Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem jó a szex a párommal. A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó a szex a párommal. A párom 24éves, van egy kislánya. Nincs közös gyerekünk. Az a gond, hogy szex közben, vagyis szeretkezés közben nem érezni semmit a punciból. Én vagyok kisméretű, vagy nagy a p. nci?

Figyelt kérdés
Próbáltunk rengeteg pózt hátha jó lesz, de semmi. Azt mondja, hogy neki semmi gond élvezi a szeretkezést. Nem tudom, ha Én nem érzem hogy bennt van, Ő mit érezhet? Próbáltunk ilyen hosszabbítót, az meg másfél centivel vékonyabb mint a farkam, de 7 centivel hosszabbít. Amikor a hosszabbitóval együtt tövig ment akkor nagyon elgondolkoztam a méreteimen. Eddig nem is éreztem hogy gond lenne, de most azért szarul érzem magam. Szülés után tágulhat valakinek ennyire , vagy semmi köze nincs. Milyen megoldás lehetséges? Nagyon jól megvagyunk eddig minden más téren, igazából az önbizalmamat vesztem el, és lassan ott tartok, hogy nem merek szeretkezni Vele.
2016. okt. 8. 20:18
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
73%

Nekem 18/6,5...alig tudtam elveszteni a szüzességem :) És nem ritkák a 13-14 spricceléses fröcsköléses élvezéseim. (40f)


És mégis...;


Voltam egyszer egy ápolónővel,és én is harangoztam benne,...nem éreztem semmit:)) Szerencsére nem lett belőle semmi komoly.Kitartás

2017. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 A kérdező kommentje:
Kedves lizzy! Úgy érzem már túlléptem ezen a dolgon. Egyelőre bejön ez a bulizósabb élet, főleg, hogy nem kell megfelelnem senkinek sem. A kérdés kiírásakor még barátnőm volt a lány, azóta hazaköltözött a kis családjához, és kész. A lányával, és az öccsével osztoznak egy szobán. Ez van, így alakult.
2018. jún. 21. 13:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!