Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme a szexchatnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a szexchatnak találkozás nélkül? Ki miért szereti egyáltalán?

Figyelt kérdés

Akik nem akarnak tovább menni azoknak mi a jó benne? Jól felhúzzátok magatokat, és utána?

Nem kell törölni, senkire nem fogok ráírni!



2022. jún. 16. 12:37
1 2 3 4 5
 31/45 érdeklődő35 ***** válasza:
100%

Én inkább mint egy időben grafomán csináltam. Tisztában voltam vele, hogy nem kapok jó válaszokat. De miért is? Mert most őszintén: lehet úgy írni, hogy simogatja a punciját, remélhetőleg tetszik neki amit írok, és kezd élvezni? Szerintem nem. Ha abbahagyja, hogy akár csak rövid választ, tartalmasat írjon már elmegy néhány perc és kárbavész az addig felépülő élvezet....

Szóval: kitaláltunk egy szituációt, megbeszéltük a kb határokat, én ïrtam folyamatosan, néha kértem visszajelzést, merre menjen a történet, bevállalósabbtól képet /már csak a magam élvezete miatt is, meg inspirálódni/ aztán mikor már elélvezett, akkor én is.

2022. jún. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
#29 írta meg jól!
2022. jún. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

#31

Épp emiatt vagyok azon a véleményen, hogy ez inkább csak a hangulat felkorbácsolására jó. Amit aztán később vezet le az ember. Egyedül, vagy párjával, ki, mikor hogy...

Úgy valóban nem lehet írni, élvezetesen írni. Egy levelezőpartneremnek szokása volt. Mit ne mondjak...általában hamar átment csak pikánsabb idétlenkedésbe a dolog az izgalmas levelezésből. :)


Az meg hogy mennyire fér bele egy párkapcsolatba...hűtlenségnek nem mondanám, de ha őszinték akarunk lenni, bele nem igazán fér. Képekkel meg pláne nem. De azok nélkül legalább személytelenebb. Úgy legalább tényleg mindössze csak gondolatok betűkbe öntve.


#15

2022. jún. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

33. Teljesen egyetértek.


Képekkel bőven nem fér bele egy kapcsolatba sem. Képek nélkül személytelen, viszont kevés emberrel élvezetes. :)

2022. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

#34

Kevés emberrel...

Nekem mondod...?😅😂

Már magamban keresem, biztos én vagyok túl válogatós 😃😅

2022. jún. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

35. Én is ezt szoktam mondani, bár én inkább szerepjátékozni szoktam, mint veterán.


Rengeteg ember szókincse kevés ehhez is.. :(

2022. jún. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
30. Hm, nem hiszem
2022. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem ezt. Több csajjal is volt hosszútávú ilyen kapcsolat. Mégcsak messze sem laktak aztán hirtelen megszakadt az egész...
2022. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Ha jó chat partnert találsz nagyon egymásra lehet hangolódni. Aztán ha annyira jó, bármi lehet. Pasik is szeretnek eltünni, nem csak a nők. Hetekig ír naponta többször is, szinte izzik a telefon, aztán ír egy Mizu?-t és soha többet semmit.

N

2022. jún. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
#39: Sajnálom, ha ilyesmiben volt részed.
2022. jún. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!