Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem igazságtalan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem igazságtalan, hogy a férfiakkal szemben gyakoribb elvárás hogy legyen nagy vagy legalábbis átlagos méretük, illetve hogy “használják jól” a péniszüket?

Figyelt kérdés

Valahogy nem igazán találkozom olyannal, hogy az lenne a probléma, hogy egy nő túl tág… Csak a pasi lehet kicsi.


Meg sokszor olvasom, hogy “nem a méret a probléma, hanem hogy nem tudja használni”… Ennek mi értelme van?


Egy nőre ez legit mondat lenne, mert Ők konkrétan tényleg tudják bizonyos gyakorlatokkal erősíteni ott lent, és még használni is tudják, ugyanis tudatosan rá tudnak szorítani…


Ezzel szemben egy férfi csak arra tud figyelni, hogy szenvedélyes legyen, gyengéd, figyelmes, ha kell kicsit vadabb… Akkor tud még a ritmusra figyelni, stb. De ezekre mind mind tud egy nő is.

Mi a nemi szervünket nem tudjuk irányítani, ha elég potens (már azzal is szerencsénk van), akkor bizony azzal nem nagyon lehet mást kezdeni, mint ki-be húzogatni.


Tehát inkább a fenti tényezőkön múlik, hogy jó lesz e a nőnek…


Csak akkor nem értem, hogy miért a férfiakkal szemben merül fel ez a dolog, hogy “tudja használni”.


Amikor a nőkkel szemben ez egy értelmezhetőbb, bár nem feltétlenül korrekt elvárás… De akkor sem hallottam még ezt soha, hogy “mindegy milyen tág, csak tudja használni a punciját”. Vagy hasonlót…

Meg eleve, mint már írtam, a nők mérete miért nincs annyira terítéken mint a férfiaké, amikor pontosan annyira különböző és egyedi méretekkel rendelkeznek Ők is?



2022. máj. 15. 21:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
81%
Mi abban a túlzó elvárás ha a minimumméret a legalább átlag, annál nem sokkal kisebb, azaz akkora legyen amit a férfiak 95%-a meg tud ugrani? Ha mondjuk abba az 5% kisebb részbe tartozol az látod tényleg szívás. Viszont a nők sem egyformák, van köztük olyan is akinek meg pont az lesz a tökéletes HA a megfelelő emberhez tartozik ama péló.
2022. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 A kérdező kommentje:

A pc izomzattal nem tudod befolyásolni az erekciós magasságot, ez egy baromság.

Illetve ha 100%-os az erekció, akkor SEMMIT nem tudsz vele befolyásolni, csak akkor hogyha nem 100%-os.


Viszont az izomnak nincs köze ahhoz sem, hogy a barlangos testek megtelnek e vérrel.

Alapvetően, amikor a hímvessző lankadt, a barlangos testek üregeiben található simaizom-sejtek összehúzódott állapotban vannak, és nem engedik, hogy a beáramló vér megduzzassza a barlangos testet.

Az szexuális izgatás hatására a paraszimpatikus idegrendszeren keresztül jön létre az erekciót. Ekkor a húgycső két oldalán párhuzamosan elhelyezkedő barlangos testek közepén futó artériák megnyílásával a vér a barlangos testszinuszaiba ömlik. Az artériás nyomás elképesztőmértékekig megnő és ez okozza az erekciót. Nem a pc izom.

2022. máj. 15. 21:41
 23/66 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező tök mind1 mit válaszolunk neked. Te csak provokatív jeleggel írtál ide, hogy a sértettségedet, negatív élményeidet a nőknél ránk hárítsd. Rengeteg hasznos komment volt akik elmagyarázták, hogy a szex két emberen múlik. És igenis nem csak ki be kell rakni hanem fejleszteni kell a dolgokat.


És amúgy ez a kicsi farok vagy nagy annyira unalmas már tőletek. De ha bezzeg mi nők kicsi mellel vagyunk megáldva akkor az a gond. Túl nagy drámát csapsz a sértettséged miatt. Ha te mindent a nőtől vársz el akkor menj prostizni vagy vegyél guminőt. 😅😅

2022. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 A kérdező kommentje:

“ És igenis nem csak ki be kell rakni hanem fejleszteni kell a dolgokat “


De fejtsd már ki konkrétumokkal basszus!


Fejleszteni kell a dolgokat, oké. Milyen dolgokat?!

