Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, Nők, az alacsony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Nők, az alacsony férfiakat még arra sem méltatjátok, hogy ránéztek?

Figyelt kérdés
Úgysem próbálkoznának be nálatok mert tudják mennyit érnek, de még annyi örömöt se adtok nekik, hogy ránéztek ?
2015. okt. 6. 17:36
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
43%
mázli hogy 2 méteres vagyok és nincsenek ilyen problémáim :D
2015. okt. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
50%
Hat nekem csak a magas pasik jonnek be. sorry
2015. nov. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
82%

A hasznos válasz-nem hasznos válasz lehetőségeket ki kéne cserélni tetszik-nem tetszik gombokra.


Idióták, az van ott megkérdezve, hogy a válasz hasznos vagy sem, s nem az, hogy egyetértesz-e vele vagy sem, vagy hogy tetszik-e vagy sem.

2015. nov. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
85%
Ha jóképű vagy miért ne néznék rád? Sőt, még örülnék is, hogy végre akadna hozzám illő srác is. És az hülyeség, hogy az alacsony lányoknak csak a magas srácok jönnek be. Én 154 cm vagyok, és kényelmetlenül érzem magam, ha egy férfi egy fejjel magasabb tőlem, Nekem max 175cm lenne az ideális, csak ebből a "típusból" kevesebb van, sajnos. De ha nyugatabbra mész a, pl. Spanyolországba, ott a férfiak általában még a 180cm-t sem érik el. De tegyük hozzá, hogy a nők ott kb. olyan magasak, mint én vagyok.
2015. nov. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
48%
178 cm magasság / 63 kilós vagyok az minek számít? Gebe? alacsony?
2015. nov. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
43%
Én még le is hányom az alacsony pasikat, bár nem egyszerű feladat, mert ugye nem akarok oda nézni, de valahogy el kell találni. Általában tükröződő felületeken próbálom meglesni merre lehet és úgy célozni.
2015. nov. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
43%
185 alatt nem. :)
2016. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm szép sudár nő (volt, már széles is) a férje pedig egy csutfax, aki ráadásul megveri, terrorizálja, állandó rettegésben tartja, és az egóját, mindennap lerombolja a földig! És ő azt hiszi hogy megfogta vele az isten lábát. Kinek a pap, kinek a paplan!

Nekem tetszenek a hosszú csajok! 173cm vagyok, és volt már pár lány, aki magasabb volt nálam!

2016. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%
Az értékelésnél én elfogadom azt ha valaki pro, vagy kontra nyilatkozik, mert mi emberek nem vagyunk egyformák! (szerencsére, mert ha olyan lennék mint orbány, köpködhetném magam egész nap a tükörben!) Ettől még a válaszok a kérdés megértésében, megoldásában egyformán hasznosak lehetnek, mert pont azt hivatottak megértetni hogy nem vagyunk egyformák. De azért sajnos ott van az is, amikor valaki olyan baromságot kérdez, hogy nem tudok megállni hogy ne baromságot válaszoljak!
2016. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim válasza:
100%

Én részemről több éves boldog párkapcsolatba élek a nálam 8 centivel alacsonyabb barátommal. az orrom a homlokánál van. ha defektduó ha nem, szerintem normális még ha viccesen is nézünk ki egymás mellett. nem feltétlenül rossz ez. rengeteg humort szülhet egy kapcsolatba :) 18/L

ja és nem azért jöttem vele össze mert gazdag hanem mert irdatlanul jó szövege volt és szerintem ez sokkal fontosabb

2016. febr. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!