuk is.


Nem tudom feldolgozni, nekem ez egy trauma hogy nem kelletem senkinek soha. Probálom de nem megy. Ettől mindig iszonyat mérges és dühös leszek és favágássála vezetem le.


Utálom az egész életet.


25 F incel



2021. jún. 27. 08:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/131 anonim ***** válasza:
100%

Én is incel vagyok, alapjában a külsőmmel nincs úgy probléma,hogy csúnya arcú, dagi,stb.Igaz nem vagyok sportos alkatú, vékony alkatú vagyok, igényes magamra, tehát ergo nem lenne gond a csajozás, ha nem lennék mozgássérült...Én elfogadnák hozzám hasonlót is, de soha nem tudtam ilyennel sem kapcsolatot létesíteni. Egészséges nőkre hajtottam, de egyiknek sem jöttem be a külsőm miatt, mármint hogy beteg vagyok...

De túlléptem rajta, 27-28 évesen az utolsó faképnél hagyott nő után nem is keresek nőt, nem regisztrálok társkeresőn, de kvákhoz sem járok. 41 éves vagyok, élem a kis életem, ami ált.kiegyensúlyozott, nem rágódom a szex, szerelem kudarcon, nem érdemes.

2021. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/131 anonim ***** válasza:
87%
Most nőként nézve a gond veled nem a külsőd lesz elsősorban. Hanem h egy kiégett, be savanyodott, érdektelen, kötözködő alak vagy akinek sír a szája mert nem kap puncit,de akkora egoja van h nehogy már te változtass a dolgokon. Igazából meg se érdemled a nőket mert szívből utálod őket. És mi pont az ilyen szexista, himsoviniszta pasikat kerüljük el. Ott a lehetőség a kezedben. Ronda vagy? Adj magadra, dolgozz a beszédkézségeden, add lejjebb az igényeidet. De neked igazából egy jó pszichológus kéne mert a belsőd a borzasztó és a viselkedésed. Nyomhatod rám h k*rva vagyok stb. Az igazságon nem változtatsz. Számít a külső és a vonzalom. A vonzalom akkor alakul ki h a pasi a fejünkben az evolúciós biológiai folyamatok után azt nyomják h nah ez a pasi életképes és vonzó. Egy izmos pasi mindig jobban kell a nőknek. Nem kell túlzásba esni se vele. Ettől még a vékony pasik is ugyanúgy lehetnek vonzók. De ha magadat utálod h várhatod el h más szeressen?
2021. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/131 anonim ***** válasza:
80%
#32 ❤️
2021. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/131 A kérdező kommentje:
Egy az hogy tényleg az vagy. Kettő: csak közhelyt sikerült kipréselni abból az irracinális káoszból amit női agynak hívna. Három: Köszönöm hogy kimondtad hogy a nőt meg kell érdemelni, a jelenlététől az összes lyukáig ahova egy macsó begyürheti tágiitó fszát. Négy. szintén te mondod ki te ostoba hogy az izmos pasik jobban kellenek. Akkor mégis csak van alapja amiről beszélek nem. De hát a gondolkodás nem az erősségetek csak a faxbaülés meg a hiszti. Felfogtad?
2021. jún. 27. 11:14
 35/131 anonim ***** válasza:
83%
Aki így vélekedik a nőkről, az egy büdös bunkó, és nehogy továbbadja a génjeit.
2021. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/131 anonim ***** válasza:
86%
Moslék egy ember vagy te. Az ilyenekkel pont úgy bánok mint a szétkenődött bogárral a szélvédőmön. 😂
2021. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/131 anonim ***** válasza:
38%
Hát eléggé primitív vagy, lóg ki a kapanyél a szádból.
2021. jún. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/131 anonim ***** válasza:
74%
#35 vagyok. Férfiként ez a véleményem, te selejt.
2021. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/131 A kérdező kommentje:
Mitől? Mert már meguntam a pléza pcsák egojának polirozását kukoricán térdelve? Mert nem pitizek, hogy méltoztasson má legalább visszaírni? Ezé?
2021. jún. 27. 11:23
 40/131 anonim ***** válasza:
63%
Na, én most megyek és beleülök az izmos férjem f.rkába te meg irigykedj tovább!
2021. jún. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!