Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha az utcán odamenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha az utcán odamenne hozzátok egy pasi, és megkérdezné tőletek hogy mennyi pénzért szexelnétek vele, akkor erre mit válaszolnátok illetve hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 23:53
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Mi az erkölcs? Általánosan helyesnek tartott szabályok összessége. Régen azt hittem én is így 10-en évesen,hogy valaki vagyok azáltal ,hogy ezeket betartom,különbnek is éreztem magam másoknál. De aztán pofára esések után,sok gerinctelen barát és barátnő hatására rájöttem,hogy nincs értelme erkölcsösnek lenni. Eleinte bántotta a lelki világom az egómat,de ma már belemennék egy ilyen kapcsolatba simán. Mert miért különb a többi lány akit megvesznek egy kólával?
2015. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

sok lany nem menne bele ebbe. egyszeruen mert en heterokent sem mennek bele abba hogy leszopjak egy fiut. nem tudnek ugy tukorbe nezni, meg a haverok szemebe mikor vicccelodnek a melegekkel, nem eri meg.

most lehet mondani 10 milliardot amit nem tudna elkolteni az ember elete vegeig, akkor elgondolkoznek, de ez teljesen irrealis hogy ennyit fizessen valaki.


Miquel meg jokat ir, en szoktam olvasni, csak igy tovabb!

2015. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Kempózni járok, ami egy elég kemény küzdősport...asszem nem élné túl, a pénzét viszont bebúrnám :)))
2015. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Elég irreális a kérdés.


Nem vagyok az a típusú csaj aki képes visszafogni a hányingert, ha olyan partnere van aki nem vonzó. Mindegy mennyit adna, még ha bele is mennék, tuti hogy behánynék.


Ha vonzó a pasi vagy legalábbis nem taszító, akkor nem tudom 8 számjegyű dolog alatt nem gondolkoznék el.


Ez az oldal szerintem az őszinteségről szól, milliós tételben természetesen hogy megadnám magam - feltéve ha a partner nem taszító. Szóval függ attól is hogy néz ki a másik számomra.


Legyünk őszinték 4-5 milliót aki fizet és még vonzó is, akkor miért ne? Nem látom értelmét a visszautasításnak.


Tény hogy egy szimpla prosti árért, vagy a 10x-eséért sem mondanék igent egy szexhez. Még ha vonzó a partner sem.


De aki 7 összegű tételt fizet az szerintem nem megaláz, hanem pont ellenkezőleg, megmutatja hogy igen értékes vagyok.


Persze ez ezzel ki is lövi a kérdést, mivel milliókat senki nem fizet egy szexért. Ez alatt meg természetes hogy én is felháborodnék.

2015. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%
Milliókat? Itt komolyan azt hiszik a nők, hogy ők milliókat érnek?:DD 30 ezerért olyan nőt tol meg az ember, akinek úgy rajzolta egy festő minden porcikáját. Az ilyen "ha 7 számjegyű összeget adna belemennék" típusú csajokat meg minden hétvégén más seggf*j szop@tja a disco wc-jében. Ha másra nem is, arra jó ez a kérdés, hogy felszínre hozzá, mennyire szánalmas sok nő.
2015. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

35-ös, a kérdés pont erre vonatkozott!


Megkérdezte a kérdező mennyi pénzért szexelnék vele, erre válaszoltam. Persze ennek is feltétele hogy ne undorodjak a sráctól.


Alapvetően 2 sráccal volt eddig szexuális viszonyom, egyikkel párkapcsolat, másikkal többszörös alkalmi.


Én válaszoltam a kérdezőnek! 4-5-6 számjegyű összegnél biztos pofán vágnám az illetőt, de igen van az a pénz amiért elgondolkodnék.


De nem százezer forint, mert akkor inkább túlórázom többet a munkahelyemen ha annyira pénzre van szükségem.


De ha valaki milliókat adna és még hozzá vonzó a pasi is, akkor valószínűleg belemennék. Elég sok pénz az hogy visszautasítsam. De pl. 100.000 ft-ot nem ér nekem az, hogy egy idegen pasi csak úgy "megkapjon". Ez megalázás.


De egyértelműen az én válaszom és a te válaszod is, kedves utolsó, egyet mutat meg:


"még sincs az a pénz amiért mi nők - vagyis én - lefeküdnék egy sráccal, mert habár pár millióért megtenném, ennyit senki sem fizet."

2015. júl. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

De egyébként pont ezaz hogy 30.000 ft amit te emlegetsz az egy kva színvonala. Az nem érdekel mások mit gondolnak rólam, de hogy én nem fekszem le 30.000-ért valakivel sem az biztos.


Viszont én senkitől sem várom el hogy milliókat fizessen értem ezért is nem revaláns a kérdés, az hogy arra válaszoltam mennyiért tenném meg... ez két külön dolog.

2015. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
A kérdés teljesen valószerűtlen. Akinek 4-5 millió nem tétel, az nem fog random odamenni az utcán valakihez és kétségbeesetten pénzt ajánlani neki, hogy dugjon vele, mert ezt a töredékéből is megokdhatja. Sőt ha valaki igazán vastag, akkor meg se kell mozdulnia, a pénzéhes ku...vák maguktól ajánlkoznak fel neki.
2015. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!