Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 10 év házasság és 2 gyerek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év házasság és 2 gyerek mellett normális ha kalandra vágyom?

Figyelt kérdés
Nem, nem szándékozom megcsalni a feleségemet, de egyre jobban izgat egy 3-as vagy 4-es gondolata. Kizárólag a párommal együtt és kizárólag az élvezet kedvéért. Akik hasonló cipőben jártok, ti is ábrándoztok ilyenekről? Csak értelmes válaszokat szeretnék, korombeliektől vagy idősebbektől... 34F

2016. jún. 25. 09:14
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
10-es, hidd el nekem, ami a 4 fal között lehetséges kettesben, azon már mindenen rég túl vagyunk. Gyerekek lepasszolása nálunk elég necces, szülők távol vannak és a szomszédokba se tudjuk csak úgy lepasszolni őket. Mindettől függetlenül köszi a tanácsot... Úgy látom a kérdésemet csak az érettebb generáció tudja értelmezni...
2016. jún. 25. 10:32
 12/31 anonim ***** válasza:
89%

10 éve vagyok egyutt férjemmel ebből 7 év házasság. Az utóbbi egy évben merült fel bennem is az hogy nem feltétlen megcsalás de talán egy hármas felpezsdítené a szexuális életünket. Kissé bátortalanul de felvetettem neki az ötletet és teljes mértékben elzárkózott előle. Szinte semmi újdonságot nem tudok kicsikarni belőle még kettőnk között sem. Most jutottam el oda hogy megfordult a fejemben a megcsalás.

Ha a feleséged vevő az ilyen dolgokra lehet benne lesz! 27/N

2016. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
57%

Miért ne lenne megcsalás, ha másba dugod be?Csak mert ő is jelen van, és őt is dugja más? Akkor csak mindketten megcsaljátok egymást egyszerre.

Ne hazudjunk saját magunknak ha kérhetem...

Ebből vagy megcsalás lesz, vagy elhidegülés.

És nem, nem normális.

2016. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
13-as, kértem, hogy korombeliek, vagy tőlem idősebbek válaszoljanak, akik hasonló cipőben járnak. Te nyilvánvalóan egyik kategóriába sem esel bele. Nem tudod értelmezni a kérdést és így érdemi választ sem tudsz adni. Aki elég érett hozzá, az érti miről beszélek. Jut eszembe, melegnek lenni sem normális, mégis elfogadta a világ...
2016. jún. 25. 11:28
 15/31 anonim ***** válasza:
68%

13. vagyok ismét. Ki mondta, hogy idősebb, vagy fiatalabb lennék?

Illetve hogy van-e házasságom vagy nincs?

Ezeket te gondolod mellé, mert te szeretnéd, hogy ha mindenki aki hozzád hasonló életet él, ugyanolyan legyen mint te.

El kell keserítselek, nem minden házasság szexuális kudarc, mint a tied.

Továbbá nem mindenki gondolkodik azon, hogy mással kéne szexelnie, vagy mással is, "legális" megcsalásban.

A jó házasságban nem unják meg egymást a felek, folyton tudnak eleget változtatni, amíg el nem érik a megfelelő eredményeket az ágyban és azon kívül is.

Attól függetlenül, hogy egy sikertelen házasságban élsz, el kell fogadnod, hogy nem az a normális, ami veletek történik.

Persze arra már nincs elég fantáziád, hogy a kapcsolatodon javíts, igaz?

PL el viszed egy 2. nászútra, vagy akár csak egy hétvégére kettesben.

Az én kapcsolatom is az elhidegülés miatt ért véget. Legalábbis az első komolyabb...

Aztán tanul belőle az ember.

De te inkább próbálod eszmékkel alá támasztani a bukásod és nem javítani azt, amit még lehet.

2016. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
13-as, kérlek, ha nem érted, ne erőltesd :) Örülök neki, hogy nálad minden tök szuper, imádjátok egymást a pároddal, sosem nézne másra rajtad kívül, és az a normális. Tényleg örülök neki. De pont nem az ilyen agyonrendezett életű, szerelemmel átitatott, huszonéves mintapárok véleményére vagyok kíváncsi. Miért nehéz ezt elfogadni?
2016. jún. 25. 11:50
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az a világos, hogy te nem kérdésre szeretnél választ, hanem igazolást a cselekedeteidre/vágyaidra.

Szóval tégy ahogy szeretnél, de ne várd, hogy bólogassanak rá az emberek.

2016. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
95%
Szintén 10 év, szintén 2 gyerek utàn vagyunk mi is a férjemmel. Mi màr egy pàr éve gyakran szinesítjük közös kalandokkal a szexuàlis életünket. Illetve időnként külön is, nyilvàn egymàs tudtàval, de ilyen szempontból mi különleges eset vagyunk, mert nem azért csinàljuk mert unalmas a szexuàlis életünk hanem mert mindkettőnknek vannak olyan nem szokvànyos szexuàlis vàgyai/fétisei amiket egymàssal nem tudunk kiélni...igen tudom...mindketten kicsit elcseszettek vagyunk ilyen szempontból de még szerencsénk, hogy egymàsra talàltunk :)
2016. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
#18-as Ki fejtenéd bővebben....(ez egy arctalan oldal)
2016. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
18-as, én is kíváncsi lennék a fétiseitekre... Mi az amit nem tudtok együtt összehozni, amihez külön utakon (is) jártok???
2016. jún. 25. 19:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!