Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, Nők, az alacsony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Nők, az alacsony férfiakat még arra sem méltatjátok, hogy ránéztek?

Figyelt kérdés
Úgysem próbálkoznának be nálatok mert tudják mennyit érnek, de még annyi örömöt se adtok nekik, hogy ránéztek ?
2015. okt. 6. 17:36
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
51%

"Tényleg azt látod, hogy az alacsonyabbak nem élnek párkapcsolatban?"

Tényleg. Ilyenről még csak a gyakorikerdesek.hu-n hallottam.

2015. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt 20 cm-rel alacsonyabb udvarlóm. Érdekesnek tűnt,de kiderült,simán csak önző ember. Férfi az nem volt....
2015. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
89%
Srácok, ti irtó nagy balf_szok vagytok.
2015. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
83%

Már nem azért de más baj van itt. Lepontozzátok az olyan normális válaszokat, amik arról szólnak hogy valaki boldog párkapcsolatban él és alacsony, mert nektek nem jön össze? Nem a magasságtól függ az legfeljebb szűkíti a kört, mert a magas lányoknak nyilván nem jön be ha alacsonyabb vagy nála, bár nem mindenkinél kizáró tényező.

Az meg milyen ostoba duma, hogy minden lánynak a 180as pasik kellenek?

Nekem ugyan nem. 162 cm vagyok, a volt férjem 165 és imádtuk egymást. Számomra az ideális magasság amúgy is 170 cm körül van. Érthető módon nem akarom magamat kislánynak érezni mellette és ritkán járok magassarkúban.

2015. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
85%

24#

Hiába mondassz ezeknek bármit. Elvannak a kis világukban, ahol ők a tökéletesek, minden lány rib_nc és csak a gazdagoknak van kapcsolatuk. Az eszükbe sem jut, hogy velük lehet a baj.

2015. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
23%

#16-os vagyok. Egyáltalán nem mondtam, hogy másokban van a hiba.

Csak puszta tényeket hoztam fel, ami itt néhány megmondó embernek csípte a szemét.. Legalább egy-kettő elismeri, hogy "szűkül a kör amiből választhatsz".. Igen pontosan ez a kör ELÉGGÉ leszűkül a 170cm-el, bármennyire is nehézkes ezt elhinni..

Néhány nő írta, hogy nem számít neki a magasság, ez szép és jó én nem kételkedek benne, DE a női többség NAGY valószínűséggel nem ezt az álláspontot képviseli. Ezek után én lezártnak tekintem ezt a témát, mivel látom, hogy hogyan kezeli a nők többsége az alacsony férfiakat...További szép estét mindenkinek

2015. okt. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
Egy kicsit elkanyarodtunk az eredeti kérdéstől.
2015. okt. 6. 23:46
 28/54 anonim ***** válasza:
84%
Igen, mert az eredeti kérdés egy f_szság. Itt rinyálsz, ahelyett hogy megpróbálnál rájönni, hogy mi a sikertelenséged valódi oka.
2015. okt. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
84%

Valaki azt írta, hogy a nők 10-12 cm-es magassarkúban a nők nem veszik észre a 170 cm-es pasikat.

Édes szívem, akkor ne 180 cm-es nőknél akarj bepróbálkozni! Én 10 cm-es magassarkúban is alacsonyabb vagyok nálad!

Legyen már eszetek...

2015. okt. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
23%

#28 Ha nem az alacsonyság a valódi oka, akkor hogy lehet az, hogy egyetlen alacsony (és nem különösebben jóképű vagy gazdag) srácnak sincs nője?

#29 Tök mindegy, hogy egy nő 150 vagy 180 centi magas, egyik se veszi férfiszámba a 175 cm alatti férfiakat.

2015. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!