Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, Nők, az alacsony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Nők, az alacsony férfiakat még arra sem méltatjátok, hogy ránéztek?

Figyelt kérdés
Úgysem próbálkoznának be nálatok mert tudják mennyit érnek, de még annyi örömöt se adtok nekik, hogy ránéztek ?
2015. okt. 6. 17:36
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

#45 nek

Én 175 cm vagyok és 55 kg.

Minek számítok én?!

2016. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
100%

Randiztam már tőlem fél fejjel alacsonyabb sráccal. Kb. 165 centi lehetett.

Kis gonosz gnóm, mellettem még vagy 3 csajt fűzött. 😂 Pedig tökre odavoltam érte.

2020. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság 19/L
2020. jún. 7. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

158 centi vagyok, még soha nem találkoztam nálam alacsonyabb férfival, de amúgy sem szempont.

Tudod kiket kerülök? A komplexusos pasikat akikből árad a negativitás.

Abban aztán nincs semmi férfias amikor egy pasi hisztikézik, ráadásul megfigyeltem hogy amelyiknek valami önértékelési problémája van, az előbb-utóbb átcsap nőgyűlölőbe, mintha a nők tehetnének arról kollektívan, hogy neki valami problémája van saját magával. Az ilyenektől mentsen meg az ég.

2020. jún. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!