Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme a szexchatnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a szexchatnak találkozás nélkül? Ki miért szereti egyáltalán?

Figyelt kérdés

Akik nem akarnak tovább menni azoknak mi a jó benne? Jól felhúzzátok magatokat, és utána?

Nem kell törölni, senkire nem fogok ráírni!



2022. jún. 16. 12:37
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
A 6 os is egy megszállott privátozó. Ezt a szöveget már privátban is megírta nekem, több néven is.
2022. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
#11 és milyen érdekes, hogy a szex kategóriánál probléma ez. valahogy mondjuk az állatok témánál senki nem érzi úgy, hogy privátban kéne írnia mindenkinek, hanem meg lehet beszélni a dolgokat a kérdés alatt.
2022. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

Vannak benne tehetséges lányok, akivel értelmesen lehet erotikus levelezést folytatni

27F

2022. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nálam nagyon nem ért el semmilyen hatást sem. Amikor másokkal játszottam, -szerepjáték - pl, a férfiak/fiúk többségének nem volt nagy szókincse és nem tudott úgy fogalmazni hogy a történet/sztori izgalmas ÉS igényes is legyen.


A legtöbb ember, amikor ilyeneket ír, nem törődik az igényességgel.

A helyesírás már csak hab a tortán. 🥲


Ezt persze nem alaptanul írom. Ha ilyen sztorikat szeretnél, érdemes igényesebb könyveket, e-bookokat vásárolni. Tényleg nagyon ritka az, amikor valakivel egy ilyen sztorizást lehet élvezni. Én lassan 10 éve szerepjátékozom, lányok között voltak inkább azok, akikkel élveztem is játszani.

2022. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen semmi...Jó, mert felpörgeti a vágyat, ezáltal az itthoni szexet ha épp kicsit le van ülve. Viszont ha ennyire jó, akkor meg a chatpartnerrel is kívánná az ember az írtakat. De nem lehet, mert a házasság köti az ember kezét. Tehát totál patthelyzet.

Egyébként meg, mindössze izgalmas kis játék.

2022. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szeretnék csak úgy akárkivel összefeküdni, nekem ahhoz érzelmek kellenek, és csakis egy komoly kapcsolatban mennék bele a szexbe. Szexchatelni viszont tudok anoníman, és nem vesztek vele semmit. Persze ezzel nem azt mondom, hogy a szex nem volna jobb, de mint mondtam nálam az egyéjszakás kalandok ki vannak zárva.
2022. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

Mert felpörgeti a bensőmet! Mert felizgat és máris másként nézek egyes ,akár otthoni , problémákra! Mert jó megtudni valakiről valami intimebb dolgot!


Persze jó partner, jó szókincs, nem kevés értelem kell hozzá!


F

2022. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
17. Szuper, örülök hogy van akinek a partner minősége, szókincse és értelme is számít! :)
2022. jún. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
#18 Ez a műfaj ettől lesz csak jó! Itt nem látod ,érinted a másikat! Hát a fantáziát kell bevetni.
2022. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
96%
Találkozni? Eszembe sem jutna. Akivel talizok, nem szexcsetelünk, akivel csetelek, azzal sosem taliznék. L.
2022. jún. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!