Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem jó a szex a párommal. A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó a szex a párommal. A párom 24éves, van egy kislánya. Nincs közös gyerekünk. Az a gond, hogy szex közben, vagyis szeretkezés közben nem érezni semmit a punciból. Én vagyok kisméretű, vagy nagy a p. nci?

Figyelt kérdés
Próbáltunk rengeteg pózt hátha jó lesz, de semmi. Azt mondja, hogy neki semmi gond élvezi a szeretkezést. Nem tudom, ha Én nem érzem hogy bennt van, Ő mit érezhet? Próbáltunk ilyen hosszabbítót, az meg másfél centivel vékonyabb mint a farkam, de 7 centivel hosszabbít. Amikor a hosszabbitóval együtt tövig ment akkor nagyon elgondolkoztam a méreteimen. Eddig nem is éreztem hogy gond lenne, de most azért szarul érzem magam. Szülés után tágulhat valakinek ennyire , vagy semmi köze nincs. Milyen megoldás lehetséges? Nagyon jól megvagyunk eddig minden más téren, igazából az önbizalmamat vesztem el, és lassan ott tartok, hogy nem merek szeretkezni Vele.
2016. okt. 8. 20:18
1 2 3 4 5 6
 41/52 poiu ***** válasza:
De jó, hogy ilyen normálisak vagytok. Esetleg kipróbálhatnátok egy vibrációs tojást csak úgy, játékból.
2017. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:
Azért csak kiderült, hogy azok a méretproblémák nem a fejemben léteztek. Tavaly decemberben egy idősebb faszival összeszűrte a dolgokat. Amikor kiderült, akkor magyarázta, hogy Én is éreztem, hogy nem illünk össze méretileg, de a faszival minden stimmel. Szétmentünk, a faszival összeköltözött albérletben, mert az meg válófélben volt. De nem vált el az albi is csak 2-3 hónapig volt meg, azóta a nő fizeti valahogyan. Azóta próbálta Velem újrakezdeni, úgy is, hogy jók voltunk meg kellene próbálni, meg a kislánya igen megszeretett, azért inkább velem lenne. Aztán jött a közösen könnyebb a megélhetés, aztán meg legalább a kislányt nézzem, hogy nem tehet semmiről. Szerettem a lányát, de nem tartozok felelősséggel főleg így nem. Ekkora farokkal csak ez lehet a sorsom, a nők a nagyobbért símán elmennek?
2017. jún. 18. 23:44
 43/52 anonim ***** válasza:
40%
Jobb is, hogy otthagytad Harangozó Terit. Rengeteg normális punciméretű csaj van. Én is voltam olyan csajjal, akit már a 3. alkalommal öklözni lehetett, pedig előtte még szűz volt. Vannak ilyen alkatú csajok. Max. perverzkedsz velük egy darabig (anál&punciöklözés), de hosszú távon inkább keress magadnak olyan lányt, aki passzol hozzád méretileg, ők meg majd találnak egy termosz méretű kant.
2017. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

Az átlag pénisz méret 12-13 cm. A te 16 cmreddel jóval az átlag fölött vagy, ezért a te méreteiddel nincs probléma.


Ezt referinciának linkelembe ha valaki nem hiszi el, hogy ennyi az átlag. Persze mindenki nézzen utána...

[link]

2017. jún. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
4%

Csak most láttam a kérdést, és végig is olvastam. Közben meg fogtam a fejem, hogy milyen naiv vagy. Aztán a legutolsó hozzászólásban leírtad, amire gondoltam az elején. Ezt már én is végigjátszottam a feleségemmel. Csak sok év után tudtam meg, hogy azért nem élvezem vele a szexet, mert ő nem élvezi velem. Ez volt az oka, hogy ő ritkábban akarta. Majd hasonló tesztekkel, beszélgetésekkel kiderítettem, hogy a 16x4cm nagyon kicsi neki. Nem is tudtuk rendbe tenni a dolgot, és a válás szélén is vagyunk. De már azt mondom, hogy azonnal el kellett volna válnunk, amint megtudtam, mert mára komoly bajok vannak belőle.

Ha a nagyobb becsúszott, akkor nagyobbhoz van szokva. Tehetsz te bármit, mindig is a legnagyobbra fog vágyni, ami még nem okozott neki nagy fájdalmat.

Igen a 16x5cm kicsi. Van az a maszlag, hogy a méret nem számít, de ez nem igaz. Az viszont igaz, hogy ez átlagos méret. De kinek kell az átlagos? Mert a nőknek nagyobb kell. Csak az éri be vele, akinek még nincs tapasztalata nagyobbal. Ez van. :-(

2017. jún. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

Utolsó hülyeséget ír.... Nem addig éri be..... Vagy jó, vagy nem.

Kérdező, azt hittem tavaj, hogy minden rendbe jött. Szomorúan olvasom, hogy nem. :( A csaj meg 1 olcsó qrva, még visszajönne hozzád, meg az indokok.... True story. Rohadtul jellemző..... Viszont te meg példa értékűen keményen kitartasz. Respect. A méret miatt nem kell aggódnod, vannak fullos csajok, akik nem a 22-esre gerjednek... Próbálkozz!!! 1 a lényeg, személyes tapasztalatom, légy magabiztos és ne úgy kezeld ezt a dolgot, mint ha az életed múlana rajta.

2017. jún. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
85%

Szomorú. De megnyugtatlak, nincs a méreteddel gond, csak maximum ennek a nőnek volt.

Az én férjem pl. 13 centi körül van, 8. éve vagyunk együtt és teljesen jó a szex kölcsönösen. Szóval te is fogsz találni olyat, akivel jól összepasszoltok majd.

2017. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a bíztatást. De egy ilyen után kicst elvesztettem a bizalmamat, és valszeg csak szexet akarok egy darabig. Aztán majd meglátjuk. De ahol tágnak érzem a dolgokat, ott 100%-ig kuka az egész.
2017. júl. 2. 12:48
 49/52 anonim ***** válasza:
45%
A tág hüvelyt nyilván jobban kitölti egy különösen vastag farok. Ennek ellenére a tág hüvely se normális. Egy nőnek figyelnie kell erre, edzenie kell és ha máshogy nem megy, műttetnie magát (szülés után). Fontos a méret, de nem csak az a fontos. A pasiknak is jobb a nagyon szűk hüvely, de ez se automatikusan van így. Egy pasi is jobban élvezi a szexet egy közepesen szűk de szenvedélyes nővel, mint egy nagyon szűk de érzéketlen lánnyal. Nem csak mechanika a szex. A 16 cm egyébként teljesen normális méret, akinek ez kicsi ott komoly bajok vannak szervileg is meg a fejben is.
2017. júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Az átlag vastagság 3.5-4 cm,te jóval fölötte jársz.Nem megnyugtatásként írom,ez tény.

A legtöbb nőnek hosszú előjátékra lenne szüksége ahhoz,hogy be tudja fogadni fájdalom,feszítő érzés nélkül.

Szóval akkor leszögezhetjük,hogy neked nincs baj a méreteddel.:)

Azért sajnálom,hogy így alakult.

2017. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!