Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek miért kell a szexnel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért kell a szexnel több? Miért várják el hogy szerese őket a partner ez olyan fontos ?

Figyelt kérdés

Nagyon ritka az a nő aki kizárólag szexet keres és ezt ingyen teszi és nem pénzért.

Akár hány nőre rairok a tarskereso csopiban mind komoly rendes kapcsit akar .én meg csak laza kötetlen találkozgatast.

De az a fura sok pasi van így mint én szextarskereso csopiban kb 100 pasija jut 1 nő.

Nekünk ferfiaknak szextalik kellenek csak a nok igényelnek többet.



2022. dec. 29. 20:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit mondok, sajnálom a gyerekedet, hogy ilyen apja van.
2023. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező nálad jó alacsony az EQ szint..A nőknek ez kb 400 éve volt menő..
2023. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 A kérdező kommentje:

Én nekem pl erre a szerelmeskedos dologra kb lekonyul annyira zavar .

Lovagoltatni se szeretek

Nekem egy nő ne irányítson mert ez kb megoli a libidóm.


En azt szeretem ha a nő bedol kutya pózban vagy szetteszi a lábát és elölről dug.osom.

Amúgy mivel nekem elég nagy van így a nők is élvezni szoktak

Főleg az a néhány csaj akivel komolyabban csináltuk.


Jó a prostik nem élvezik de azok így se úgyse

Van olyan nő szerintem sok akik szeretik a férfi kontrollt .

2023. jan. 3. 15:46
 24/86 anonim ***** válasza:
100%
Erősen süt a válaszaidból, hogy hímsoviniszta és nárcisztikus vagy. Attól, hogy nagy péniszed van, ez még önmagában semmit nem jelent, sőt. Ha nem tudod használni, akkor "feleslegesen nagy". Nem vagy képes sem a szerelemre, sem a szeretetre. Vannak ilyen alancsony érzelmi intelligenciával megáldott emberek.
2023. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:
100%
Értsd meg hogy nem mindig a kemény, vad b*szásra van szükségünk nekünk nőknek. Néha igénylünk romantikus, érzelemmel teli szexet is. Szeretjük érezni, hogy fontosak vagyunk a partnerünknek, szeret minket és stabilitást ad.
2023. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 A kérdező kommentje:

25# én ezt értem csak nekem pont ez a baj hogy ilyet nem tudok adni.nekem valahogy arra al fel ha egy lány vagy egy nő "rossz" vagyis ha van benne perverzió.


Exem szex közben ilyeneket mondot hogy b.ssz meg tanar bácsi vagy du.j meg apuci stb erre nagyon felizgultam .

De erre a csókolózás simogatos szexre nem .

2023. jan. 3. 21:47
 27/86 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen is van, és hozzá való nő is akad.

Csak ezt már az elején mondd meg neki.

2023. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 A kérdező kommentje:

Persze csak a nők 90 százaléka nem ilyen a maradék 10 százalék meg vagy foglalt vagy fizetős.


Neha találok 35 feletti nőket akik olyanok múltkor első talin szexeltunk miután lettete a kisfiát aludni délben.

En lanyom meg bölcsiben volt 3 ig


De olyan beteg nő volt mondta hogy hozzak neki 1 royal vodkát kb 20 perc alatt megitta 1,5 litert miután letette a gyereket aztán szexeltunk . De ez még nekem is gyors volt 😀😀


Meg amúgy ő meg együtt lakott a párjával bár azt mondta csak egyutt laknak külön szobában alszanak szóval ne gondoljatok rosszra .nincsenek úgy együtt már.

Amúgy elég túlsúlyos nő volt nem is mentem többször 40 km re lakik meg úgy nem volt annyira jó.

Meg bonyolult leszervezni én se érek rá a saját gyerekem miatt meg ő se plusz neki csak akor jó ha a párja nincs otthon mert azért na .



Szóval van ilyen nő csak ritka

2023. jan. 3. 22:05
 29/86 A kérdező kommentje:

Esküszöm neha egyszerűbb prostihoz menni mert általában jól néznek ki és azt csinálják amit szeretnék.

Miotta apuka vagyok már annyira nem is akarok kapcsolatot mert csak bonyolult.

Meg úgy minek ? Tarsasag nem kell gyerek meg marvan szexre kéne csak nő de az meg egyszerűbb prostival így őszintén ennyi .

Mert még egy szexkapcsolat is jár bizonyos elkotelezodesel ami nekem mostmar nem kell.

2023. jan. 3. 22:18
 30/86 anonim ***** válasza:
100%

Bameg, ember, értjük hogy egy idióta ösztönlény vagy, de nem vagyunk rá tovább kíváncsiak.

Kössz.

2023. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!