Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme a szexchatnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a szexchatnak találkozás nélkül? Ki miért szereti egyáltalán?

Figyelt kérdés

Akik nem akarnak tovább menni azoknak mi a jó benne? Jól felhúzzátok magatokat, és utána?

Nem kell törölni, senkire nem fogok ráírni!



2022. jún. 16. 12:37
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
51%

Ha esetleg valaki lány unatkozik, snapen: prumekr

Írhat nyugodtan :)

2022. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az egész egy túlfújt valami. Egyáltalán nem olyan egyszerű szexchatelni személytelen/anoním módon.

Korábban engem is érdekelt, volt már több csaj, akivel hónapokig is ment, de egyszerűen annyi energia elmegy erre feleslegesen, hogy azt akár már valóban hasznos dolgokba is forgathatná az ember.

2022. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

22. Találtál olyan partnert, aki tényleg igényesen tud írni?


Kíváncsi vagyok, a női társaim milyen szinten űzik ezt :D

2022. jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

#22 Tisztelet a szerény kivételnek de hölgyek terén is silány a felhozatal! Kevés az 1-2 mondatosnál nagyobb terjedelmű válasz. Ha ez megvan még kevesebben vannak akik egy jó szitut finom részletességgel le is tudnak (mernek) írni! Ha valaki bele megy a részletekbe ( és nem a trágár, belecsapok a lecsóba stílust értem ez alatt) az is megelégszik a "romantikusankörülírom" szinten ( "meztelenre vetkőztetett és egész este szeretkeztünk")és ha tovább mész eltűnik mert azt hiszi a farkaddal a kezedben írod a sorokat..... Pont a közelmúltban volt erre példám....

Én úgy érzem nem írok rosszul és fantáziám is van de ....


#17 voltam.

2022. jún. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

24.

Ha szeretnéd, tudok küldeni egy ugyan nem ilyen témájú irományt, de szívesen elküldöm vélemény nyilvánítás szempontjából. :)


22/L

2022. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
25. Szexualitás kategóriában mégis milyen más témájú irományt akarsz küldeni?
2022. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
26. Nem ide tartozik, csak a stílusom tükrözi, hogy nem vagyok egy kezdő. :)
2022. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
Olvastam. Már 12-13 évesen nyomtad.
2022. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
75%
Aki párkapcsolatban él, annak ez határeset a hűség és a hűtlenség között. Képeket küldeni már aggályosabb és le is lehet bukni vele, de néhány pikáns üzenetből nem következik semmi.
2022. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
28. Hogy ezt kiemelted, boldogabb lettél ? :D
2022. jún. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!