Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 10 év házasság és 2 gyerek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év házasság és 2 gyerek mellett normális ha kalandra vágyom?

Figyelt kérdés
Nem, nem szándékozom megcsalni a feleségemet, de egyre jobban izgat egy 3-as vagy 4-es gondolata. Kizárólag a párommal együtt és kizárólag az élvezet kedvéért. Akik hasonló cipőben jártok, ti is ábrándoztok ilyenekről? Csak értelmes válaszokat szeretnék, korombeliektől vagy idősebbektől... 34F

2016. jún. 25. 09:14
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
35%

Először is, kérdező, a te eseted teljesen szokványos. 30-35 éves korban nyílik ki az ember szeme. Már nem minden fekete vagy fehér, már nem minden a fiatalkori idealizmusról, gerinctanulmányról szól. De én nem tartom szerencsésnek a hármas felállást, legalábbis a pároddal nem. Vele ketten vagytok egy PÁR. Hagyd meg ennek az intimitását, az értékét. Ha mindenképp hármasra vágysz, keress két csajt, akik hajlanak rá, ha nem annyira fontos, akkor egyet. Ettől még nem leszel szar ember, ettől még szeretheted a feleségedet, és megadhatsz mindent neki és a gyerekeidnek.

57F

2016. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm 21-es a tanácsot, de mint már írtam, nem megcsalni szeretném. Ő is hajlik rá, csak sokkal visszafogottabb mint én - e téren...
2016. jún. 26. 12:20
 23/31 anonim ***** válasza:
De mi a gondotok valójában? Úgy tűnik szereted a feleséged... Ha gomdolod írhatsz róla. 41/feleség.
2016. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Hello én 32 éves vagyok de nincsen párom sem gyermekem. Engem is érdekel egy ilyen és ki is probálnám is.
2016. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Kedves előző, ha úgy is alakul, nem itt fogok partnert keresni...
2016. jún. 27. 11:13
 26/31 anonim ***** válasza:
34%

Kalandot keres az élvezet kedvéèrt mi?

-és még válogat is?

Ha az ajánlatot egy 22-éves csaj írta volna,már lihegett volna neki privátot...



Álszent vagy és nem normális

-már, hogy a kérdésre is válaszoljak.


Amúgy meg lehet te is olyan vagy, hogy senkid sincs csak hátha megsajnál valaki és szexel veled!

2016. jún. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Kedves előző!

Éppen nem vagyok kíváncsi egy 22 éves kislány véleményére, csak hogy megnyugtassam a kis lelkedet :)

Illett volna elolvasni az előző válaszokat is, s talán erre magadtól is rájöttél volna.

Bocsánat, de nem azzal fogom múlatni az időmet, hogy neked bizonygassam, igazat írok. Pont ezért nem vagyok kíváncsi olyanok véleményére, akik teljesen éretlenek ahhoz, hogy a problémámat megértsék. Majd megértitek 10-15 év múlva biztosan. Vagy még akkor sem.

2016. jún. 28. 07:24
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen, hogy normális. Nézz körül körülötted, senki nem tudja, hogyan kell jól csinálni ezt a pár kapcsolat dolgot. Nincsenek ténylegesen működő, bevált receptek. Se a szüleing nem tudták, se az ismerőseink. Alig van olyan kapcsolat, amire azt mondaná az ember, hogy na ez kéne. Szóval szabad a pálya kísérletezzetek.


De szerintem az is irány lenne, hogy nem szexuális, hanem egyéb módon építeni magatokat. Valamit tanulni, valamibe kezdeni. És persze baráti kapcsolatok építése, gondozása. Az, hogy nem tudjátok lepasszolni kinek a gyerekeket pl mutatja, hogy nem álltok jól barátok téren. Pedig az, hogy szabadon lehessetek a gyerekektől baromi fontos lenne.

2016. jún. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Kedves előző!


Minden mondatoddal egyezek, kivéve egyel.

Vannak barátaink. Csak ők se éppen a szomszédban élnek, hogy amikor csak jól esne egy kis együttlét, lepasszoljuk a gyerekeket. Meg hát legyünk őszinték, az se megoldás, ha pl. 2 naponta le kellene passzolnunk őket, csak azért, hogy egymásnak eshessünk. Nincs az a barát, aki erre nem unna rá gyorsan... :(

2016. jún. 29. 09:08
 30/31 anonim ***** válasza:

Én 42 vagyok és a nő, a párom 33. A párom is felvetette ezt a 3-as kérdést. 2 nő egy pasi :-)

Nekem furcsa volt, aztán beszélgettünk sokat róla, miért szeretné. Próbálom egyenlőre megérteni. Azt gondolom erről, hogy nem lehet a másikat teljesen kisajátítani, vannak vágyai.. csak abban nem vagyok biztos, hogy ha belemegyek és megtörténik nem megy-e a kapcsolatunk rovására. Hiába csak szex lenne, képzeletben minden más, mint élőben. Ha a kapcsolat alapjában jól működik minden téren akkor szerintem nincs mitől tartani. De az élet kiszámíthatatlan.

Szerintem ez mindenki életében eljön, hogy foglalkozzon a vágyaival, esetleg ki is próbálja, nincsen ebben semmi rossz.

2016. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!