Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, Nők, az alacsony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Nők, az alacsony férfiakat még arra sem méltatjátok, hogy ránéztek?

Figyelt kérdés
Úgysem próbálkoznának be nálatok mert tudják mennyit érnek, de még annyi örömöt se adtok nekik, hogy ránéztek ?
2015. okt. 6. 17:36
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
19%
Alacsony férfiként tanúsíthatom, hogy így van. Ha véletlenül rám is néznek, általában gyorsan elfordulnak, némelyikük még fintorog is közben.
2015. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
25%

11:


De hogy állsz a többi dologgal? Öltözködés? Gazdagság? Kiállás és magabiztosság? Jó duma? Kezdeményezőkészség? Izomzat? Jóképűség? Menőség?


Mert aki alacsony, az előbbiek közüliekkel bőven kompenzálhat.

2015. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
pedig nem mondanám magam csúnyának
2015. okt. 6. 18:15
 14/54 A kérdező kommentje:

11-es


Akkor te is megtapasztaltad amit én is...

2015. okt. 6. 18:17
 15/54 anonim ***** válasza:
82%

Inkább azt ajánlom, hogy alacsony csajoknál próbálkozz, érthető módon kevés magas csaj akar 10-15 centivel alacsonyabb pasit... de gondolom, te is szeretnél magasabb lenni a párodnál.

Amúgy a konkrét kérdésedre: de, én ránézek, sőt, a legjobb pasim, aki volt, 165 cm volt. Mármint az ágyban volt nagyon jó... bár én alacsonyabb vagyok nála is.

2015. okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
25%

Rosszul tetted fel a kérdést.. Rád fognak nézni, max csak hosszútávú komoly kapcsolatot nem fognak létesíteni veled, ha ilyen 170cm vagy, vagy még ettől is kisebb. Ekkor jelentősen előtérbe kell, hogy hozz más tulajdnoságokat, pl pénz, jó megjelenés, nagy méret.. Ha ezek sincsenek meg, akkor megszívtad.. Érdekes, mindig megfigyelem a párokat, főleg azokat, ahol a nő nincs több 160cm-nél.. 100-ból max.ha 1-2-t láttam ilyen 170cm-es "férfi"val, az összes többi mind min. fél fejjel magasabb férfival volt.. Igen bizonyára ez is a véletlen műve.

Én is ilyen 170cm vagyok, tudom milyen megalázó elmenni szórakozóhelyekre, ahol a nőkön 8-10cm-es magassarkú van, és szinte az összes magasabb nálad. Kiket fognak észrevenni ezek a nők?? Biztos a 170cm-es törpét a 185cm-es férfiakkal szemben, akikből manapság elég sok van, tehát tudnak bőven válogatni a sok jóból.. 27/f

2015. okt. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
22%

#12 Öltözködés: szerintem nem gáz. Gazdagság: na igen, ez hiányzik. Kiállás és magabiztosság: lenullázta a rengeteg visszautasítás. Jó duma: megvan, de nem ér semmit. Kezdeményezőkészség: szintén lenullázták a nők. Izomzat, jóképűség, menőség szintén hiányzik. Azonban az alacsonyság már önmagában kizáró ok minden nőnél, hacsak nem vagy iszonyatosan jóképű vagy gazdag.


#15 Leírom ezredszer is: az alacsony csajoknak is magas pasi kell, mindegyiknek.

2015. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
92%

Ez az! Igazi férfiak vagytok. Rinyáljatok, mindig másban keressétek a hibát. Azért nem néz rátok senki, mert folyamatosan hisztiztek.

Üdv: egy 165cm magas pasi, aki épp a barátnője mellett fekszik.

2015. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg azt látod, hogy az alacsonyabbak nem élnek párkapcsolatban?
2015. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
51%
195 körül se... sztem csak az jó nekik ha 180-185 vagy
2015. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!