2022. máj. 15. 21:46
 25/66 A kérdező kommentje:

És nem várok el mindent a nőtől.


Ezt is világosan leírtam a kérdés leírásában…


Én azt várnám el, hogy egyenlőek legyenek az elvárások, de jelenleg az én meglátásom szerint a férfiaktól több dolgot várnak el… Olyan dolgokat is, amelyek értelmezhetetlenek, a nőktől viszont még olyat SEM ami logikusan megmagyarázható.


Aztán lehet, hogy egy véleménybuborékban vagyok és nem teljesen ez a valóság, de az én tapasztalataim ezek…


Én az egyenlő elvárásokat tartanám igazságosnak.

2022. máj. 15. 21:49
 26/66 anonim ***** válasza:
82%
Jó akkor nem kell tudnod használni, jó leszel úgyis valakinek hogy odalógatod, aztán majd lesz valami. Azért puhán ne akard majd betuszakolni az kínos lehet. Aztán löksz párat, mindenki boldog lesz. Oké? Remélem mostmár lenyugodtál kicsit.
2022. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 A kérdező kommentje:

Értem #26.-os… Akkor azt mondod, hogy az erekció sikeres elérése, az már a “használat” kategóriába tartozik?


Mert szerintem nem.

2022. máj. 15. 21:51
 28/66 anonim ***** válasza:
80%

Nem is tudom, hogy miért van oda írva az erekciós zavar.


"A férfi intimtorna bizonyítottan jelentős javulást eredményezhet számos olyan kényes probléma kezelésében, mint a hiperaktív hólyag, vizelet inkontinencia, erekciós zavar, klimakturia (orgazmushoz köthető vizelet inkontinencia), nokturia (éjszakai vizelés), széklet inkontinencia és korai magömlés. Rendszeres Kegel-gyakorlat végzésével emellett intenzívebb lehet az orgazmus és erősebb az erekció is."

forrás: webbeteg


Ezt buktad öcsi.


Amilyen magas lóról nagyképűen és bunkón beszélsz biztos, hogy egy sértődött "kisfiú" vagy. Akivel nem "játszik" senki sem. De azt nem veszed észre, hogy te vagy a béna.


Az értelmes nők leírták itt a frankót, de mivel te béna vagy ezért inkább lepontozod őket. Ehhez csak gratulálni lehet. Nevetséges.


Szerintem a női test egy hangszer amin meg kell tanulni játszani. Szerintem könnyebb, mint zongorázni megtanulni. :) Mondjuk azt sosem próbáltam, de a táncot igen, és szerintem annál is könnyebb, mint mondjuk egy 3 perces tango lépéssor megtanulása és begyakorlása.

Mondjuk a tanulási vágy az nem árt, meg hogy valaki felnőljön és ne a sértődött kisfiút játsza. A nőknek férfi kell és nem egy gyerek!!


43F

2022. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
76%
Kerdezo itt szerintem sokan arra gondolnak hogy ne csak egy ritmusban gepelj, huzogasd ki es be. Pl egyszer lassabban told, egyszer gyorsabban, irj le a csipoddel neha korkoros mozdulatokat, kozben kutyaba huzd a hajat hatra, puszilgasd a nyakat, tedd a szad a fulehez. Pl en azt is szoktam hogy mikor berakom, felhuzom a bort, es ugy is tartom, ugy huzogatom ki be. Aztan az sem mindegy milyen szogbol rakod be. Tapasztalatbol mondom az nagyon jo a noknek ha hasra fekszenek, te hatulrol berakod, de ugy hogy terdelsz majd raulsz a belso combukra es teljesen kiegyenesedsz, ilyenkor teljesen merolegesen hatolsz be, ott nekik van egy pont amit nagyon elveznek. Na ilyesmire gondoltam.
2022. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 A kérdező kommentje:

#28.


És én hol vitattam, hogy erekciós zavar esetén nem segíthet ez a gyakorlat?


Külön írtam, hogy 100%-os erekció esetén, nem számít semmit a pc izom.


“ Illetve ha 100%-os az erekció, akkor SEMMIT nem tudsz vele befolyásolni, csak akkor hogyha nem 100%-os. “


Szövegértés?


Vagy akkor ezek szerint amikor azt mondják a nők, hogy “tudja használni a péniszét”, akkor arra gondolnak hogy ne legyenek merevedési problémái?


Komolyan eljátszuk, hogy ezt értik alatta?

2022. máj. 15. 21:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!