Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért sajnálja a barátom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sajnálja a barátom a pénzt a gumira?

Figyelt kérdés

2 ès fèl ève vagyunk együtt. Hàt kb. másfèl havonta veszünk, de csak 3db-osat. Van olyan, hogy egy hónapig nincs semmi. Ès elvan azzal, hogy petting, ami csak annyiból áll, hogy èn szpm ès pont. Ez jó meg minden, de így engem teljesen elhanyagol. :( Mint aki engem nem is kívánna. Ès már sokszor megjegyezte, hogy most nincs pènze, úgyhogy ezèrt nem vesz. Pedig mindig odaadom neki a felèt az árának.

Okè szerintem is drága, de fiúk! Erre mièrt nincs pènze egy olyan fiúnak, akinek vanpènze iphone 6s-re, mackbook-ra, menő fènykèpezőgèpre, ps4-re ès rengeteg játèkra minden hónapban?



2016. nov. 3. 23:01
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem érdemes beruháznotok egy ilyen pakkra, ezzel ellesztek egy darabig, darabáron peidg nevetséges összegre jön ki az 5500 forint.

[link]

2016. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
96%
Annyira fiatalok vagytok még, kár pazarolnotok az időt egymásra szvsz.
2016. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
35%
Mennyi buta lány van! Amúgy meg taknyos kis 18 éves pasitól töbet ne is várj! KEress egy érrettebb pasit magadnak! Ne ilyen tízen huszon éves kisfiúkat.
2016. nov. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
91%

"Pedig mindig odaadom neki a felèt az árának."


Még szép. Ezt mondani sem kéne.


"Okè szerintem is drága, de fiúk! Erre mièrt nincs pènze egy olyan fiúnak, akinek vanpènze iphone 6s-re, mackbook-ra, menő fènykèpezőgèpre, ps4-re ès rengeteg játèkra minden hónapban?"


Pontosítsunk. Ezekre sem neki van pénze hanem a szüleinek. Amúgy miért nem tőle kérdezed meg?

2016. nov. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
78%

"! KEress egy érrettebb pasit magadnak!"


Gondolom ez lennél te.

2016. nov. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom!


De nem szeret / vagy megcsal ! Akár is - is.

Nő vagyok! Szerintem tedd ki, és keress olyat, aki szeret és törődik az igényeiddel.

Egy rendesebb kapcsolatban, masiknál akár naponte elmegy az a 4- 5 gumi. Téged sokszor ki sem elégít! Biztos lenne pénze, főként ha adsz is bele. Illetve ő miért nem nyal ki téged!?

Tedd ki - sírd ki - lépj tovább!

2016. nov. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
20%
Bezzeg ha egy csaj ha havonta egyszer akar ba**nu azt tolerálni kell.
2016. nov. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kaptál pár választ, lécci mondjál te is valamit. Hogy látod most a dolgot? Komolyan érdekel.
2016. nov. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Hu köszönöm, nagyon sok választ kaptam tènyleg.

Jaj nem vagyok dagadt. 163cm ès 50kg. :) Hosszú szőkès barna hajam van, hát majdnem leèr a popsimig. Kèk szemem. Vèkony derekam.

Ès nincs bajom sem a popsimmal, sem a mellemmel. Najó a mellem pici, de hát elfèr egy fiú tenyerèben, úgyhogy nem èrdekel, elfogadtam magam. Sokat tornázom ès nagyon ügyelek arra hogy tetszek neki.

Kaptam olyan válaszokat, hogy megcsal, meg nem szeret, de èn ezt nem akarom elhinni. Hiszen akkor minek van velem 2 ès fèl ève, mièrt jó húzni a másik idejèt?:(

Mièrt szopom le? Mert szeretem látni, hogy nagyon tetszik neki, szeretem csinálni, finom, jó illatú, kívánom ès szeretnèm, hogy viszont kívánjon engem. :( :( Viszont ő közben nem csinál semmit, mèg az ujjával sem, talán a vègèn mondja, hogy üljek mellè ès egy kicsit ujjaz:( Egy szó, mint száz szeretem a szopit, de a szerelmeskedèst 1000000x jobban!!!!!!:(

Ne szopjam le ès ne pettingeljünk egy ideig? Hát most hogy mondjam neki, bocs most nem szopizok. Èn ilyet soha sem mondtam mèg. Meg nem is szeretnèm, mert szeretem, kívánom ès nem akarom, hogy azt higyje nem szeretnèm, miközben igen. De mit tehetnèk, ha nincs ott/itthon gumi? Ha megfeszülök se lesz semmi.

Èn azèrt nem veszek, mert ha ő szoba sem ejti heteken keresztül, hogy jó lenne már vagy venni kène, valami hiányzik... Akkor szó nèlkül meg is vennèm vagy mondanám, hogy menjünk vegyünk, mert en is szeretnèm, de így hogy nem mondja komolyan beteg, szexmániásnak èrzem magamat ès tök kínos.

Durexet használtunk hu sokáig.. 2 èvig, aztán fèlève átálltunk a lifestyle-ra, mert az 200Ft-tal olcsobb es kijon egy 1000-bol. En orulok, hogy jo minosegut veszunk, meg dragabbat, mert mèg is en vagyok a lány aki megszenvedi, ha kilyukad, es 500-500ft azèrt tènyleg nem durva.

Egyebkent osztálytársak vagyunk. Heti egyszer vagyunk egymásnál, pèntekenkènt. Most pèldául a 9 napos iskola szünetben egyszer sem volt ès nem is lesz. Szerintem mèg jövőhèten sem:((( ès már kb. Ezelőtt 3 hete sem volt.

Èn tènyleg csak annyit szeretnèk, hogy heti 1x legalább. Vagy az olyan unalmas? Az sok? Akkor èn már szexmániás vagyok?

Őszintèn csak azt szeretnèm, hogy kívánjon már engem.:/ ès ne csak pettingre.

Mert amikor náluk vagyunk ő azt akarja mindig h beszelgessunk vagy jatszunk a gepen, nezzunk vr videokat, hallgassunk zenet. stb.

En imadok kint lenni, mindig kerem,hogy menjunk ki, kutyat setaltatni, nyaron fagyizni, biciklizni, setalni. De nem az en programjaim sose jatszanak. Csak az övèi. :( nekem is fontosak az övèi, de az enyèmek neki mièrt nem? Mièrt olyan rossz kint lenni ès nem a gèp előtt ülni?

Ès amikor bent vagyunk ès megkívánom őt mindig lefekszem az ágyába ès azt mondom, most pihizek!!:) nagy nehezen vègül odajön hozzám, mert ő mást csinálna, ès akkor èn puszilgatom, meg csókolgatom aztán már ő is megkíván megfogja a fejem ès lehúzza.. Hát szószerint ennyi szokott lenni. :(

Hát az anált is volt már hogy hagytam párszor, de nem akarom sokszor, mert egy ánusz ne helyettesítsen már egy puncit. Meg az van hogy fáj van hogy nem. Meg egyèbkènt azt sem lehetne gumi nèlkül, mert fertőzèsekkel járhat.

Bocsi mindenkinek, hogy ilyen hosszúra sikeredett.

2016. nov. 4. 09:18
 20/36 anonim ***** válasza:
Szerintem te komolyabb vagy, más az értékrendetek. Egy 18 éves fiú még gyerek, egy 18 éves nő lehet, hogy agyilag érettebb. Lehet, hogy szeret, de azért ez így eléggé egyoldalú. Vagy ez lesz még pár évig, vagy keressél egy idősebbet.
2016. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!