Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha az utcán odamenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha az utcán odamenne hozzátok egy pasi, és megkérdezné tőletek hogy mennyi pénzért szexelnétek vele, akkor erre mit válaszolnátok illetve hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 23:53
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
55%

ahogy mondod 10-es

a pénznek szaga van. Ha kinyílna az aktatáska előttük, és a kellemesen fújó nyári szellő az illatát az orruk felé terelné, máris szebbnek látnák a világot.

csak ide ezt ciki lenne leírni, mivel akkor jönnének a k u r v á z á s o k.

2015. máj. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

Jol a kepebe rohognek. Aztan meglerdeznem,hogy ez komoly? Ha azt mondja igen akkor pofon vagnam a magassarkummal ha azt mindja hogy viccelt akkor jot nevetnek rajta.

18/L

2015. máj. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

Jó hát persze.


Az előbbi páldát statuálva mivel ugyis anonim vagyok 2 millióért szóbaállnék vele meghallgatnám a perverz ajánlatait és egy normális szexbe is valószínű hogy belemennék, ha nem gusztustalan a csávó, mert azért... az nem ér 10 milliót sem.


De ki adna 10 millát egy nőért? Senki.

2015. máj. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Nem mennek bele semmi penzert, es nincs okom itt alszenteskedni, hiszen nem latjuk egymast, es nem ismerjuk. Undorodnek magamtol, hanynek ha olyan szemellyel fekudnek le akit nem szeretek, foleg penzert....tobbet er az erzesem, a sajat magam szeretese mint a budos penz. De ez csak az en velemenyem. 20/L
2015. máj. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
tovább mennék.
2015. máj. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Kinevetném és otthagynám.

Kaptam már elég magas összegű konkrét ajánlatokat, mindre nemet mondtam. Pedig nem vagyok gazdag. Nem nagyon tudom elképzelni, hogy lenne akkora összeg, amennyiért belemennék.

Eddig a "legjobb" ajánlat egy belvárosi lakás, plusz havi 100 ezer zsebpénz volt. Igaz, ott nem egyetlen szexről lett volna szó, és nem idegen ajánlotta. Most a kis albérletemben ülve, ami elviszi a fizetésem felét, azért néha elgondolkozom, hogy lehet, hogy azoknak a lányoknak van igazuk, akik az ilyet nem utasítják el :D

2015. máj. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Jó nagy lúzernek kell lenni ahhoz, hogy csak pénzért jusson valaki szexhez!
2015. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Én is kinevetném először, de ha jól nézne ki... hát... xD


Mellesleg a legjobbak, a luxusprostik keresnek kb. ezer eurót óránként, plusz kaphatnak ékszereket, autót, esetleg lakást is a kitartójuktól: de ehhez bármit meg kell tenniük és akár évekig rendelkezésre kell állniuk, bármikor, szinte bárhol.


Ez a kérdés magyarul nem reális.


19L

2015. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Ááhh, pénzért nem feküdnének le idegennel, vagy 6-7 számjegyű összeget kérnének, de fejemet rá, hogy a 90%-uk a bulikban az első menőgyerek alá odafekszik, aki befeszíti nekik a bicepszét, és meghívja őket két italra, meg elmakog valami szánalmas csajozós szöveget. Sose akard a női logikát megérteni...:)))
2015. máj. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

hogy jön ez most ide utolsó?


Akivel akarok én is lefekszek, de aki pénzel jön oda hozzám, azzal miért akarnék? Valószínáleg azért pénzes mert előnytelen.


Ha valakivel akarok lefekszek. De pénzért biztos nem hacsak nem 7 számjegyű, aminek 0% az esélye.


Nem értem a logikát, ez a pénzért szex ez megalázás, ha meg magamtól szexelek, az meg örömszerzés... én tudom hogy kivel lesz orgazmusom, most egy idegennel lefekszem pénzért, nincs orgazmus az egészet végigszenvedem abban mi a jó?

2015. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!