Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek miért kell a szexnel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért kell a szexnel több? Miért várják el hogy szerese őket a partner ez olyan fontos ?

Figyelt kérdés

Nagyon ritka az a nő aki kizárólag szexet keres és ezt ingyen teszi és nem pénzért.

Akár hány nőre rairok a tarskereso csopiban mind komoly rendes kapcsit akar .én meg csak laza kötetlen találkozgatast.

De az a fura sok pasi van így mint én szextarskereso csopiban kb 100 pasija jut 1 nő.

Nekünk ferfiaknak szextalik kellenek csak a nok igényelnek többet.



2022. dec. 29. 20:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 A kérdező kommentje:

De így belegondolva fu de izgat ez a nevelő nő vagy cseléd téma .

Egy egyszerű fiatal vagy kozepkoru tanulatlan de szorgalmas nő kéne.

És hatalmi helyzet kellene fölötte ez olyan izgató.


Jó hogy nem a középkorban születtem mert ha nemes lennék lenne vagy 10+ fatyam a jobbagyaimtol.apjuk lehet megolne .

Vagy a rendes nemesi asszonyom is.

2023. jan. 6. 10:57
 52/86 anonim ***** válasza:
100%
Beteg elme vagy. Nincs mit ezen szépíteni vagy magyarázni.
2023. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a lányod nem tudja hogy prostihoz jársz, és azt se tudja mi az. Ellenben 8-10 év múlva ő is rá fog jönni, 15 év múlva pedig otthagy a p.csába.


Hogy milyen egy jó apa, abba nem mennék bele, maradjunk annyiban, hogy nem olyan mint te.

Az előző jól mondja, beteg elme vagy, egy kib.szott nagy pofára esés kéne neked bármilyen területen.

2023. jan. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 A kérdező kommentje:

53# volt már pár.hidd el mikor a volt párommal együtt neveltuk a gyereket majdnem nemeskent éltem pár órát voltam a gyerekkel meg dolgoztam de mindenre volt időm és még főztek és takarítottak is rám plusz szex is akor volt mikor akartam


Mostmar sokkal kényelmetlenebb az élet.anyam meg húgom csináljak azt amit anyjának kellene .de igyis több a munkám.

Nincs szex meg nincs kaja ellátás és gyerekkel is sokkal többet kell foglalkozni .

Nemesi életem szolgáló lányok nélkül nehéz. 😀


Amúgy szerintem.jo apa vagyok legalábbis igyekszem .csak magamnak is a maximumot akarom persze a gyereknek is.ki akarom hozni azt a helyzetet ami a legkenyelmesebb

2023. jan. 7. 04:59
 55/86 anonim ***** válasza:
100%
Volt párod? Nem azt mondtad, hogy nem akarsz és nem tudsz kapcsolatban élni? Mert érzelmi imtelligenciád 0? Akkor hogy lehetett párod?
2023. jan. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 A kérdező kommentje:

Akor meg akartam mert fiatalabb voltam .és tegyük hozzá azt gondoltam hogy minden kialakul magától .

Párom is full tapasztalatlan volt meg enis .


Akor meg kb fogalmam se volt mit akarok és hogy milyen vagyok én magam nem tudtam kb semmit mikor kijottem a középsulibol előtte 1 rendes kapcsolatom se volt .


Szóval vegulis ez történik ha 2 teljesen kezdő osszejon hogy full irealis dolgokba vágjanak bele.

(Ráadásul titokban hogy meg véletlenül se szolhason senki .)

Vegulis működött úgy ahogy lett gyerek.es gazdaságilag is megeltunk külön lakásban.


Csak aztán rajon az ember hogy nagyon nem ezt akarta .

O nagyon megbanta az egészet

En vegulis annyira nem mert mástól úgyse lett volna gyerekem.es 1 gyerek meg kell hogy maskep lásd a világot. De vegulis ha most visszamenek az időben 2 szer is meggondolnam mert nem egyszerű.

2023. jan. 7. 09:51
 57/86 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, dugulj már el, nem veszed észre hogy senki nem kíváncsi rád?
2023. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 A kérdező kommentje:
55 os kérdezett én csak válaszoltam
2023. jan. 7. 15:32
 59/86 anonim ***** válasza:
86%
Én fordítva vagyok vele. Minek egy nőnek szex? Nem elég az érzelem? Persze az ilyen hozzádhasonló lelketlen, üres senkiházi ezt nem értené soha.
2023. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 A kérdező kommentje:

Minek szex ??? Ezt csak egy női agy kérdezheti akinek még nem volt rendes orgazmusa .


Amúgy tegnap előtt is volt tapasztalatom milyen szemét.ek a nők.

Lányommal sétáltunk és találkoztunk utcán exem barátnőjével és dumáltunk mi újság vele .mint kiderult expasijahoz jött aki a szomszédom .nagyon nem kerdezoskodtem mentünk tovább de otthonról megneztem a Facebook profilját ott meg egy másik fiúval van kapcsolatban és vele karacsonyoztak kint a közös képek stb .


Szerintem exevel is szexelnek ottalszik stb mert pasija messze dolgozik és nincs kocsija nem hurcolasza a 20 éves lusta segg.et.

2023. jan. 11. 07:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!