Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha másokat nem, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha másokat nem, de magamat elitélem ez miatt? (zöld kéz garantált a segitségért)

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. A barátommal nem rég szakitottam mert miután lefeküdtem vele elkezdett hanyagolni alig szexeltünk utána,nem törödött velem, alig találkoztunk és még sorolhatnám, a lényeg hogy szakitottam vele. Rájöttem hogy rossz emberismerö vagyok,teljesen félre ismertem öt hiába szerettem nem voltam vele boldog.

A kérdés hogy régebben sosem vonzott az hogy valakivel összejárni szexelni(nem itéltem el aki ezt teszi de nem vonzott) viszont most belegondoltam hogy nekem most senki nem kellene kapcsolatra, nem birnék megbizni senkiben, de viszont magányos vagyok nagyon. Nem feltétlenül a szex hiányzik mivel egyszer se volt orgazmusom a volt barátommal de hiányzik hogy valakivel összebujni, simogatni stb. De ha hiányzik ez akkor mégis miért tartok az egésztöl? Nem itélek el senkit de magamat elitélném. Mért lehet ez?


2015. máj. 21. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Ne ítéld el magad emiatt! Teljesen természetes dolog ez. Hiányzik az, hogy valaki szeressen és valakit te is szerethess. Hasonló helyzetben én is voltam már.

21/F

2015. máj. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
volt ilyen lány aki itt aludt nálam odabújt hozzám és úgy aludt el, de vele nem feküdtem le. húgomként néztem rá. nekem is jobb volt neki is.
2015. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Felsz, h masban is csalodni fogsz, nekem se hianyzott a szex ffi letemre szakitas utan, de most ne lepodj meg, ha tele leszel privattal.
2015. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Szeretethiányod van. Keress valakit, akitől megkapod azt, amit a barátod nem tudott megadni. Ne ítélkezz magad felett, hanem élvezd a helyzetet. Hajrá.
2015. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Szívesen megismernélek
2015. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert éretlen vagy. Csak kevésbé illugikus és több kicsivel az összhang magaddal, mint egy 14 éves csajnak. Mivel 20 vagy.
2015. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De ha szeretethiányom van akkor csak ugy tudnám ezt "orvosolni" ha valakivel együtt leszek megint,nem? De ahhoz bizalom is kellene..:/ zöldkéz ment mindenkinek :)

privátot nem kérek meg nem akaork ismerkedni mert roh@adt szánalmas akik itt akarnak ismerkedni mert már annyira mindegy nekik hogy kit zaklatnak csak valaki szoba álljon velük...

2015. máj. 21. 15:37
 8/11 anonim ***** válasza:

11-be volt egy osztalytarsam, fiu, akivel nagyon joba voltunk. Hat szinte legjobb baratok. Vele volt ez, hogy mindig hivogatott magahoz aludni, es nem erzett ugy semmit irantam meg szexelni sem akart, csak hogy lany mellett aludhasson.

En visszautasitottam mert meg szuz voltam es feltem hogy majd tobbet akar.

Igy 2 evvel utana, mar tul vagyok egy kapcsolaton, es ugyanigy elhivott es belementem. Egyetlen egyszer volt tapizas a kb 5 alkalombol, de amugy osszebujason es egyutt alvason kivul semmi.

Szoval szerintem egy ilyen esetben csak egy baratra szamithatsz, akiben megbizol, es tudod hogy nem lesz belole semmi tobb, csak annyi amennyit akarsz.

2015. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Elkezdted bejárni azt az utat mint azok aki végül szexkapcsolatba is keveredtek. Hellyel-közzel hasonló folyamaton mentek keresztül mint most te. Elkezdtél ezen elgondolkodni, de még nem jutottál a végére.

Idővel rá fogsz jönni, hogy elítélni felesleges megadat olyasmiért amit magadért teszel, és másnak nem ártasz vele. Fellázadsz majd egy konvenció ellen amit te most még magadra nézve szabályként érzékelsz, és kitisztul, hogy minden szabály annyit ér amennyit használ. És ha nem használ, jogodban és hatalmadban áll megváltoztatni.


Amíg ez nem tiszta, addig ne kezdj ilyen kapcsolatba! Mert nem fogod magadat reálisan látni benne. (pl: beleszeretsz abba aki törődést mutat feléd, és elég ha nem csak "szexhúsnak" néz, és máris a szeretetéhséged és nemi vágyad áldozata leszel! A szexkapcsolat akkor működik jól ha reálisan látják magukat benne a felek, és nem "érzik túl" azt ami. Ehhez stabil én/önkép kell, különben sírás lesz a vége)

2015. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
feldagadt a farkam erre a topicra nagyon. mintha a sátán szopta volna a farkam
2015. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!