Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem jó a szex a párommal. A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó a szex a párommal. A párom 24éves, van egy kislánya. Nincs közös gyerekünk. Az a gond, hogy szex közben, vagyis szeretkezés közben nem érezni semmit a punciból. Én vagyok kisméretű, vagy nagy a p. nci?

Figyelt kérdés
Próbáltunk rengeteg pózt hátha jó lesz, de semmi. Azt mondja, hogy neki semmi gond élvezi a szeretkezést. Nem tudom, ha Én nem érzem hogy bennt van, Ő mit érezhet? Próbáltunk ilyen hosszabbítót, az meg másfél centivel vékonyabb mint a farkam, de 7 centivel hosszabbít. Amikor a hosszabbitóval együtt tövig ment akkor nagyon elgondolkoztam a méreteimen. Eddig nem is éreztem hogy gond lenne, de most azért szarul érzem magam. Szülés után tágulhat valakinek ennyire , vagy semmi köze nincs. Milyen megoldás lehetséges? Nagyon jól megvagyunk eddig minden más téren, igazából az önbizalmamat vesztem el, és lassan ott tartok, hogy nem merek szeretkezni Vele.
2016. okt. 8. 20:18
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne finoman közöld, hanem ülj le vele komolyan elbeszélgetni róla, mert attól, hogy szerinte rendben van a szexuális életetek, te még gondolhatod másként. Ezt kell vele megértetned, hogy ez számodra igenis nagy probléma, és szükséges, hogy tegyen ellene.
2016. okt. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen tapasztalatom.


Kriston-torna, hüvelygyakorlatok, hüvelysúly, végső esetben műtét. Magától nem fog javulni.

2016. okt. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
Elbeszélgettünk, és nem volt kellemes. Elmondtam a problémát normálisan határozottan. Ebből a párom azt vette le elsőre, hogy el akarom hagyni. Megnyugodott utána tudtunk érdemben foglalkozni a gonddal. Tényleg jó a kapcsolatunk, mert ezt is meg tudtuk beszélni. Volt hosszabb péniszű barátja, de vastagságra az egyik legvastagabb vagyok akivel dolga volt, és nincs problémája a méreteimmel. A szex elég hosszú ideig tart, neki egy apróbb gondja, hogy heti 2-3 alkalom elég, de nem gond ha kicsit sűrűbben van. Ha ez a gondom akár hüvelyszűkítésre is vállalkozik, de nem volt olyan férfival akivel Ennyire összeillene. Velem tervezi az életét és ezt a problémát meg kell oldani.
2016. nov. 8. 21:46
 34/52 anonim ***** válasza:
39%
Virsli beesett a kútba. Ezt szívtad
2016. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Minden elismerésem, hogy így kitartasz, meg így elintézted a dolgot, nem kerteltél. Példakép lehetnél sokak számára akár itt a gyk-n, vagy odakinn az életben.

Respect

2016. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
37%
Jah, fain vagy. Mondjuk a csajod is. (Y)
2016. nov. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
21%

Felejtsd el a farkad! Vedd elő a másik három nemiszerved:

Agyad, ujjad, nyelved, és elégítsd ki! De az nem baj, ha előtte ő kezel szájjal, mert gyakorlatból tudom, hogy kielégülés után kevés lány szeret már a cerkára hajolni!

2016. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó: Nekem pont a pasikkal ez a tapasztalatom, úgyhogy mindig előre elkérem a jussom, aztán tudom, hogy van miért tennem. Előre dolgozni nem szeretek, nem is teszem, elég volt néhány alkalom, hogy én "úgy maradtam", nincs annál rosszabb, szóval hitel soha többet.
2016. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:
Utánanéztem a hüvelyszűkítésnek, de ennyi idősen nem szeretném erre kérni. Lehet mégis a méreteimmel van a gond. A műtét után lehet érzéketlen lesz a hüvely, és többet ártunk mint használunk. Ha valakinek van tapasztalata szűkítő műtét utáni dolgokról megoszthatná.
2017. jan. 24. 16:47
 40/52 anonim ***** válasza:
21%
Figyu, nekem volt egy par az ismerestsegi koromben. 3 gyerek utan ugyanigy alltak az asszonykaval, a pasas feltoltette vazelinnel a farkat, ezutan meg kiderult, hogy szolni kellett volna egy nogyogyasznak, mert csak annyi a gond, hogy szules utan valoszinuleg nem varrtak eleg szukre. Oltottek rajta meg egyet-kettot utolag, a no otthagyta a pasit a vazelines farkaval egy "igaziert", es ennyi a sztori... megoldodott.
2017. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!