Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha másokat nem, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha másokat nem, de magamat elitélem ez miatt? (zöld kéz garantált a segitségért)

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. A barátommal nem rég szakitottam mert miután lefeküdtem vele elkezdett hanyagolni alig szexeltünk utána,nem törödött velem, alig találkoztunk és még sorolhatnám, a lényeg hogy szakitottam vele. Rájöttem hogy rossz emberismerö vagyok,teljesen félre ismertem öt hiába szerettem nem voltam vele boldog.

A kérdés hogy régebben sosem vonzott az hogy valakivel összejárni szexelni(nem itéltem el aki ezt teszi de nem vonzott) viszont most belegondoltam hogy nekem most senki nem kellene kapcsolatra, nem birnék megbizni senkiben, de viszont magányos vagyok nagyon. Nem feltétlenül a szex hiányzik mivel egyszer se volt orgazmusom a volt barátommal de hiányzik hogy valakivel összebujni, simogatni stb. De ha hiányzik ez akkor mégis miért tartok az egésztöl? Nem itélek el senkit de magamat elitélném. Mért lehet ez?


2015. máj. 21. 15:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kérdező: nem az a szánalmas, ha valaki ismerkedni akar itt, mert az sztem tök jó. Az a szánalmas, amikor beír vki egy olyat, h hogy masztizik, és arra kap egy rakat levelet. Azért eléggé más a kettő között a különbség! Utóbbi esetében áll fenn az, amit te írtál, h mindegy, h ki a csaj, csak puncija legyen, ahova bedughatják.

A bizalom nem fog egyik napról a másikra kialakulni, ha megsütöd a nyelved a kajával, akkor sokáig félni fogsz tőle, és nagyon óvatosan eszed, igaz?

Ezt úgy lehet, h ismerkedsz vmi türelmes pasival, akit minél jobban megismersz, remélhetőleg annál jobban bizalomnövekedést eredményez nálad.


#10: nekem angyalok szokták szopkodni :) próbáld ki őket te is :)

2015. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!