Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek miért kell a szexnel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért kell a szexnel több? Miért várják el hogy szerese őket a partner ez olyan fontos ?

Figyelt kérdés

Nagyon ritka az a nő aki kizárólag szexet keres és ezt ingyen teszi és nem pénzért.

Akár hány nőre rairok a tarskereso csopiban mind komoly rendes kapcsit akar .én meg csak laza kötetlen találkozgatast.

De az a fura sok pasi van így mint én szextarskereso csopiban kb 100 pasija jut 1 nő.

Nekünk ferfiaknak szextalik kellenek csak a nok igényelnek többet.



2022. dec. 29. 20:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 A kérdező kommentje:

Kéne egy igazi tomegtermeleses háború hazánkba is.

Nincs ennél jobb tomegneveles !!

Minden fiatal es középkorú egy életre megtanulna mi az hogy áldozat hozzatal!

Férfiak férfiak lennének kint a loveszarkokban hónapok alatt .


A nők meg nők a hatorszagban


Generációkig nem lenne nyafogas semmiért se.

2023. jan. 4. 11:01
 42/86 A kérdező kommentje:

Az a baj sok ember 0 kihívással szembesül az életben. Ezért nem acelozodik meg. aki sok traumát élt át az erősebb lesz nekem.ez a logikam


Lányomat is elhagyta az anyja és amúgy is látott dolgokat amiket nem kellet volna .és olyan határozott jellem.lett oviban kb ő irányít a csoportjaban.

Egyedül egy másik zaklatott lelkű gyerekkel vannak konfliktusban ugyan úgy elvalt szülők gyermeke ugyan úgy sokmindent látott.


Arra akarok kijukadni hogy aki full békés környezetben nő fel úgy hogy mindent odaraknak neki az nem lesz erős jellem .

Kell a kihívás kell a szenvedés. Ahhoz hogy emberileg erősebbé válj.

2023. jan. 4. 11:23
 43/86 anonim ***** válasza:
100%

Háború? Jólvan veled kezdjük a besorolást, és elsőként mehetsz háborúzgatni, ha annyira akarsz.

Te egy beteg ember vagy komolyan. Honnan tudod, hogy minden embernek olyan tökéletes, kényelmes az élete? Mindenkinek megvan a maga baja. Utoljára mondom el, senki nem kényszeríthet egy nőt szülésre, és család gondozásra. Főleg nem olyan idióta ösztönlények mint te magad. Sajnálom a lányodat nagyon, hogy ilyen apja van. Remélem nem kényszeríted semmire, amit nem akar. Ja és remélem tudja hogy az apja milyen hímsoviniszta és prostizik.

2023. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
100%

Élvezd ki még ezt a 15 évet a lányoddal, mert én most megmondom neked, hogy 18 éves kora után nem fogod látni, amikoris rájön, hogy milyen pasi (mert apának nem vagy nevezhető) neveli.


És azt a lányt hagyd békén, ne kényszerítsd semmire!

2023. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 A kérdező kommentje:

Ki kényszerítene és mégis hogyan ? Az az ő dolga hogy szül e de ha kérdez én támogatom ebben meg eloadom neki hogy vegulis ezért élünk .

Valahogy meg kell értenie.

2023. jan. 4. 16:17
 46/86 A kérdező kommentje:

Amúgy rengeteg pasi jár prostihoz úgy hogy van családja és asszonya is . Egyedülálló férfi már ritkább mert az csajozhatna máshogy is .


Én szoktam néha beszélgetni is a prostikkal már akivel lehetett ok meséltek ezt azt .


Engem általában bírnak mert nem vagyok durva azért még tudok velük rendesen beszélni.

2023. jan. 4. 16:25
 47/86 anonim ***** válasza:
100%
Szegény lányod.
2023. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 A kérdező kommentje:

Nem szegény.meg lehet hasznot is húz a helyzetből.jo anyja hiányzik neki, de ebből lehet az lesz majd hogy fanatikusan fog ragaszkodni a saját gyerekehez ha lesz .

Mert tudja majd milyen a másik oldalon lenni


Nekem apám nemvolt és bennem egy percre se merült fel hogy otthagyjam a saját gyerekem pedig full könnyű életem lenne de marcsak azért se.

2023. jan. 6. 00:01
 49/86 anonim ***** válasza:
100%

"jo anyja hiányzik neki"


Jó apa meg még annál is jobban hiányzik neki.

2023. jan. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 A kérdező kommentje:

Miért mit csinál egy jó apa ? Ez olyan relatív dolog.


A kislányom nyilván nem.tudja hogy prostikhoz járok meg ilyesmi az se tudja mi az.


Az lenne a helyes szerintetek hogy új asszonyt keresek hogy nevelono lehessen?

Amúgy gondoltam. meg lett is volna lehetőség ilyesmire odakoltozott volna hozzám egy 2 gyerekes anyuka az anyaotthonbol

Most akor lenne a házban valaki aki takarít és neveli a saját meg az én gyerekem és napi 1 szer szexelnek vele .cserébe az eltartasert de tudod ki fog nevelni még 2😀

Még abból úgyis az lenne hogy terhes lenne megint a nő. 4 gyerek megmar kertes házban is sok .


Úgyhogy inkább nem vágtam abba se bele .

2023. jan. 6. 10:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!