Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, Nők, az alacsony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Nők, az alacsony férfiakat még arra sem méltatjátok, hogy ránéztek?

Figyelt kérdés
Úgysem próbálkoznának be nálatok mert tudják mennyit érnek, de még annyi örömöt se adtok nekik, hogy ránéztek ?
2015. okt. 6. 17:36
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
55%

Látom feleslegesen szólaltam meg...


És Grunge? Ő azt írta, 165 cm, és van barátnője... Akkor Vele mi a helyzet, ha egyetlen alacsony férfinak sincs barátnője? :D

Azért gratulálok neked, fogalmam sem volt, hogy egyszer kapcsolatba kerülök egy olyan emberrel, aki ismeri a világ összes alacsony férfiját. :)

2015. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
23%
#31 Messziről jött ember azt mond, amit akar. Honnan tudod, hogy igaz, amit ír? Én még sehol nem láttam alacsony férfit nővel, legalábbis a fiatalabb korosztályban.
2015. okt. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
88%

32#

Ez akkora hülyeség, hogy inkább nem mondok rá semmit. Ha neked hihetetlen, hogy egy alacson pasinak van barátnője, akkor reménytelen vagy. De mindegy, ha ilyen hülye vagy, akkor a kis szobádban fogsz egyedül meghalni, mert te menthetetlen vagy.


Ja és mondok még valamit. Öcsém 18 évesen csak 158cm és már 2 barátnője volt. Apám is 160cm körül van, mégis van felesége.

2015. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
84%

Ha csak a magasságod lenne a probléma, az megoldódna.....

hiszen rengeteg alacsony lány van oda a helyes, alacsony srácokért....

a te bajod nem ez, te is tudod, igaz?

Lehet, hogy csúnya is vagy, buta is, mert egy értelmes, humoros, legalább átlagos srácnak simán vannak női....

2015. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
88%

Most képes voltàl azért lepontozni, mert én nem mondtam azt, hogy alacsonyként senkinek nem kellesz?

Jézusom... Már többen leírták, de én is csatlakozom: nem a magasságod miatt nem kellesz a nőknek. Ha 190 cm-es lennél, de a viselkedésed ugyanilyen lenne, akkor se kellenél senkinek. Akkor meg arra fognád, hogy túl magas vagy. :D


Én 158 cm-es lány vagyok... Nem érzem úgy, hogy én kevesebb lennék egy magasabb lánynál... Ez nem magasságtól függ.

Nyilván rengeteg férfi van., aki a magas nőket szereti... De sokan vannak, akik a piciket, és még ugyanennyien, akiket nem érdekel a magasság. Nekem volt már 163cmes partnerem... Ez a férfi ma boldog párkapcsolatban él, mert ahelyett, hogy ilYen fasságokon rágódott volna, ő inkább élt. Rengeteg nője volt, és most boldog amellett az egy mellett. Ömm, mi is volt a kérdés?

2015. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom, hogy melyik írta az én válaszomra a következőket.. Nem a 180cm-es nőknél kell próbálkozni..

Tudod drága, NEM náluk szoktam próbálkozni, SŐT még a 170cm-eseknél sem, mert azt is tudom, hogy a nagyrészeteket még az is irritálja, ha egymagas vele a férfi. Tudod egyszerű a matematika. Ha egy átlag magyar nő magasságához (163cm) hozzáadok 10cm-t az még haverok között is 173cm-nek felel meg, ami a jelenlegi mat. ismeretek szerint MÉG több mint 170.


Ergo maradnak a 155-158cm-esek, akik jelentős része kompenzálós magasságfasiszta, hisz ezeket szoktam a legtöbbször látni 190cm-es férfi oldalán..


Hiába próbálod az ellenkezőjét itt bemesélni, lehet van 1%nyi kivétel, aki nem így gondolkodik, viszont ezek a nők jelentős része már foglalt.. Ne menjünk bele újból a matekba.


Én nem húztam le senkit sem.. A grunge-nak meg szerencséje volt, nem lehet mindenkinek ekkora mákja.

2015. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
77%

Most, először, én is lepontoztam a válaszodat.

Nekem ebből már elég volt. Rengeteg átlagos, vagy alacsonyabb pasit látok a barátnőjükkel.

Nekem meg soha nem volt 190 cm magas barátom... de ha egyszer bepróbálkozna egy, akkor lehet, hogy igent mondanék neki... de ez a kölcsönös szimpátia miatt lenne, nem a magassága miatt!

2015. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
84%

36#

Szerencsém volt nekem, az öcsémnek(kétszer), apámnak (aki még anyám mellé össze tudott szedni egy ri_ancot is), egy volt osztálytársamnak, a kettővel mellettem lakő szomszédnak, a barátnőm szembeszomszédjának, a barátnőm egyik osztálytársának. Most csak ennyi olyan férfi jutott eszembe, aki 170cm alatt van és van/volt barátnője.

2015. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 GipszI ***** válasza:
77%

Mivel én is 170 alatt vagyok (169 egészen pontosan), meg kell cáfolnom a '170 alatt nincs élet'-típusú állításokat.

Volt barátnőm, nem is egy eddig, szóval nem lehetetlen barátnőt szerezni így se ;)

2015. okt. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
175 cm magas vagyok ugyh eleg hulyen neznek ki egy alacsony srac mellett..
2015. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!