Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem jó a szex a párommal. A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó a szex a párommal. A párom 24éves, van egy kislánya. Nincs közös gyerekünk. Az a gond, hogy szex közben, vagyis szeretkezés közben nem érezni semmit a punciból. Én vagyok kisméretű, vagy nagy a p. nci?

Figyelt kérdés
Próbáltunk rengeteg pózt hátha jó lesz, de semmi. Azt mondja, hogy neki semmi gond élvezi a szeretkezést. Nem tudom, ha Én nem érzem hogy bennt van, Ő mit érezhet? Próbáltunk ilyen hosszabbítót, az meg másfél centivel vékonyabb mint a farkam, de 7 centivel hosszabbít. Amikor a hosszabbitóval együtt tövig ment akkor nagyon elgondolkoztam a méreteimen. Eddig nem is éreztem hogy gond lenne, de most azért szarul érzem magam. Szülés után tágulhat valakinek ennyire , vagy semmi köze nincs. Milyen megoldás lehetséges? Nagyon jól megvagyunk eddig minden más téren, igazából az önbizalmamat vesztem el, és lassan ott tartok, hogy nem merek szeretkezni Vele.
2016. okt. 8. 20:18
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
64%
A hüvelyizomzat erősítésén kívül pedig nem tudtok egyebet csinálni mert a te méreted több mint tökéletes. Gésagolyót használjon.
2016. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
Igen nagyon ritka a nők között aki szereti ha elérik a méhszájat. Szimplán csak Kipróbáltuk ezt a játékot, és megdöbbenésemre így is tövig ment. Én annyit tudok eszerint rosszul, hogy a hüvely10-12 centi hosszú alapból. Szexnél 15-18centi befogadására is képes. De itt úgy ment be23centi hogy még egy méyebb nyögés sem volt, vagy hogy ez túl mélyre ment semmi. Előfordulhat, hogy nem érzem a punci szorítását, de Ő érzi a farkamat, és neki jó a szex.
2016. okt. 8. 23:11
 13/52 anonim ***** válasza:
66%

Semmiképpen ne a vastagítás irányába keresd a megoldást, mert az ördögi kör lesz.


A hölgynek egy intim torna könyv asap, esetleg van tanfolyam is ilyesmire.

2016. okt. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
71%

Amikor az asszony benedvesedik akkor olyan mintha egy befőttesüvegbe dugdoznám.

Az ilyent az elején kell élvezni előjáték nélkül. Utána már esélytelen. Vagy beíratod az asszonyt Kegel tanfolyamra

2016. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
89%
Hat en 2 gyereket szultem es vekony sem vagyok (de nem kover), megsincs ilyen gondom... pedig a mostani parom legkisebb 13,5cm hosszaban igaz nekem ritka rovid a huvelyem mert 16cm mar faj.... mi a g-pontra koncentralunk igy sokkal erosebb az orgazmus, ha kezzel izgat hiaba vagyok nagyon nedves akkor is meg az ujjat is szoritom....
2016. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
Nem akarom vastagítani. Az meg szerintem nagy taplóság lenne, ha az elején gyors elmennék és kész a szex. Rendes előjátéknál az elején sem érezni. Amikor úgy spontán egymásnak estünk akkor még az elején éreztem valamit. Egyébként nem is érti a problémámat. Szerinte nagyon jó köztünk a szex, és mi a gondom. Nekem viszont tényleg nem jó, plussz agyalok azon is,nem-e csak megjátsza a párom. De még ha jó is Neki, és tényleg nincs gondja a szexel, hogyan mondjam meg, hogy nagyon tág vagy szeretném ha intim tornára járnál? Esetleg Velem nem lehet probléma? Vagy vegyünk egy nagyon vastag vibrátort, és ha az simán felmegy akkor talán rádöbben, hogy mégis gond van. Tegnap este szeretkeztünk, az előjátéknál simán a négy ujj becsúszott a kézfejjel együtt. Emlékeim szerint más lányoknál egy ujjal tudtam kezdeni, van akinek csak kettő fért be.
2016. okt. 9. 23:07
 17/52 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőmnek 2 gyereke van, és rám tud szorítani a puncijával, pedig nem vagyok extrém vastag. Szóval az intimtorna tényleg jó lehet. Addig is próbáljátok ki a misszionárius pózt úgy, hogy ő zárja össze a lábait, te pedig fogd terpeszbe. Nekünk ez nagyon bejött mostanában, talán jobban rá tud szorítani ő is ebben a helyzetben. Ugyanezt lehet úgy is, hogy ő hason fekszik, vagy te fekszel hanyatt és ő fekszik rajtad.
2016. okt. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
Intimtornát mindenképpen tanulja meg és gyakorolja, ez a számára is csak előnyös lehet. Nem esett róla szó, de mennyit maszturbálsz vagy esetleg a párod csinálja neked kézzel? A méreteid teljesen jók, nem merülhet fel az a gond, hogy neked csökkent az érzékenységed, például azért, mert maszturbáció során erősebb ingerekhez szoktál? Ha a párod nagyon nedves, az is hátráltathatja, hogy érezd rendesen.
2016. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
35%

18

Miből gondolod, hogy hajlandó lenne intimtornára járni és azt gyakorolni?

2016. okt. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
PC gyakorlatokhoz nem kell sehová eljárni. Rengeteg helyen lehet ilyet tanulni a neten. Hogy hajlandó-e, az meg nyilván egyéntől függ, én alapnak gondolom, hogy az ember ilyet simán meg tud tenni a párja kedvéért, és mint írtam, ebből ő is csak profitálhatna, mind egészségileg, mind szexuálisan. (18# voltam.)
2016. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!