Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, Nők, az alacsony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Nők, az alacsony férfiakat még arra sem méltatjátok, hogy ránéztek?

Figyelt kérdés
Úgysem próbálkoznának be nálatok mert tudják mennyit érnek, de még annyi örömöt se adtok nekik, hogy ránéztek ?
2015. okt. 6. 17:36
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
84%
Sose kerülnek a szemem elé ...
2015. okt. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
86%

Ez mekkora egy baromsag!!! :0

1. Attol meg hogy nem vagyok szerelmes valakibe, attol meg ranezek. Vagy csak arra szabad nezni akibe szerelmes vagyok??

2. Mi ez a hulyesrg hogy "tudjak mennyit ernek"?? Nekem eddig csak nalam alacsonyabb fiuk tetszettek es a sulimban minden meno fiu alacsonyabb nalam. (172 cm vagyok)

3. Ha ennyire hatarozott vagy a temaban akkor miert teszel ki egy "kerdest"? Csak azert hogy engem idegesits? :D

2015. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
77%

Jah es le lehet pontozni azert amiert nem hagylak elmerulni az onsajnalatban, de attol meg igazam van! :) :P

#2

2015. okt. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Nem pontoztalak le.
2015. okt. 6. 17:52
 5/54 A kérdező kommentje:
és nem is foglak
2015. okt. 6. 17:54
 6/54 anonim ***** válasza:
71%
Hát én 172 cm vagyok, mégis elég sok nő azért méltóztatott rámnézni. Szerintem nálad valahol máshol lehet a probléma. A magasságnak ehhez semmi köze. Megfelelő kisugárzással, dumával, bármelyik nőt megkaphatod.
2015. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
84%
Legyel laza, humoros, udvarias, jo tanulo de nem streber es legyel IGENYES a kornyezetedre es a kinezetedre! Ha ezt betartod akkor a csajokat nem fogja zavarni hogy alacsony vagy es esetleg nem vagy egy 10/10-es fiu kinezetre! :)
2015. okt. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
58%

197 cm magas, jóképűnek mondott, sportos srác vagyok hosszúkás szőke hajjal. Életemben 8 nővel voltam eddig.


Legjobb barátom 165 cm magas, legjobb esetben is átlagos arcú, nagyon-nagyon kigyúrt, átlagos frizurájú srác. Több mint 90 lánnyal volt életében!

Szóval a barátom példája okán nem fogadom el, hogy csak a magasság számít. Ráadásul ő még nem is jóképű. Amiben jó az, hogy nagyon-nagyon izmos és hogy szégyentelenül, gátlások nélkül oda mer menni minden neki tetsző lányhoz. Ráadásul 17 évesen még szűz volt ő is!


22/F mindketten

2015. okt. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
57%

Hm nem hinnem h szamit a magassag :) ha jo a dumaja mosolyog engem megnyerne :) 173 cm vagyok


Uu utolso. Egyebkent imadnam a magassagod :))

2015. okt. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
81%

168 cm magas a férjem, akivel 10 éve vagyok együtt. Szóval ennyit erről.

Ha rád se néznek kérdező, akkor az nem azért van, mert alacsony vagy!

2015. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!