Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem jó a szex a párommal. A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó a szex a párommal. A párom 24éves, van egy kislánya. Nincs közös gyerekünk. Az a gond, hogy szex közben, vagyis szeretkezés közben nem érezni semmit a punciból. Én vagyok kisméretű, vagy nagy a p. nci?

Figyelt kérdés
Próbáltunk rengeteg pózt hátha jó lesz, de semmi. Azt mondja, hogy neki semmi gond élvezi a szeretkezést. Nem tudom, ha Én nem érzem hogy bennt van, Ő mit érezhet? Próbáltunk ilyen hosszabbítót, az meg másfél centivel vékonyabb mint a farkam, de 7 centivel hosszabbít. Amikor a hosszabbitóval együtt tövig ment akkor nagyon elgondolkoztam a méreteimen. Eddig nem is éreztem hogy gond lenne, de most azért szarul érzem magam. Szülés után tágulhat valakinek ennyire , vagy semmi köze nincs. Milyen megoldás lehetséges? Nagyon jól megvagyunk eddig minden más téren, igazából az önbizalmamat vesztem el, és lassan ott tartok, hogy nem merek szeretkezni Vele.
2016. okt. 8. 20:18
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
Kézzel, szájjal is el tudok menni, akkor is ha Ő csinálja. Előtte levő hölgyeknél, lányoknál nem volt gond az érzékenység a pénisznél. Nem tudom, hogyan említsem meg ezeket a gyakorlatokat, mivel többször beszéltünk erről a dologról. A párom nem érzi, hogy gond lenne, így ez nincs annyira előtérbe helyezve. Az a stílus meg nem játszik, hogy mennyé má tornázni me nagy a p.nád. Ez ugyanolyan mintha a férfinak azt mondanád, hogy viszlát csá, mert kicsi a fark.d. A lelépést sem érzem jó dolognak, mert Nekem minden más tökéletes, Neki állítása szerint meg minden tökéletes. Ezt az egy dolgot kellene megoldanom, és kész. Különben szeretkezés után végigcsinálja kézzel, szájjal, azzal sincs gond.
2016. okt. 11. 17:34
 22/52 anonim ***** válasza:
45%

Próbáljatok olyan pozitúrákat, amikben összeszorítja a lábát. Például kutyában kezditek, zárt lábbal, aztán szépen hason fekszik, de marad zárt a láb (ehhez persze kell, hogy elég nagy legyél te is). Esetleg ugyanez úgy, hogy a vállaidra rakja háton fekve a lábát, de a combok zárva maradnak, vagy oldalt fekszik az ágy szélén összezárt lábakkal, és te térdelve közelíted.



Ha elég nyitott akkor kipróbálhatjátok az anált is, hallottam olyan lányról, aki hasonló helyzetben volt, és kiderült, hogy az nem csak a párjának de neki is sokkal jobb.

2016. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
A popsit nem lehet használni, meg szembemenve a trendekkel, nem is a popsisex az életem. Persze kipróbálnám, de a pun.i pont azért van ott, hogy azt használjuk. Zárt lábakkal sincs nagy érzés. Nehezen, de bevetettem egy dolgot előjátéknak. Egy 6 centinél vastagabb dolog teljesen simán csúszott be a barlangba. Ezért érzem magam kellemetlenül.
2016. okt. 19. 09:34
 24/52 anonim ***** válasza:
90%

#9:

"Az önbizalmad már akkor bukott amikor bevállaltál egy csajt valaki más gyerekével. Neki meg a gyerekének kellett valaki aki gondoskodik róla, erre te megfeleltél, persze te is belementél."


Erről szerintem nem írt a kérdező, nem is szól erről a kérdés, de te biztos jobban tudod... Akkor már én is belemegyek, 3 évig éltem pasi nélkül a gyerekemmel. Voltak ezalatt kapcsolataim, egy se azért volt, hogy gondoskodjon rólam meg a gyerekemről, pláne, hogy nem is éltem együtt velük.

Dolgoztam, volt jövedelmem, meg van is, eltartottam magam, meg a gyereket, nem az exekből éltünk.

A mostani párom az első, akivel össze is költöztünk (és remélhetőleg az utolsó egyben, mivel azóta van egy közös gyerekünk is.) Rohadtul nem az az önbizalomhiányos típus, és előttem gyerektelen női voltak, sőt az egyiknek szúrta a szemét, hogy velem van, mikor már vagy fél éve nem is beszéltek... Most sem vagyok kitartott. Néhányatok fejében él csak ez a tévképzet, hogy gyerekes nő kizárólag pótaput meg eltartót kereshet... Szánalom.



A hüvely meg nem függ össze a testalkattal, sem a szüléssel.

2 szülésen túl (a 2. óta 7 hét telt el) kb 10 kg felesleggel ugyanúgy szorítok, és rá is tudok szorítani.

Sok exem mondta, fiatal lányok, szűz lányok nem voltak ilyen szűkek, mint én.

2016. okt. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
11%

24

Itt a kérdezőnek kéne választ írni.

Nem a másik válaszolónak udvarolni.

2016. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
56%

25 a válasz második fele erre irányult, magyarán fölösleges a gyerekre vonatkoztatni.

Lehet tág a punci. De nem a szüléstől.

Leginkább az a punci tágul ki, ami nincs használva, mert elpunnyadnak a hüvely izmai. Aki rendszeresen szexel, azt TÖBBNYIRE nem érinti ez a probléma. (Kivételek persze vannak.)

De erre megoldás van-e...

2016. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
Próbáld hátulról úgy, hogy az ő lába össze van szorítva.
2016. okt. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:

#6-os

Rossz emberekkel hozott ossze a sors. En nagydarab vagyok es nagyon szuk. A ferjem sokszor kuzkod, hogy be tudja tenni.;)

2016. okt. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%
En sokszor napkozben is szoktam gyakorlatoztatni a puncim. Befeszit, elerenyeszt. Munka kozben is vegezheto es remekul erositi a huvely falat
2016. okt. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:
A kérdés viszont az, hogyan közöljem a párommal ezt a dolgot. Még egyszer mondom, nem érti mit problémázok ezen. Szerinte a szexuális életünk teljesen rendben van. Amit finoman lehet közölni célozgatásokkal, megjegyzéssel, esetleg poénosan már megtettem. Beszéltünk is párszor a dologról. Annak a válaszolónak aki azt üzente, hogy mennjek szűkebb puncihoz dugni, üzenem, hogy remélem a párja is félrejár, mert az övé kicsi.
2016. okt. 21. 06:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!