Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem igazságtalan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem igazságtalan, hogy a férfiakkal szemben gyakoribb elvárás hogy legyen nagy vagy legalábbis átlagos méretük, illetve hogy “használják jól” a péniszüket?

Figyelt kérdés

Valahogy nem igazán találkozom olyannal, hogy az lenne a probléma, hogy egy nő túl tág… Csak a pasi lehet kicsi.


Meg sokszor olvasom, hogy “nem a méret a probléma, hanem hogy nem tudja használni”… Ennek mi értelme van?


Egy nőre ez legit mondat lenne, mert Ők konkrétan tényleg tudják bizonyos gyakorlatokkal erősíteni ott lent, és még használni is tudják, ugyanis tudatosan rá tudnak szorítani…


Ezzel szemben egy férfi csak arra tud figyelni, hogy szenvedélyes legyen, gyengéd, figyelmes, ha kell kicsit vadabb… Akkor tud még a ritmusra figyelni, stb. De ezekre mind mind tud egy nő is.

Mi a nemi szervünket nem tudjuk irányítani, ha elég potens (már azzal is szerencsénk van), akkor bizony azzal nem nagyon lehet mást kezdeni, mint ki-be húzogatni.


Tehát inkább a fenti tényezőkön múlik, hogy jó lesz e a nőnek…


Csak akkor nem értem, hogy miért a férfiakkal szemben merül fel ez a dolog, hogy “tudja használni”.


Amikor a nőkkel szemben ez egy értelmezhetőbb, bár nem feltétlenül korrekt elvárás… De akkor sem hallottam még ezt soha, hogy “mindegy milyen tág, csak tudja használni a punciját”. Vagy hasonlót…

Meg eleve, mint már írtam, a nők mérete miért nincs annyira terítéken mint a férfiaké, amikor pontosan annyira különböző és egyedi méretekkel rendelkeznek Ők is?



2022. máj. 15. 21:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
62%
Bro' s akkor most mit is akarsz csinálni? Picsogsz tovább s várod hogy hozzád alkalmazkodjanak a nők a világon vagy te alkalmazkodsz hozzájuk és akkor dugni is fogsz? Mert amíg várod a sültgalambot addig mások majd megteszik helyetted, te meg siránkozhatsz életed végéig.
2022. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:

“ Egyébként írták fentebb hogy az aktus hossza a péniszed használatával egyenlő idejű. Erre valami ellenérv? “


Mivel ez nem egy érv, hanem egy tény, nem lehet rá ellenérvet írni…


A tüdőd is használatban van az aktus alatt. Azzal szexelsz?


Egyértelmű, hogy abban a kontextusban ahogy én használtam a “használat” szót és ahogyan a közismert “csak tudja használni” mondatban is szerepel, nem így kell értelmezni.

2022. máj. 15. 22:30
 43/66 anonim ***** válasza:
68%

"Ha egy férfi elmegy 3 perc alatt (ami orvosilag nem számít korai magömlésnek), akkor mindenki azt mondaná, hogy túl korán ment a el, véletlenül sem azt hogy a nőnek kell túl sok idő… Miért?"


Mert ha a nő elmegy 3 perc alatt, nagyobb rá az esély hogy tudja folytatni addig amíg te is csatlakozol. Win-win. Míg te a 3 perceddel csak csalódást okozhatsz és kielégületlenséget hosszútávon. Win-lose. Továbbá egy férfinak van lehetősége nyújtani az aktust, garantált orgazmussal a végén.


Gyorsítani ráadásul a férfi sem tudja az orgazmusát, van egy görbe mindenkinél "amin" végig kell haladjon, így a nőnél is úgyszint. Tehát ez nem lehet érv hogy gyorsítson rajta bárki is.

2022. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 A kérdező kommentje:

“Picsogsz tovább s várod hogy hozzád alkalmazkodjanak a nők a világon vagy te alkalmazkodsz hozzájuk és akkor dugni is fogsz? Mert amíg várod a sültgalambot addig mások majd megteszik helyetted, te meg siránkozhatsz életed végéig.”


Hibás a kiindulási pontod.


Nekem nincs olyan problémám, hogy ne jutnék “sültgalambhoz”.

És ehhez még csak alkalmazkodnom sem kell senkihez, vagy megalkudnom.


Feltettem egy kérdést, csak érdekelne a válaszok… Arra kérdésre amit feltettem.


Nem azért tettem fel a kérdést, mert valamilyen problémám lenne a szexuális életemmel.

2022. máj. 15. 22:35
 45/66 anonim ***** válasza:
68%
#44 ha annyira elégedett lennél akkor nem "igazságtalanságról" írogatnád, hanem természetesnek vennéd hogy a világ úgy működik ahogy, fel sem merülne benned igazságtalanság kérdése.
2022. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:

“ Mert ha a nő elmegy 3 perc alatt, nagyobb rá az esély hogy tudja folytatni addig amíg te is csatlakozol. Win-win. Míg te a 3 perceddel csak csalódást okozhatsz és kielégületlenséget hosszútávon. Win-lose. “


De ez csak az eredmény, amit nem vitatok.


De akkor sem helyes azt mondani, hogy a férfi ment el gyorsan.


Ha a nő elmegy 2.5 perc alatt, akkor a 3 perccel nem lett csalódás okozva senkinek, win-win.



Ha nem tud elmenni hamarabb, az továbbra sem értem, hogy miért jelentené azt, hogy a pasi ment el hamar és miért nem azt, hogy a nő későn?

2022. máj. 15. 22:38
 47/66 anonim ***** válasza:
74%
Amugy te miért pontozol le minden választ ennyire bőszen? Kaptál a kérdésedre rengeteg hasznos választ. Az hogy nem értesz egyet velük nem mérvadó a hasznosságukat tekintve. Tessék használni az agyadat is. Bocs ha megsértelek a szóhasználatommal, ilyen ez a magyar nyelv.
2022. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:

#45. Hát pedig rengeteg témában felmerül bennem az igazságosság kérdése, amivel alapvetően elégedett vagyok.

Vagy olyan dolgokban is amik engem nem is érintenek, az igazságérzetemet mégis sértik…


Tudod, hogy mi az a szolidaritás?

2022. máj. 15. 22:40
 49/66 A kérdező kommentje:

#47.


Nem pontoztam le mindenkit.

Több válasznál is a félig hasznosra, vagy a hasznosra nyomtam.

2022. máj. 15. 22:41
 50/66 anonim ***** válasza:
76%

"Ha nem tud elmenni hamarabb, az továbbra sem értem, hogy miért jelentené azt, hogy a pasi ment el hamar és miért nem azt, hogy a nő későn?"


Oké, akkor nem mentél el HAMAR, de mivel a nőnél HAMARABB (tudod fokozás), így nem sikerült kielégítened. Ha nem sikerül hosszútávon sem, akkor HAMAR egyedülálló lehetsz.


Jó lesz így?

2022. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!